• Jaký mám průměr, když mám 16 předmětů, 5 dvojek a 11 jedniček? A jaký, když 12 jedniček a 4 dvojky? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký mám průměr, když mám 16 předmětů, 5 dvojek a 11 jedniček? A jaký, když 12 jedniček a 4 dvojky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaký mám průměr, když mám 16 předmětů, 5 dvojek a 11 jedniček? A jaký, když 12 jedniček a 4 dvojky?

  • Identifikace predmetu



    Další informace


  • Jaký maximální průměr otvorů má ta největší/nejhrubší šajba do mlýnku na maso?



    Další informace


  • Jaký má CD disk průměr a proč?



    Další informace


  • Kolik si při zakládání firmy můžu vybrat předmětů podnikání?



    Další informace


  • Windows Mail - v predmetu zpravy mam misto hacku a carek jen otazniky



    Další informace


    Excel: Průměr z vybraných buněk, které splňují dané podmínky

    Ve sloupci A mám hodnoty, a k nim jsou ve sloupci B přiřazeny další hodnoty a potřebuju udělat průměr ze všech hodnot ve sloupci B, pro které splňují hodnoty ve sloupci A danou podmínku.Příklad: Ve sloupci A mám sestupně buňku po buňce čísla (A1)1,2,3,4,5(A5) a ve sloupci B mám sestupně buňku po buňce střídavě (B1)3,5,15,7,6(B5) a já potřebuju nastavit podmínku pro sloupec A, že se budou brát pouze hodnoty v intervalu od 2 do 4, což splňují buňky A2,A3,A4 a z na ně vztažených buněk B2,B3,B4 chci udělat průměr, takže v daném případě by mi funkce spočítala průměr z čísel 5,15,7. Jaká se pro to používá funkce (jestli vůbec nějaká je)?

    Další informace


  • Jak spočítat rezonanci předmětu?

    Nemyslím rezonanci v elektrických obvodech, nemyslím ani co rezonance je. Zajímá mě, jak např. spočítat rezonanční frekvenci kostky, která má rozměry 1x1x1cm a je z 1mm tlustých destiček skla. ravděpodobně půjde o to jaké to sklo je atd.../ Bohužel nemůžu už dost dlouho najít žádné psaní, jen samé definice :-( Díky za tipy na čtení

    Další informace


  • Tvorba vlastních předmětů-Kde je to nejlevnejší?

    Zdravím,chtěl bych si vytvořit několik věcí, např. Tričko, polštář, puzzle, hodiny. . . apod. , ale nevím kde.Na google jsem dal tvorba triček online,ale cena 600 kč se mi zdá velice hodně,jen za to,že chci svůj vlastní potisk-obrázek: a href"http://gaygamer.net/Lady%20Gaga%20motorcycle-thumb-383x383-350454.jpg" rel"nofollow" http://gaygamer.net/ hellip /a Děkuji za radu.

    Další informace


  • Co znamená červený vykřičník u předmětu v bakalářích?

    Objevuje se mi u předmětu i u známky z poslední písemky. Co to znamená?

    Další informace


    Kontura znamená obrys předmětu? Jaká je pak tedy kontura míče?

    Pokud je kontura třeba krychle v místech jejich hran, tak u míče je to celý plášť, protože ta věc nemá hrany?Nebo je kontura pouze u 2D předmětů? U 3D předmětů se tomu říká obrys?

    Další informace