• Jakým dalším jazykem se naučit? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jakým dalším jazykem se naučit?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jakým dalším jazykem se naučit?

  • Byli by jste ochotni se kvůli práci naučit plavat ?



    Další informace


    28. květen - Světový den her. Která hra se dá snáze naučit? Šachy, či Člověče, nezlob se? Ne/hrají se hry i v životě?



    Další informace


    Jak je možné se naučit dávat chytré otázky?



    Další informace


  • Nevíte někdo, prosím, jakým je to jazykem a co to znamená?



    Další informace


    Jak dlouho trvá se naučit na foukací karmoniku?Nejsem v hudbě začátečník.A jak dlouho by trvalo se naučit blues-na harm.

    Jak dlouho trvá se pořádně naučit na foukací harmoniku? Hraju už 7 let na klavír. Koupila jsem si Hohnera v géčku. Jak dlouho by mi trvalo udělat čistý tón, Love Medo od Beatles a nějaký blues? (který vím, že je hodně těžký).?????

    Další informace


  • Jak chutná jídlo člověkovi s vyříznutým jazykem?

    Požívání potravin po extrakci jazyka.

    Další informace


  • Rozumíte těm záchranářům s tou plachtou v odkazu níže? A těm dalším lidem, co tam vyděšeně řvou v pozadí?

    gt a href"http://www.novinky.cz/koktejl/403435-kocka-vypekla-zachranare-ktery-ji-chtel-sundat-ze-sloupu.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Proč nejdou do lesa zachraňovat veverky uvízlý na stromech? Nebo co pobřežní hlídka, taky je v její náplni práce chytat ryby do síťky, aby se neutopily nebo nenastydly na ledviny? Kočka přece v pohodě skočí i z 8. patra paneláku, a voni ji jdou zachránit ze 4 metrů s plachtou..

    Další informace


    Jakým jazykem se mluví v Rakousku?

    Kterými jazyky mluví obyvatelé Rakouska? Převládá výhradně jen němčina?

    Další informace


    Kterým jazykem mluví nejvíce lidí na světě ?

    Čínštinou...

    Další informace


    Kdo bude podle vás dalším prezidentem ČR?

    Karel Schwarzenberg.Myslím si, že dalším prezidentem ČR bude tato osoba, protože je slušně vychovaný, inteligentní, umí hodně cizích jazyků, má charisma a je to i džentlman.Do jeho jediných nedostatků patří pokročilý věk a vada řeči, ale za tyto dvě své stinné stránky nemůže, a proto je to podle mě DOKONALÁ osoba na funkci dalšího prezidenta naší vlasti.

    Další informace