• Jaký účinek má náplast z lékárny na bolest páteře...nemáte někdo s tímto výrobkem zkušenosti zda to pomůže od bolesti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký účinek má náplast z lékárny na bolest páteře...nemáte někdo s tímto výrobkem zkušenosti zda to pomůže od bolesti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký účinek má náplast z lékárny na bolest páteře...nemáte někdo s tímto výrobkem zkušenosti zda to pomůže od bolesti?

 • Léčili by jste se takto nestandardně? Nebo by jste zašli do lékárny pro něco bez předpisu nebo rovnou ke svému lékaři?  Další informace


 • Chci si udělat řidičák skupiny A2, nemáte někdo s nějakou autoškolou v Praze a okolí zkušenosti?  Další informace


 • Nemáme ještě nahlášené trvalé bydliště a chceme odvážet komunální odpad? Nemáte s tímto zkušenosti?  Další informace


 • Nevíte jaký je rozdíl mezi tímto Nokia N9 16GB Magenta a tímto Nokia N9 Magenta O2 mobilním telefonem?  Další informace


  Dobrý den, potřebovala bych poradi s blokací určitého telefonního čísla u nokie e66. Nemáte někdo zkušenosti? Díky  Další informace


 • Mám nárok na vrácení zboží když nejsem spokojen s výrobkem?

  Koupil jsem novou lednici z prodejny a po pár dnech provozu v ní začalo neskutečně praskat.Přivolaný technik ji zkontroloval a sepsal protokol o opravě,že je to běžný problém který vznikl konstrukcí výrobku.Mám nárok na vrácení zboží když nejsem s tímto výrobkem spokojený? děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Nevím zda mi někdo pomůže ale skusím to.

  Jak to napsat,prostě jsem na něco klikla, samozřejmě nevím na co ale zmizel mi seznam.czVěci které jsem měla na liště jsou ok.Málo info. vlastně skoro žádné, přesto prosím o radu děkuji..Doplňuji:Moc moc děkuji :)No píše mi to, že text musí bejt delší, tak ještě jednou děkuji.

  Další informace


  Nemáte někdo zkušenosti že vám nešly zvuky u počítače jen u filmu a přitom je vše zapnutý?

  Mám film a když si ho pustím tak nejde zvuk zkusil jsem to i na jinom ale když si pustím jinej film tam to třeba funguje ale potom jinej film třeba zase nefungujea když si pustím něco na youtube tak tam zvu normalně funguje....nemate nekdo zkusenosti nebo nevíte jak to spravit?Doplňuji:Já to zkusil v jiným přehrávači to taky nešlo potom jsme to zkusil teda ve 3. počítači přes flashku a tam to taky nešlo jako u mě.....

  Další informace


  Máte, prosím, někdo zkušenosti s tímto telefonem, popř. s touto značkou? Díky.

  a href"http://www.mall.cz/mobilni-telefony-dual-sim/gigabyte-gsmart-s1205-dualsim" rel"nofollow" http://www.mall.cz/ hellip /a Doplňuji:To nikdo nezná tuto značku??? Ani o ní nikdo neslyšel???

  Další informace


 • Má někdo zkušenosti z tímto podvodníkem?

  Má někdo zkušenosti z tímto podvodníkem?Jmenuje se Vladimír Kameník a zaměřuje se finanční podvod.Jestli máte někdo jakékoliv zkušenosti, prosím odepište díky.

  Další informace


 • Má i nízké dávkování steroidů účinek? Konkrétně dávkování Dianabol (Methandrostenolon) 2x5mg/den za 1 měsíční cyklus.

  Doplňuji:A nebo se to musí přehánět 20mg+ za den.

  Další informace


 • Dá se vylepšit účinek Zoleptilu Cocacolou?

  Zrychlí vstřebání Cocacola Zoleptil do mozku. Proběhne rychlejší reakce látek s kyselinou co je v cocacole. Může aktivovat Zoleptil na rychlejší reakci s mozkem. Je to více otázek najednou, ale snad se mi potvrdí že to má pozitivní vliv na lék Zoleptilu.

  Další informace


 • Kde sehnat neplacenou stáž. Ahoj, chtěl bych se zeptat zda někdo nemáte zkušenost se stážema apod.

