• Jaký máte názor na Duolingo? Popřípadě vaše zkušenosti s ním - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký máte názor na Duolingo? Popřípadě vaše zkušenosti s ním. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký máte názor na Duolingo? Popřípadě vaše zkušenosti s ním

 • Máte někdo umělý chrup? A jak jste s ním spokojeni?  Další informace


  Jaký máte názor dnes ?  Další informace


  Hnutí skinheds,jaký máte na ně názor????  Další informace


 • Vyplatí se investovat do Acer GD245HQ??? Máte s ním nějaké zkušenosti???  Další informace


 • Jaký máte názor na Karla Kryla?

  Vnímali jste ho ještě před tím, než odešel do exilu? Nebo jste ho začali poslouchat až po sametové revoluci v r. 1989? Znamenal pro vás symbol protiřečení proti tehdejšímu komunistickému režimu? Jak na vás zapůsobila jeho předčasná smrt v nedožitých 50 letech, je podle vás možné, že byl tak zhnusen další politikou naší vlády po revoluci, že jeho srdce ten psychický negativní nápor prostě nevydrželo?

  Další informace


  Jaký máte celkový názor na Hardtechno/Techno?

  Zajímalo by mě,jaký máte celkový názor a pohled na hudební styl HardTechno a Techno? a href"https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hardtechno" rel"nofollow" https://en.m.wikipedia.org/ hellip /a a a href"https://en.m.wikipedia.org/wiki/Techno" rel"nofollow" https://en.m.wikipedia.org/ hellip /a Děkuji.

  Další informace


 • Máte ve vašem okolí sirény, popřípadě zkoušky sirén? K čemu slouží?

  Máte sirény ve vašem městě či vaší vesnici?Vím, že je zkouška sirén vždy 1. středu v měsíci ve 12 hodin, ale víme, co dělat, když se zapne siréna mimo tu dobu? Co to vlastně znamená? Útok? Nebezpečí?Protože při zkoušce sirén je řečeno, že jde o zkoušku až úplně na konci. Jak tedy poznáme, že nejde o zkoušku sirén mimo daný termín? Několikrát se to u nás stalo.

  Další informace


  Jaky nazor mate na kluky modely?

  Co si o nich pomyslite, kdyz je vidite poprve? Sli byste do vztahu s nima?

  Další informace


 • Narazili jsme na netu na samopěnící zubní kartáček, ale nic o výdrži nebo trvanlivosti. Máte s ním zkušenosti? Jaké?

  Pro mně je to novinka, ale za těch 9 Kč nečekej zázraky. Nejspíš jde o jednorázovku a nouzovku na cesty. Jako když si dáš pivo...

  Další informace


 • Dilema - jaky webhosting? Vaše zkušenosti?  Další informace


 • Jaký máte názor na ,,vztah na dálku?

  Mě je 17 let, mému přítelovi 20 let a bydlíme od sebe cca 340 km. Ze začátku našeho vztahu jsem si myslela, že nám to moc dlouho nevydrží, kvůli takové dálce. Teďka jsme spolu půl roku a on za mnou každý víkend jezdí až z Moravy. Přijde mi to strašně hezké, ani jeden víkend nevynechal, voláme a píšeme si převážně každý den. Pořád mluví o naší budoucnosti, což je tedy fajn, že na nás takhle myslí, ale občas si kladu otázku, jestli nám tu ještě nějaký ten čas vydrží. On totiž přes týden pracuje a já chodím do školy, která je u nás ve městě jediná v České republice, takže přechod nepřipadá v úvahu a nechci aby se on kvůli mně přestěhoval blíž (protože na Moravě má většinu svojí rodiny). Zajímal by mě váš názor. Děkuji

  Další informace


  Jaký máte názor na staromládenectví?

  Doplňuji:guentos-Porovnej si prosím své odpověďi na otázky staromládenectví- staropanenství, a zamysli se nad tím.Já plně souhlasím s burak

  Další informace


 • Chtěla bych začít s gymnastikou,ale mám strach že ve 14 letech už ničeho nedosáhnu .. Jaký na to máte názor vy? :)

  Přijde mi že už je pozdě začít :(

  Další informace


 • Stává se vám, že se vám nechce nic dělat a máte ,,kopr? Jak s ním bojujete?

  S tím se bojuje těžko. Jak se říká, když se ti nechce, to je horší, než když nemůžeš. Obvykle tomu podlehnu do té doby, než to samo přejde, nebo do doby, kdy zoufalství z nesplněného úkolu ten kopr samo nepřemůže a pak začnu v panice odvracet průsery. :-)

  Další informace


 • Jaký názor máte na domácí učitelé a jaký na normální školu?

  Dobrý den,jaký způsob výuky pro dítě je lepší? Docházení do školy a nebo domácí učitel? Každé má své pro a proti. Podle čeho tedy soudíte, že je lepší ten způsob výuky, který upřednostňujete?

  Další informace


  Jaký máte názor na Havlovo humanitární bombardování a na jugoslávský konflikt?

  Je pravda,že Havel lhal a podpořil NATO a ÚČK k vykonání špatné věci , když se bojovalo proti Srbům? Anebo konflikt začali Srbové a patřilo jim to?Rajko Doleček Bombardování Srbska TV NOVA 1999 - to už jsem na you tube viděl,bylo tam řečeno že vše šlo vyřešit jinak a lépe,jak bylo v ústavě Jugoslávie,ale EU vyřešila oddělení rychleji.Srbové měli taky máslo na hlavě ,ale rozhodně ne více než ostatní členové konfliktu.V dalších videích je to ,že američtí vojáci brali speed aby se jim lépe bombardovalo..Docházelo tam k bombardování neviných civilistů.A v komentářích jsou názory,že za to samozřejmě může USA s jejich imperialistickými snahami..

  Další informace


  Jaký máte nazor na jezdeckou akademii v Mariánkách?

  Prosim vysvetlete, proc jste vybrali jednu z moznosti, a napiste neco o teto skole. Myslim pro a proti. Diky

  Další informace


 • Váš upřmímný názor na Illuminaty, MK Ultra a chemtrail, popřípadě další né zrovna známe tajné spolky?  Další informace


  Menstruační kalíšek a zkušenosti s ním

  Jaké máte zkušenosti s tímto prastarým vynálezem? Je to skutečně nerozšířené jen kvůli výrobcům menstruačních vložek?

  Další informace


  Jaké máte zkušenosti s očkováním dětí, reakcemi na očkování,popřípadě jak dítěti v tomhle období co nejvíc pomoct?

  Dobrý den, syna čeká za 2 týdny první očkování a docela se bojím reakcí, měly je Vaše děti, nebo to snášely dobře? Popřípadě jak je mírnit? Přemýšlím o koupi nějakého toho sirupu, každopádně nechci koupit něco neosvědčeného, tak kdybyste někdo měl zkušenost s čímkoli, co by nám mohlo pomoct, budu ráda za tipy.

  Další informace