• Jde nějak v seznamu nastavit, aby se mi místo emailový adresy zobrazovala na hlavní stránce přezdívka toho člověka? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějak v seznamu nastavit, aby se mi místo emailový adresy zobrazovala na hlavní stránce přezdívka toho člověka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějak v seznamu nastavit, aby se mi místo emailový adresy zobrazovala na hlavní stránce přezdívka toho člověka?

 • Proč se říká, že šaty dělaj človeka a ne že prachy dělaj človeka?  Další informace


  Dá se nějak změnit přezdívka na tomto webu bez toho,že bych se musel znovu zaregistrovat?  Další informace


  Co lepší přezdívka Derion nebo Nereus?  Další informace


 • Jak nastavit email Seznamu v tabletu Alcatel?  Další informace


 • nevíte na jaké stránce se mohu podívat na FRozen v originále s cz titulkama? ( bez toho, abych musel stahovat) děkuji

  na programu disney channel a nebo jedině stáhnout přes ulož.to

  Další informace


 • s ashampoo Get Back Photo se mi podařilo obnovit fotky,ale některé jsou jen 4 kb náhledy,jde ten program nějak nastavit?

  No tak obnovení není vždy 100% úspěšné, záleží, jak paměťovka nebo jiné médium bylo přepisováno.Můžete ještě zkusit program Recuva

  Další informace


  jde nějak nastavit aby mě pc zdravil??  Další informace


  dotaz usb - jde u usb nějak nastavit kmitočet napájení?  Další informace


  Můžu nějak nastavit BS Player jako hlavní přehrávač místo WMP?

  Nechci koukat na filmy ve Windows Media Playeru, protože se neustále seká a je celkově na nic.Jenomže v nabídce, která se mi objeví při vložení disku je na výběr pouze přehrát ve WMP, Otevřít složku nebo Neprovádět žádnou akci. A když kliknu na disk v Tento počíteč , tak je tam pouze spustit nebo přehrát automaticky, ZASE ve WMP, žádná další nabídka. Dá se to nějak udělat? Protože jestli jo, tak to nemůžu nějak najít DMoc děkuju za pomoc...Doplňuji:tuCZek: tato možnost tam bohužel není - je tam pouze Otevřít a Přehrát automaticky

  Další informace


  Můžu na seznam.cz nějak zjistit z příchozího mailu, z jaké ip adresy byl odeslán?

  Ano, ale pokud ten e-mail byl odeslán z webového rozhraní, zjistíš IP adresu webového serveru.

  Další informace


  Místo toho aby se to stahovalo se to začne přehrávat !!!!!!  Další informace


  Jde nějak nastavit E-mail abych mohla v jednom emailu posílat víc souborů??

  Já pošlu maximálně třeba dvě fotografie, a víc už mi poslat nejde, musím to posílat na několikrát. Vždycky mi to píše že soubor je moc velký, i když se koukám na jeho velikost tak mi to stejně nepošle.. Mě chodí od lidí emailů hodně zpátky, a normálně tam je třeba 8 fotografií, poradíte mi proč já jich tolik posílat nemůžu??Doplňuji:Já mám email taky na seznamu a holčina která mi obrázky posílá tak taky, všechny soubory které posílám si hlídám aby nebyly veliké, a i když mají dohromady třeba i jen 8MG tak mi to stejně poslat nejdou. A fotky už jsem taky zmenšovat zkoušela, ale taky to někdy nejde.. Nu co, tak to budu posílat tou leteckou poštou, díky za rady..

  Další informace


  Jde na Facebooku nějak nastavit, aby mě viděl jen někdo?

  Mám tam pár kamarádů, kteří sotva zmerčí, že jsem online, už spouští chat a já nestíhám nic jinýho. Přitom bych si třeba ráda pokecala s jiným kamarádem - jenže když toho prvního ignoruju, uráží se.Hodilo by se mi, kdybych se občas mohla těm neodbytným kecálkům úplně zneviditelnit, ale všem ostatním se zobrazovat jako online. Jde to? Vím, že si můžu odhlásit chat, jenže to pak já nevidím nikoho - a nikdo nevidí mě. Tohle nechci :)PS: Jestli tu už taková otázka byla, tak se omlouvám. Snažila jsem se najít, nenašla :)Za odpověď díky moc!

