• Jde nějak vyextrahovat již nainstalovaný program? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějak vyextrahovat již nainstalovaný program?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějak vyextrahovat již nainstalovaný program?

 • Jde nějak smýt barva, která se používá při vyměřování pozemků?  Další informace


  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jde nějak zalepit prasklina která není skrs, jedná se o kadeřnickou mycí mísu.  Další informace


 • Jde nějak externě přidat k mobilu Wifi?  Další informace


 • Není těch známých osobností již nějak moc?

  Kolem vánočních svátků média přinesla několik zpráv o úmrtí známých osob a tak si pokládám otázku, zda jich není na letošní Vánoce nějak moc?Malý výčet:Ve věku 89 let zemřela v noci na úterý francouzská herečka Claude Gensacová, která často zastávala roli filmové partnerky komika Louise de FunèseNa následky infarktu zemřela v úterý ráno v šedesáti letech americká herečka Carrie Fisherová, která se proslavila rolí princezny Leiy v kultovní filmové sci-fi sérii Hvězdné válkyVe věku 66 let zemřela bývalá srbská letuška Vesna Vulovičová, která jako jediná přežila pád letadla jugoslávských aerolinií, které se v roce 1972 zřítilo nad tehdejším ČeskoslovenskemVe věku 93 let v pátek v jedné z pražských nemocnic zemřela herečka Luba Skořepová, informovala její přítelkyně Helena VáňováVe věku devětadevadesát let zemřela v neděli americká herečka maďarského původu Zsa Zsa GaborováVe věku 93 let zemřela ve středu před polednem výtvarnice a autorka dětských knížek Daisy MrázkováZemřela jedna z největších legend francouzského filmu 20. století Michèle Morganová. Hvězdě Velkých manévrů a dalších významných snímků bylo 96 letVe věku 96 let zemřel autor alegorické tolkienovsky laděné dětské knihy o putování králíků Daleká cesta za domovemVe věku 71 let zemřel hudebník, textař a významný producent Jiří SmetanaVe věku pouhých 53 let zemřel britský zpěvák George MichaelVe věku 68 let zemřel ve Španělsku kytarista rockové skupiny Status Quo Rick ParfittVe věku devadesáti pěti let zemřel 9. prosin

  Další informace


  Jde nějak upravit obraz na lcd tv značky LG32LG5000?

  Koupil jsem televizi LG32LG5000 a zapojil jsem set-top box, ale televize má divný obraz a obličeje jsou takové rozmazané a obraz není moc ostrý. Nedá se to nějak vylepšit? Zkoušel jsem všechna nastavení a obraz je pořád stejný. Není to třeba tím, že tv chytá signál přes set-top box? Televize má už zabudovaný DVT tuner, tak třeba by byl lepší obraz přes ten zabudovaný tuner, ale já připojím k televizi anténu a dám vyhledat programy, ale televize nevyhledá žádné programy. Nevíte, jak se to dá nastavit? V návodu jsem to nevyčetl.

  Další informace


  Chci se zeptat.Jde nějak dostat z písničky melodie? Jakože by byl program,ve kterým by se z písničky dal odstranit zpěv?

  Doplňuji:jojo to vim, ale potřebuju přímo ten program, abych si to mohl uložit v PC, nevíte náhodou někdo o takovým programu?:/

  Další informace


  Ahoj, nejdou mi již pár dní sledovat slovenské programy, pouze naskakuje, že program je zakódován.

  Příjem programů máme přes společnou anténu. Máte někdo s tímto nějakou zkušenost ? Díky. Jiřina

  Další informace


 • Co dělat, když mi olej prská na zeď.....jde to nějak odmastit?

  Kup si sítko na pánvičku proti stříkání oleje, a odmastit? Zkus potřít křídou, jinak budeš muset zeď umýt jarem a přemalovat...!

  Další informace


 • Windows HP mi hlásí,že nemám nainstalovaný antivirový program  Další informace


  Pokud nemám nainstalovaný Windows 10, jaký jsem?

  Z mého pohledu rozumný...Nenecháš se agresivní kampaní Microsoftu tlačit do nevýhodné pozice...A kromě toho si ušetříš spoustu nervů s tím, co vše pod Win10 nefunguje...-)))

  Další informace


  Mám nainstalovaný dva Windowsy  Další informace


  Lze nějak změnit koncovku písničky cda? Když ji zkpírujeme z CD tak tam je,jde to nějak změnit? Děkuji mnohokrát :)

  Hudební soubor s koncovkou cda bude hrát pouze na CD. Pokud bys jej normálně překopíroval na HDD, hrát nebude.Z CD můžeš audio stopy překopírovat do PC pomocí různých prográmků do různých formátů - s koncovkou wav je bez komprese, s koncovkou MP3 je zkomprimovaný asi na desetinu atd.

  Další informace


  Je problém, když jsem omylem nainstaloval dvakrát systém na jeden počítač?

  Čaute, udělal jsem takovou blbost, koupil jsem si nový počítač a k tomu Windows 7, který mi tam byl nainstalován, ale já to nevěděl a nainstaloval jsem ho tam ještě jednou. Je v tom nějaký problém (kromě toho, že to zabere pár GB)? Třeba ohledně 2x použitého stejného klíče nebo něco. Popř. co by jste doporučili abych udělal? Děkuji.

  Další informace


  Jde nějak vyextrahovat již nainstalovaný program?  Další informace


  Jde nějak opravit, když na noteboku DELL INSPIRON se nedá spustit systém Windows10 a tento BIOS není podporovaný?

  na noteboku DELL INSPIRON se systém Widows10 nedá spustit,tento BIOS se nepodporuje jde to nějak opravit nebo se musí koupit nový počitač?

  Další informace


  Jde nějak omezit rychlost internetu na WIFI?

  např: Mám celkovou rychlost DL 50 mb/s a ctěl bych do WIFI 10 mb/s a do počítače který mám připojený kabelem 40 mb/s jde to ?

  Další informace


  Jde nějak odebrat souboru s příponou EXE ikona?

  Nebo vyměnit za jinou?

  Další informace


  Jde nějak pozastavit blog na Bloggeru?

  Tím myslím, aby blog nebyl k zobrazení, ale stále existoval. Takže když bych zadala jeho adresu, byla by obsazená, ale na stránce by se nic nenacházelo blog by byl při tom někde stále uloženýdíky všem :P (omlouvám se za zařazení do kategorie programování)

  Další informace


  Jak simulovat program, který není nainstalovaný  Další informace


 • Jde nějak poznat,že prodejce na internetu není podvodník?

  tazko ..:D ..ale staci hladat podle recenzi na onu osobu atd ...taky si o nem zjistit par veci a pokud to jde pouzit hlavicku emailu a podobnych prostredku k overeni ...taky je hlavni nic neplatit predem ....D tak se tomu vyhnes ..pekne z rucky do rucky u postacky a jeste si to overim pred ni abych mel nejakeho svedka ze je v zasilce to co jsem si objednal...

  Další informace