• Jaký max. množství feferonů je možný pozřít, aby se nic nestalo? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký max. množství feferonů je možný pozřít, aby se nic nestalo?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký max. množství feferonů je možný pozřít, aby se nic nestalo?

 • Jak je vůbec možný, že na některý hodně důležitý otázky nepřijde třeba ani jedna odpověď?  Další informace


  Jak je možný že v Německu můžou mít potraviny levnější než v ČR?  Další informace


 • Množství oleje na max  Další informace


 • mam samsung galaxi y.A od operatora me prislo vyuctovani za internet je mozny aby se samovolne pripojil a proc to dela  Další informace


  Spadl mi tablet a objevil se na něm pavouk (nic velkého), nic kromě krytu není poškozeno, kolik by zhruba stála oprava?  Další informace


  Je možný si nastavit mobil tak, aby mi nikdo nemohl volat, ale esemesky mi normálně chodily?  Další informace


 • Jaké/které druhy ovoce je možný použít na koktejl?

  Znám- borůvky, maliny jahody, banán mango, meruňky.Ostružiny a černý rybíz- tam se to malinko eklovalo.Tak ščeho všeho možu eště cosik ukoktejlovat?

  Další informace


  Jakou maximální porci jídla (na váhu) je možný během života sníst na posezení?

  Jakou maximální porci jídla (na váhu) jste během života snědli na posezení?

  Další informace


 • Jaký je Váš limit na množství spráskaného cukroví na den o Vánocích? Máte to na kusy či, na kila? :)

  Nebo prostě podle chuti a váhy? Pamatuji v dětství jsem vždy snědl snad kila vanilkových rohlíčků a kokosek a byl jsem zdravý jak řípa. Po letech jsem však zjistil, že mám pre-diabetes. Že bych to jednou přehnal tak, že se slinivka urazila a nechala mě napospas neúprosné hladině cukru na nějaký čas a to mi ten náběh na cukrovku způsobilo?Řeknu Vám jedno. Letos opět nesním ani za nehet sladkého, ale Vám přeji dobrou chuť a bez cukrovky! :)

  Další informace


  Jak skoncovat s tužbami, nic neočekávat a nic si nepřát? Je to vůbec možné?

  Údajně Buddha jednou řekl svým žákům: ”Pokud trpíš, trpíš, protože toužíš, a tvé tužby byly vždy nedosažitelné nebo nenaplněné. Zbav se tedy tužeb!” Žáci tedy šli a končili s tužbami, kritizovali je, odhazovali je. Pak se vrátili a Buddha řekl: ”Ale vy stále toužíte po tom, abyste netoužili!” .... Z toho se prostě nejde dostat.Nemůžeme ovlivnit svou mysl ani to co si přejeme, o čem sníme..... Tak jak přestat trpět a být šťastný? Má vůbec život bez ambicí a snů smysl?

  Další informace


  Jak je možný, že národ se za několik málo posledních let stal tolik inteligentním?

  a href"https://www.novinky.cz/veda-skoly/416244-pocet-clenu-ceske-mensy-roste-je-jich-temer-4500.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a DMám na to vlastní názor, nicméně mne zajímá hlavně Ten Váš. Názor lidu!

  Další informace


  Jak je možný že křesťanství přežívá tak dlouho, i přesto že většina těch základních tvrzení byla postupně vyvrácena?

  Jako že zeměkoule je placatá, že její okraje hlídaj příšery, že lidstvo funguje jen 10.000 let, a tak dále a tak dále... máte pro to nějaký vysvětlení?A myslíte že křesťanství jednou přežije i vyvrácení samotnýho Boha?

  Další informace


 • Existuje nějaká webovka nebo aplikace, kde by bylo možný procházet památky-budovy, jako sixtinská kaple apod. ve 3D?