  Další informace


  Jaka je nejlepši přezdivka do online chatu mistnosti?

  Imvu Online mistnost

  Další informace


  Dá se nějak nastavit, aby software ZUNE netahal soubory z telefonu do PC AUTOMATICKY?

  Mám problém, ZUNE mi AUTOMATICKY po připojení telefonu stahuje soubory (obrázky, videa,...) z mobilu do PC. Nevíte jak mu to zakázat? V nastavení jsem nic nenašel. Je to docela otravné, protože nemám místo na disku.

  Další informace


  Dá se nějak na facebook přidat příspěvek ne kterém je odkaz, aby tam místo toho odkazu bylo nějaké slovo?

  Když je v postu hnusný dlouhý odkaz, na nějakou stránku, tak aby tam nebyl vidět ten hnusný dlouhý odkaz ale třeba to jméno té stránky, na které když se klikne, tak se otevře ten hnusný dlouhý odkaz?

  Další informace


 • Co když někdo zpronevěří prachy, oni ho odsoudí, on si to odsedí a pak až ho pustěj, tak místo toho aby splácel dluhy...

  ...se prostě sbalí a odjede někam do austrálie nebo do nějaký jiný vesnice na vodě? Jak z něj potom stát ty peníze dostane?

  Další informace


 • jak vznikla přezdívka Emila Zátopka-Tˇopek.

  Ťopek je vlastně zkomolenina příjmení Zátopek. Po válce dělal vojenskou akademii, byl u tankistů. Sloužili tam s ním Rusíni, kteří měli problémy s výslovností jeho jména. Různě ho komolili, až z toho vzniklo Stopek. Z vojny se Emil vrátil domů s touto přezdívkou a kluci z atletické party ve Zlíně si ji upravili na Ťopek. Tak se to ujalo, že jsme pak pro všechny byli Ťopkovi. Říkalo se: jdeme k Ťopkům, sejdeme se u Ťopků…

  Další informace


 • Připadává vám normální, že se tu lidé ptají na svoje zdravotní problémy místo toho aby šli k lékaři?

  Normální mi to celkem přijde, ale záleží na tom, na co se zrovna ptá... Pokud je to dotaz typu spadl jsem a trčí mi kost z nohy, co mám dělat? To samozřejmě normální není...Ale pokud se ozve někdo s otázkou, bolí mě břicho co by to mohlo být už se dá chápat... Samozřejmostí je si dojít k lékaři... Z logického hlediska, ale lékař ne vždy dokáže určit správnou příčinu problému, takže se člověk snaží zjistit, jaké by mohly být alternativy pro důvod jeho trápení... Popř. je pak konzultovat s lékařem, ne každý lékař bude nadšený, že mu fušujete do řemesla, ale některý vysvětlí, proč není možné, že by jste tímto trpěli anebo udělá příslušné testy...Já sama lidi, kteří se ptají chápu... Sama v české zdravotnictví už moc důvěry nechovám... Jelikož jsem díky němu neslyšela 3 měsíce na jedno ucho... Nedokázali totiž diagnostikovat obyčejný zánět v uchu... A ne že bych jim nedala dost příležitostí... Hned na počátku, kdy jsem pociťovala bolest v uchu jsem vyhledala ušního, který mi řekl, že to nic není. To se opakovalo ještě 2x. Při čtvrté návštěvě kde mi napsali kapky jsem z lejstra co jsem dostala vyčetla, ani mi to neřekli, napsali, že mám odeznívající zánět (tělo si s ním poradilo samo)... A to vše během jednoho jediného měsíce, další dva měsíce trvalo, než se mi sluch vrátil do normálu...A to ani nemluvím o tom, že mi nepřišli na to, že mám zlomenou ruku v lokti... Musela jsem k jinému lékaři, který na to přišel...

  Další informace


  Mění se nějak obsah látek v moči, když člověku nepracujou ledviny a místo toho chodí na dialýzu?

  Doplňuji:A jak konkrétně, to chci vědět. Co je tam navíc, nebo co tam chybí za látky? Zajímá mě jen moč, nic jiného. (nikdy bych nevěřil že takovou větu kdy řeknu)

  Další informace