• Jaký pták má nejdelší nohy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký pták má nejdelší nohy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký pták má nejdelší nohy?

 • Kdo vyhraje časový závod na zdolání nejdelší vzdálenosti, když na to mají hlemýžď se slimákem a šnekem 60 vteřin?  Další informace


  Jak se jmenuje takový panáček-má černý oblek, klobouk a kufřík? Panáčků je více za sebou a mají nohy vždy v jiné poloze.  Další informace


  Dokázali by jste plavat, kdyby Vám někdo svázal ruce a nohy ? (myslím pro svojí sebezáchranu)  Další informace


 • Jaký dotykový telefon na českém trhu má nejdelší výdrž baterie?  Další informace


 • Jaká je nejdelší česká písnička?

  Zatím jsme našli toto: a href"https://www.youtube.com/watch?vOYDZwX0jpo8" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Kdyby někdo znal delší, prosím pošlete odkaz, díky moc.Doplňuji:nejdelší čas, délka písničky od začátku do konce.

  Další informace


 • Jak správně epilovat nohy? Po směru růstu nebo proti směru růstu chloupků na nohách?

  Doplňuji:haha, fakt díky. Tohle je fakt natvrdlá stránka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

  Další informace


 • Jak dlouho trval nejdelší potlesk v divadle?

  Ano mnohí sa naháňajú za prvenstvom aj v tomto absurdnom tlieskacom výkonePotlesk pri ďakovačke má mať triezvu dĺžku.Ďakujme, ale neničme dojem z predstavenia, neničme ani tých, ktorí ho stvorili... Žiarivý úsmev, ladnosť poklon zakrývajú pot a slzy únavy.Hnať sa za potleskom viac než 20 minút zabraňuje ďakujúcim umelcom a ostatným na i okolo javiska v možnosti oddychnúť si po namáhavom až vyčerpávajúcom výkone.Ak vám pritom niektorý ďakujúci umelec v priebehu ďakovačky utečie z javiska, verte mu, musel ísť...Doplňuji:Nie dĺžka, ale úprimnosť potlesku je dôležitá.

  Další informace


 • Jak se jmenuje pták, jehož mládě můžeme u nás zahlédnout v srpnu?

  Má šedou barvu, bílou náprsenku a tmavě modrá záda.

  Další informace


 • Proč se penisu říká pták?

  Je to proto že pták sedí na vejcích?

  Další informace


  Neznáte někdo nejdelší a nejkratší název města na světě ?

  Já našel jenom nejdelší název ale nevím jestli je to název města nebo kopce...:DDoplňuji:Díky holky..:* D Nebyl sem si jistej, tak sem se radši zeptal, mám to jako úkol...:D

  Další informace


  Jaka potravina (třeba i konzervovaná či jinak upavená) má nejdelší životnost a kolik?

  Definuj pojem potravina. Myslíš i nápoje či pochutiny? Nebo striktně jídlo?Z pochutin to je sůl ... vydrží věčně.Na octu taky nenajdeš minimální trvanlivost.Dobře uskladněné víno je taky prakticky věčné.Z klasických jídel to jsou konzervy se vším možným. Sušené maso, různé pokrmy z prášku, sýry zrající i několik let.

  Další informace


  1.Nejdelší rovnoběžka se nazývá ... 2.Rovník rozděluje zeměkouli na ... 3.Čára spojující poly ...

  Prosím pomoste mi z úkolem pro neteřDoplňuji:4.poledník rozděluje zeměkouli na... 5.Rovník prochází ... 6.Hlavní poledník prochází...7.Evropa leží na polokouli...

  Další informace


 • vletěl pták na bodlák, na hrudku roztrhal tam podušku, sedlák se selkou běží tam chtějí sbírat peří

  hádanka pro žáky základních škol

  Další informace


 • Jakou nejdelší dovolenou z práce jste si vzali?

  Celé tři týdny, tedy 21 dnů, po návratu z dovolené jsem neovládal ani myš, ani klávesnici PC.

  Další informace


 • Jak je možné,že někomu tak moc smrděj nohy, i když si je umývá a bere každý den čisté ponožky?

  Doplňuji:Kdybych nepoužíval zásyp,tak jsem jeden z těch,kterým nohy smrdí.A s těma ponožkama na100% souhlasím, ale nevím, kde je tady v jbc mám koupit.

  Další informace


  Dají se nějak narovnat (vyléčit) nohy do X ??

  Já jsem ixáky měl, rovnali mi to ve druhé nebo třetí třídě na ZŠ - měl jsem osvobození od běžného tělocviku a místo toho jsem chodil do zvláštní TV, před školou, bylo nás tam jen cca 7 a vesměs s nohama do X, na jeden nápravný cvik si pamatuju, a sice že ten terapeut nám dal medicinbal, který jsme chytli mezi kolena a s níám chodili, nakonec to byla celekm prča, protože pak už jsme zvládali poměrně rychlý pohyb, skoro poklus :) a asi to pomohlo, ixáky mám sice dodneška, ale velmi nepatrně.

  Další informace


 • nejmensi a nejvetsi ptak

  Žijící nebo včetně vymřelých druhů?No já vím, používat vyhledávač je pěkněj záhul.....Wiki:Za nejmenší ptáky světa se považují kolibříci (hmotnost 1,5 - 2,5 g) a pěvci. Zpravidla za vůbec nejmenšího je považován kolibřík kubánský (Calypte helenae), který i s ocasem měří 6 cm a váží 1,5 g. Z našich ptáků jsou nejmenší králíčci (Regulus spp.), kteří mají hmotnost 4,5-7 g. Největší z žijících ptáků je pštros dvouprstý (2,5 m výšky, hmotnost až 150 kg). Z létavých pak někteří albatrosi (rozpětí křídel až 3,5 m), kondor velký (rozpětí 3 m) nebo orel mořský (rozpětí až 2,5 m). Ještě větší byly některé vymřelé druhy. Novozélandští ptáci moa (klad Dinornithidae) měřili na výšku až 3,6 m a vážili až 250 kg. Madagaskarští běžci řádu Aepyornithiformes byli nižší (3 m), ale těžší (500 kg) a snášeli také vůbec největší vejce, velká 25 × 34 cm a těžká 10 kg (odpovídá 7 pštrosím vejcím). Z létavých byl největší Argentavis magnificens, který vážil 60 až 110 kg a v rozpětí křídel měřil přes 8 m.

  Další informace


  Jaký pták má největší rozpětí křídel?

  Dobry den,potrebuju vedet,jaky dosud zijici ptak ma nejvetsi rozpeti kridel.dekuji

  Další informace


  Jak se jmenoval největší pták jaký kdy žil na této planetě?

  tož to bude ten muj :D NE vtip samo sebou že dodnes zijici nejvetsi tpka je pštros a vyhinuly to bude zřemě sloní pták co žil na madagaskaru a nejvetší ironie je že tyhle ptáky sme si mi lidé sami vihubily...

  Další informace


  Co to znamená, když se kočka otírá zadní packou o moje nohy?

  Vždy přijde a začne zadní packu zvedat nahoru a dolů, a tak se otírá. . Ale stejně nevím, co vlastně přesně chce. Otírá se i hlavou o nohy, ale to vím, co znamená.

  Další informace