  Sú to takzvané virtuálne múzeá, galérienapríklad 1.virtuální PC muzeum: a href"http://www.pcmuzeum.cz" rel"nofollow" http://www.pcmuzeum.cz /a Vítejte v projektu Google Cultural Institute: a href"http://www.google.com/culturalinstitute/collections?projectIdart-project" rel"nofollow" http://www.google.com/ hellip /a Virtual Museums: a href"http://www.museumlink.com/virtual.htm" rel"nofollow" http://www.museumlink.com/ hellip /a na ďalšie stačí vložiť do vyhľadávača kľúčové slová: virtual museum gallery

  Další informace


 • Jak je možný, že dva naprosto stejně kvalitní týmy, doma vyhrajou 3:0 a venku tím samým výsledkem prohranou?

  když hrajou proti sobě.. Nechtějte po mě abych uvěřil že banda lidí, která na ně řve heja heja dotoho má takovou moc. To maj hráči od trenéra nakázáno že když hrajou venku, aby to flákali a šetřili síly před domácí publikum, kde za to maj prachy?Přikládám celkový statistiky z letošní Grambrinus ligy kde jsou sečteny všechny týmy do kupy, aby to bylo objektivní:Domácí vyhráli 79 zápasů a hosté jen 36 zápasů.Domácí vstřelili 251 gólů a hosté jen 170 gólů.Domácí získali 289 bodů, hosté získali 160 bodů.Jo, a netvrďte mi že je to strategií, že venku se hraje s jinou taktikou než doma, protože ty samý čísla platěj i v Lize Mistrů, že domácí vyhrávaj o mnoho víc zápasů než hosté, a tam se hraje na to že venkovní góly jsou mnohem důležitější než góly na domácím hřišti, tím pádem by to mělo bejt úplně obráceně, pokud by šlo o taktickou stránku hry.

  Další informace


  Jak je možný že za 100 let fotbalu se hráči ještě nenaučili ofsajd?

  Vždycky když koukám na zápas, tak tam každou chvíli pískaj ofsajd, přitom choděj na tréning každej den a pravidla maj v malíku...tak snad vím jestli sem v ofsajdu nebo nejsem ne? přesto si tam stoupne.. přesto že musí vědět že stojí blbě a že mu nikdo nemůže nahrát.. a stejně tam furt leze, tři metry za vostatní hráče, nechápu...Doplňuji:Olmann: To co píšeš mně přijde jako nesmysl. Ofsajd jako ofsajd, pravidlo je pravidlo, tudíž jde o disciplínu a individuální schopnost hráče orientovat se ve hře a ne o žádnou strategii.Hráč ví že se musí pohybovat před obránci dokud nedostane přihrávku a tomu by měl přizpůsobit svoji hru. Pokud překročí hranici a octne se za všemi hráči soupeře, tak se musí otočit a šupajdit zpátky, a né tam čumákovat jak tele na nový vrata. A pokud úmyslně běží dál a doufá v to že rozhodčí v rozhodující fázi mrkne nebo mu vlítne muška do oka a nechá situaci běžet, tak to je tak 1:20 že takováhle situace nastane, a pak si ještě musí balón zpracovat, doufat že ho nikdo z obránců nedoběhne, správně míč nakopnout a spolíhat na to že brankář udělá chybu. V dalších 19ti případech je odpískanej ofsajd, což znamená NVK, což se rovná 100%nímu balónu na polovině soupeře.

  Další informace


 • Když řeknu: To se mi ještě nikdy nestalo!, jedná se o omluvu?

  A co když řeknu: Myslel jsem to dobře. , je i tohle omluva?

  Další informace


  Jaký maximální může být příkon (w), když na zásuvce je napsáno max. 5 A ?!

  P U * I 230 * 5 1150 W čili tak do těch 1200 W to bude úplně v klidu, ale třeba konvici, co má příkon 2400 W bych tam nerval a nebo jen opravdu na chviličku.

  Další informace


 • Zdravím,bolí mě palec na noze a bojím se,že mi zarůstá nehet. Nikdy předtím se mi to nestalo,mohla bych vás poprosit

  o radu co s tím? Děkuji :)

  Další informace


  Měl by počestný a rozumný uživatel léčebného konopí pozřít cosi mastného také v případě, kdy hodlá pouze inhalovat kouř?

  Ukládání a uvolňování THC v tucích a zdravotní Shpeque (špek).

  Další informace


  Je možný otužit tělo proti alergii?

  V případě že má člověk alergii na nějakou látku, tak že by mu byla podávána mnohonásobně menším možství než je pro něj rizikové a postupně mu byla dávka zvyšována?

  Další informace