  Potřebuju získat praxi a jsem ochotný klidně nastoupit na neplacenou stáž jen kvůli zkušenostem. Jsem absolvent SŠ a bohužel vše co najdu je jen pro VŠ. Takže co teď ? :-/ A ještě k tomu jsem studoval ekonomický obor takže konkurence je opravdu veliká :-|

  Další informace


 • prosim ma nekdo zkusenost s fraxiparinem? bojim se ho pichnout protoze beru jeste leky co zesiluji jeho učinek

  Nechápu. Nepíšete jaké léky berete a proč si máte píchat fraxiparin. Pokud berete jiné léky na ředění krve ( warfarin a pod.) Tak souběžně by se fraxiparin píchat neměl. Píchá se ale chvilku souběžně před operací kdy se pacient převádí z warfarinu na fraxiparin. Po fraxiparinu nevykrvácíte jako po warfarinu proto se píchá před operací a warfarin se vysazuje. Osobně bych se toho nebál. Dáváte ale málo informací !!!Vždyť vám ten fraxiparin někdo musel napsat.Takže vám instrukce dal.Osobně jsem si preventivně píchal asi 100 injekcí fraxiparinu bez jakýchkoliv problémů.Dále jsem si asi 10 injekcí ulil a vždy když jsem jel na dlouhou cestu tak jsem si ho preventivně píchl. Mám po trombóze trvalý uzávěr v lýtku pravé nohy.Warfarin trvale neberu.

  Další informace


  Opařili jste si někdy omylem intimní partie a co mi pomůže na příšernou bolest, když jsem si omylem opařil varlata?

  Chápu, že to zní asi komicky, ale mně do smíchu rozhodně není. Takže k věci. Stačilo přijít po šichtě domů a člověk je nevábný, špinavý. Hlavu jsem si myl včera, a tak se mi nechtělo jí opět mýt a stačilo by mně umýt si zbytek těla, ale sakra, že jsem se na to nevyprdnul! Sprchovou hadici jsem sundal z vrchu a omyl se, ale když to teklo docela studené, tak jsem přidal teplou, ale ona ta mrcha začla dávkovat skoro vařicí v momentě kdy jsem omýval zadní stranu stehen a ta vřelá mi pěkně propláchla vnitřní stranu pytle. Jak se teď zbavím té bolesti? Přejde to? Budu moct mít ještě někdy děti? K urologovi s tím nepůjdu, protože tohle jsou snad jen podrážděné nervy šourku, nebo ne? Už jste si někdy opařili intimní partie? Řeže mě pytel a ta bolest naprosto ochromuje mysl a soustředení. Když na to dám chvíli přes utěrku led, tak kdo mi zaručí, že si neodnesu i zánět močových cest? Nechci si brát Ibalgin, pokud to není nutné, a beru to jako poslední možnost. Jak jsem si mohl opařit koule? Jednoduše stačí, když máte v domě vodu přes čerpadlo, které se rapidně dávkuje a pouští velmi agresivně vodu a změny její teploty jsou velmi nevypočitatelné. Pořízení termostatické baterie sice problém částečně eliminovalo, ale stále to není úplně ideální.

  Další informace


  Náplast Transtec proti bolesti.

  Máte prosím někdo zkušenosti s použiváním náplastě na silnou bolest páteře jedná se o Transtec-děkují.

  Další informace


  Máte někdo nějaké zkušenosti s brýlemi Vision fix?

  Na internetu jsem narazil na takové zvláštní derovane brýle Vision fix - mají zlepšit zrak. Chci se zeptat, jestli má smysl je nosit a jestli si s nimi někdo z vás zlepšil zrak.Chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo nejake zkušenosti s brýlemi vision fix

  Další informace


  Co může způsobovat bolest nad okem po rýmě a občasné krvacení z nosu??

  Mám rýmu a při smrkání mě zabolelo skrz nos nad levým okem, jakoby mi něco prasklo a o té doby občas smrkám krev. Nemůžu otevřít pořádně pusu a při vstávání mne do toho místa udeří bolest. Co s tím? Je to velice bolestivé.

  Další informace


  Co je to pareza u páteře a jak se projevuje?

  Paréza, paresa, ochrnutí, obrna – částečná ztráta schopnosti aktivního volního pohybu, oslabení svalů. Onemocnění svalu nebo poškození nervu, kterým je sval inervován. Příčinou je porucha na různých úrovních řízení pohybu (mozku, míchy, periferních nervů, nervosvalového přenosu, svalu). Hemiparéza je ochrnutí poloviny těla (často důsledek mozkové mrtvice), kvadruparéza je ochrnutí všech končetin. Viz též paraparéza.Ze slovníku paréza - částečná ztráta hybnosti, neúplná obrna a href"http://www.slovnik-cizich-slov.netareza-paresa/" rel"nofollow" http://www.slovnik-cizich-slov .net/ hellip /a No a projevovat se to bude zhoršenou pohyblivostí.

  Další informace


 • kolik stoji rtg patere u psu

  U každého veterináře jinak. Ceny jsou smluvní.

  Další informace