• Jde nějak zabránit, abych po rozkliknutí videa na Youtube neměl partnera UEFA? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějak zabránit, abych po rozkliknutí videa na Youtube neměl partnera UEFA?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějak zabránit, abych po rozkliknutí videa na Youtube neměl partnera UEFA?

 • nosíte spodní prádlo vám pohodlné nebo oku partnera lahodící?  Další informace


  Veselé otázky manželské. Která otázka by vás jako partnera(ku) nejvíc vytočila nebo vytočí?  Další informace


  Anketa - máte partnera?  Další informace


 • Jde nějak udělat, aby reproduktory 5.1. hrály všechny na jednu písničku?  Další informace


 • Nevíte, o jakou jde písničku? Popis po rozkliknutí.

  Vím, že ji zpívá muž, který není čech, měla jsem pocit, že ve videoklipu vypadal jako zpěvák Maroon 5, ale mohl to být někdo úplně jiný. Ve videoklipu byl nějaký bálles, byl ve starším stylu - ženy měly dlouhé šaty s volánky, muži klobouky atd. A na pódiu stál ten zpěvák a zpíval a všichni v sále na to tančili tanec odpovídající jejich oděvu. Jde o popovou písničku. Melodie mi přišla povědomá, takže by mohlo jít o nějakou mainstreamovější skladbu. Videoklip je 100% dostupný na YouTube.

  Další informace


  Kdo zpívá znělku UEFA?  Další informace


  Jde na Streamu nějak nastavit, aby při nahrátí videa se nedalo najít na stránce seznamu?  Další informace


 • Je normální, že na Centrum.cz email chodí každému občas cizí spam? Lze tomu nějak zabránit?

  Omylem jsem jeden otevřel a snad to nebylo zavirované. Vevnitř stojí.Toto je zpráva Provozovatele obsahující informace o produktech třetích osob, kterou jste obdržel jako uživatel emailové schránky. Z odběru obchodních sdělení se můžete odhlásit.Takže se mohu odhlásit a neporuším tím nijak podmínky vlastnictví emailu? Nedivil bych se kdyby to bylo nějak vázané k možnosti mít ten email jako takové verze reklamy, která je i na téhle stránce v jiné formě.

  Další informace


  Jde nějak zabránit, abych po rozkliknutí videa na Youtube neměl partnera UEFA?  Další informace


  Jde nějak v youtube nastavit, aby se mi pouštěla jedna písnička pořád dokola?

  Dokola se může přehrávat obsah seznamu videí . Myslím, že to bude fungovat i když v seznamu bude jen jedna písnička.Jak na to? Nejprve je nutno se na YouTube zaregistrovatřihlásit. Na stránce s přehrávaným videem je odkaz Přidat do . Když se na něj klikne, ukážou se nějaké přednastavené seznamy jako Oblíbená videa , nebo Přehrát později , ale je tam i možnost vytvořit si nový seznam s libovolným názvem. Seznamy videí jsou pak na stránce s profilem. Když si pak seznam otevřeš, uvidíš vpravo sloupec s videi, které obsahuje (třeba jen s tou jednou písničkou). Nad tímto seznamem vpravo jsou takové dvě šipky, které tvoří ovál. Když se zakliknou, budou se videa ze seznamu přehrávat pořád dokola.

  Další informace


 • Řídíte se při výběru partnera čichem?

  Je pro vás důležité jak partner voní , stalo se vám, že jste odmítli člověka kvůli tělesnému pachu, nebo si myslíte, že čich nehraje vůbec žádnou roli?Doplňuji:Děkuji všem za odpovědi.Já osobně si myslím, že vůně či pach, jak kdo chce, hraje v našem životě mnohem větší roli, než jsme si ochotni připustit. Možná proto, že nás lidi nekompromisně řadí do rozmanité skupiny animals této planety,jenž jsou obdařena alespoň nějakým pachovým čidlem. Co dělat, zpátky na stromy.:)))

  Další informace


  tatu me dcery chci zpet jako partnera, miluji ho, jak mu to rict?

  Důležité je, zda partner si je vědom toho, jaké k němu chováš city. Pokud o nich má důvod pochybovat, budeš muset udělat něco pro to, aby změnil na Tebe a Tvé jednání názor.Jsi si jistá, že Ti to (i přes jeho otcovství) bude stát za to? Nemáš odzkoušeno, že Váš vztah bude fungovat, když budete spolu žít. Jinak se člověk chová, pokud není vázán povinnostmi a jinak, když musí vedle partnera dennodenně žít. Někdy nestačí dva roky známosti na poznání druhého člověka tolik, jako dát vztahu definitivní podobu. Potom se třeba ukáže, že partner není na život ve dvou (ve Tvém případě ve třech) vůbec připravený. Dokážeš si připustit i možnost, že veškeré Tvé trápení může nakonec skončit naprostým fiaskem? Vždyť se může ukázat, že jako rodina vůbec nejste schopni fungovat. Nechci Tě zrazovat, abys to zkoušela. Jen se připrav na každou možnost, i na tu, která Tě nakonec může hodně bolet.

  Další informace


  Víte s kým žijete? Znáte dobře svého partnera?

  Je možné, že byste se tak zmýlili, jako zde: a href"http://www.novinky.cz/koktejl/220188-manzelka-po-roce-zjistila-ze-jeji-muz-je-ve-skutecnosti-zena.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Pod jakým jménem, názvem, máte v mobilu označeného partnera-partnerku?!

  U nás Pavlík-Maruška . :-)

  Další informace


  Jste pyšní na svého partnera/partnerku?

  Já jo.Opravdu můžu říct že jsem pyšná na svého partnera.Jsem hrdá

  Další informace


  Je možné, že sapiosexuálové u svého partnera oceňují jako hlavní sexy jeho mozek, inteligenci?

  a href"http://magazin.cz/laska-a-sex/10628-sapiosexualove-kdyz-je-mozek-sexy" rel"nofollow" http://magazin.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak najít partnera?

  a href"http://www.seznamka-harmonie.cz/" rel"nofollow" http://www.seznamka-harmonie.c z/ /a

  Další informace


 • S kým hraje Liverpool FC ve 3. kole Poháru UEFA 2010/11?

  LIVERPOOL FCDoplňuji:já jsem, ale trotl :-) správná odpověď je samozřejmě AC SPARTA !!!

  Další informace


  Jak hodnotíte rozhodnutí UEFA za potrestání Sparty pokutou 2 miliony korun?

  Sparta sice vyhrála, ale fanoušci udělali incident, který byl hodnocený mastnou pokutou. Vytvářím anketu. 1. Je to správné, chuligány je třeba trestat, i když klub a spousta příznivců za to trpí.2. Trest je mírný, chtělo by to větší pokutu, vyloučení na delší dobu atd.3 Trest byl neobjektivní a krutý4. To mi hlava nebere

  Další informace


 • kam mám poslat partnera na testy HIV nebo AIDS ?

  a MUSÍ SE OBJEDNAT?

  Další informace