• Jaký je rozdíl v blescích? (bouřka) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký je rozdíl v blescích? (bouřka). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký je rozdíl v blescích? (bouřka)

 • Blesk? Bouřka přece nebyla  Další informace


 • Jaky je rozdil mezi vleky Tatrapoma h80 a h130?  Další informace


  Jaky je rozdil mezi motory TDDi a TDCi?  Další informace


 • Jaky je rozdíl mezi pronájmem bytu a atelieru?  Další informace


 • Jaký je rozdil mezi antifou,neo nacismem,fašismem, anti-antifou a anarchii?

  ANTIFA-je ľudové označenie pre antifašistickú akciu alebo iné militantné asntifašistické zoskúpenie, či hnutie.NEONACIZMUS-politická ideológia, ktorá vznikla po 2.sv.vojne.Neonacisti vychádzajú z tézy o nadradenosti ,,bielej rasy , ich hlavnými nepriateľmi sú:imigranti, komunisti,liberáli, rómovia a predovšetkýcm Židia. Židov vinia z niektorých problémov spoločnosti, upodozrievajú ich z toho, že sa snažia o ,,ovádnutie sveta .FAŠIZMUS- vychádza z rasizmu, nacionalizmu.Nadraďuje záujmy celku nad jendotlivca, usiluje s ao vybudovanie totalitného štátu, je v opozícii voči demokracii a liberalizmu, na čele štátu má byť silný vodca, využíva násilie, propagandu, cenzúry, utláča a likviduje slabých, alebo telesne postihnutých ľudí.ANTI-ANTIFA-bude asi opakom antify( logicky)ANARCHIA-bezvládie, chaos, neporiadok....Nabudúce možno stačí, keď si otvoríte wikipédiu, prípadne obyčajný internetový prehliadač :-)

  Další informace


 • Papir pro pojistovnu, bourka znicene zarizeni.  Další informace


  Jaky je rozdil mezi patchem a update?

  Jaky je rozdil mezi patchem a update?

  Další informace


  Intel P D 950 - jaký je rozdíl mezi tímto a mezi obyčejným c2d  Další informace


 • Jaký je přesný rozdíl pojmů kompetence a pravomoc?

  Podle učebnic je veřejnoprávní akt platný, i když je vadný (tj.je-li např.překročena kompetence), avšak nicotný (bez právních účinků), jestliže orgán, který jej vydal, neměl k tomu dostatek pravomoci. Dle toho musí být mezi pojmy kompetence a pravomoc nějaký přesně definovatelný rozdíl.

  Další informace


  Jaký je hlavní rozdíl mezi POLITIKOU LEVICE a PRAVICE?

  PORAĎTE

  Další informace


 • Kam se schovávají zvířata žijící ve městě, když je hodně velká bouřka?

  Třeba holubi, kosi a sýkorky kam se to schovávají třeba v zimě, když chumelí? Ve městech moc stromů není, leda, že by si zalezli pod keř... a nebo nějaké myši do chodníku si noru nevyhrabou. Kam to teda zalízají?

  Další informace


  Jaký je při předpovědi počasí rozdíl mezi čerstvým a normálním větrem?

  Nic takového jako normální vítr neexistuje. Tudíž není možné určit ani rozdíl.K odhadu rychlosti se používá Beaufortova stupnice a v ní stanovené názvosloví pro popis rychlosti větru.Čerstvý vítr má rychlost 8,0–10,7 m/s.

  Další informace


  Byla u vás taky v neděli večer strašně velká bouřka ?

  Bydlím v Pardubickém kraji a u nás teda v neděli v 19:15-20:30 byla hrozná bouřka najednou se strašně ztmavilo jako kdyby už byla noc a začalo se blýskat a pak strašný vítr a do 5 minut to bylo u nás blesky,hromy jak když vystřelí někdo s kanonů a trochu nám to zaplavilo sklep.a co u vás taky byla velmi silná bouřka ?

  Další informace


  Bouřka - jak daleko je

  Nemůžu si vzpomenout,jak se počítá,jak daleko je bouřka.Když se blejskne,jak se to počítá do zahřmění,jak daleko je bouřka.Doufám,že jsem to napsala srozumitelně.

  Další informace


 • Jaký je asi časový rozdíl mezi východem a západem naší republiky?

  na vychode republiky je spise tma.

  Další informace


  Jaky je rozdil mezi zavazadlem a kufrem?

  Jestli vubec nejaky.Konkretne v takove vete - vklinit zavazadlo mezi kufry.

  Další informace


  Jaky je rozdil mezi thenceforth a henceforth?? (AJ)

  Thenceforth je synonymum slova thereafter a znamená od té doby. Henceforth je synonymem k henceforward(s) či from now on a znamená odteďka.

  Další informace


 • Jaký je rozdil mezi cotangens a arcustangens?

  Dobrý den, arctg je tangens na mínus prvou. A cotg je jedna lomeno tangens, není to ve výsledku to samé? Děkuji

  Další informace


  Jaký je prosím Vás rozdíl mezi Základem daně a Dílčím základem daně?

  Děkuji.

  Další informace


 • Hlemýžď a šnek. Jaký je v tom rozdíl?

  hlemýžď je spisovný, šnek je nespisovný. Jinak je to totéž. Ale hlavně - hlemýžď je hezky česky, šnek je germanizmus! Navíc němčina slovem Schneck označuje i slimáka, nerozlišuje to. Tak proč bychom měli češtinu prznit tak omezeným jazykem, jako je němčina. Pryč se šnekem, šlauchem, laufem, gebírem, fóršusem, fedrpušem a spol.! Na to všechno jsou daleko krásnější ryze české výrazy.Doplňuji:arygnoc - neříkám nízkým, ale omezeným, to je rozfíl.Myslím tím samozřejmě omezený co se týče škály výraziva.

  Další informace