• Jaký Windows do nového počítače? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký Windows do nového počítače?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaký Windows do nového počítače?

  • Dobry den. Chci se zeptat jestli mam narok na vraceni dane,nastoupila jsem do noveho zamestnani v lednu 2010.

    Na nemocenske jsem byla priblizne 5 mesicu v minulým roce. Moje hrubá mzda je ve vysi 18500 korun. Je tam mozny nejaky preplatek anebo nedoplatek ? Dekuji za odpoved.

    Další informace


  • Chyba po vytvoření nového uživatelského účtu.



    Další informace


    Je vhodný CCleaner nebo jaký jiný program používáte k údržbě počítače?

    Chápu, že ve Windows je třeba jednou za čas provést úklid , tj. vymazat nepotřebné údaje a optimalizovat jejich chod. Slyšel jsem, že slušné výsledky má program CCleaner. Můžete to potvrdit, případně napsat vaše zkušenosti s jinými programy?

    Další informace


    Jak mam ulozit soubory na disk pred nainstalovanim noveho operacniho systemu



    Další informace


    Windows 8 vrácení zpět částečnpu obnovu počítače



    Další informace


    Kde stáhnout uplně celý operační systém windows 98 na spuštění počítače?

    Instalace windows98 na starém počítači.

    Další informace


    Dobrý den, prosím o radu, při koupi nového PC, OS Windows 7 64 bit, jsem nainstaloval nové programy MS Office 2010.

    Při pokusu o zavření dokumentu Word se mi nejprve zobrazí hláška tento soubor používá jiný uživatel nebo aplikace (C: usersdomovappdata. . . ormal. dotm, při zavření nemám otevřen jiný dokument tohoto typu. Po odkliknuti se zobrazí okno uložit jako pro změnu šablon a poté hlášení byly provedeny změny které ovlivňují i globální šablonu normal.dotm, chcete tyto změny uložit. Žádných změn šablony si při práci s dokumentem nejsem vědom a ani je nechce dělat, dokument pouze prohlížím. Při ukončení práce s programem, kdy musím pokaždé absolvovat tuto 3 krokovou fázi ukončení Wordu, jsem zbytečně zdržován odklikáváním těchto oken. Jde to nějak odstranit. Předem děkuji všem za pomoc a ochotu pomoct Karel

    Další informace


    Instalace nového harddisku



    Další informace


    Internet od netboxu do noveho bytu - jak?

    Ahoj, stehuji se do noveho bytu, ve kterem nikde nebyl internet a mam zajem o internet od netboxu. Na strankach pisi 350za mesic (rychlost mi vyhovuje). Chci se zeptat jakym zpusobem bude probihat instalace (zavedeni kabelaze ap.) - co vse se bude delat, jak dlouho a kolik to bude stat? Popripade budou napriklad s kanbelazi spojene nejake dalsi pravidelne poplatky? Jeste uvedu ze router mam vlastni. Predem vsem dekuji za odpoved.Dekuji za odpovedi. Co myslite tim uprevnenim kabelu - resp. je to neco tezkeho nebo mam radeji oslovit nejakeho kamarada at to provede on?

    Další informace


    Jaky program na uklid pocitace



    Další informace