• Jde nějak zformátovat mezipaměť, neboli můžu si v PC naformátovat RAMku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějak zformátovat mezipaměť, neboli můžu si v PC naformátovat RAMku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějak zformátovat mezipaměť, neboli můžu si v PC naformátovat RAMku?

 • Neví náhodou někdo, zhruba za jak dlouho se dostane ven 7. řada seriálu Weeds neboli Tráva..?  Další informace


  Je prostitut osoba, která chodí pravidelně do nevěstince za tou stejnou prostitutkou?  Další informace


  Gta San Andreas:Nevíte jaký auto de vytunit tak aby mělo nějakej grafit neboli značku?  Další informace


 • Jak zformatovat novou baterii v mobilu  Další informace


 • Co je to umořovani neboli amortizace...

  A jak se to lisi od anuity??Prosim o nazorny priklad. Dekuji

  Další informace


 • nejde zformátovat micro sd karta  Další informace


  je problem, kdyz do zakladovky pro frekvence 667 a 800 dam ramku 533?  Další informace


  jakou DDR RAMku?  Další informace


  Nelze zformátovat polovinu půleného hardisku ?  Další informace


  Jak zformátovat sys. disk?  Další informace


  Jak zformátovat disc a nahrát nový Windows na notebook?Bootovací DVD a KEY klíč mám.

  Doplňuji:Mám Windows Vista Home Premium 32bit. Děkuji za odpověď

  Další informace


  Dá se nějak zaheslovat standardní složka(neboli adresář) ve win XP?

  Např. tam budu mít fotky, nebo dokumenty, nechci aby je jiní viděli...Doplňuji:www gt OK, ale existuje ještě i jiné řešení? Budu si chtít např. adresář s fotkama přenést na flešce. Ideální by bylo nějak zaheslovat přímo tu složku.

  Další informace


  Druhý disk se systémem - nejde naformátovat  Další informace


  Dotaz na RAM - mám ramku 1GB DDR2-800Mhz Kingston a chtěla bych 2Gb  Další informace


  DVD-RAM nelze naformátovat  Další informace


  Chci si koupit větší RAMku do počítače...

  Mám v PC 2 GB, rád bych měl 4 GB. Problém je v tom, že nevím, jaký tip tam přesně mám, ani jaký mám tip zákl. desky. Zákl deska je trošku starší, tipuju že je vyrobena před 3 - 5 roky.Ptám se proto, že jsou moduly DD3, DDR2, DDR3 a potřebuju vědět jaký tip tam mám, aby to bylo kompatibilní. Existuje nějaký prográmek, jak to zjistit?Dále se chci zeptat, jestli je možné si paměť rozšířit na 3 GB, nebo pouze násobky dvou, čili 2GB nebo 4GB.Doplňuji:Alesh gt díky za info. Mám XPčka, asi 32bitové. Samozřejmě chci zjistit přesný tip paměti i frekvecni, aby to spolu 100% komunikovalo.Ale ještě koupi zvážím. Možná, jak říkáš se to ani nevyplatí.

  Další informace


 • Mám dotaz hraji hru Counter-strike 1.6 :) a je tam sniper neboli awp a já když zazoomuju(zaměřím) tak tam nemam středsts

  Sred tam nemam takze jsem pekne nervozni z toho. Nevím co stím.

  Další informace


 • Jsem novodobý narkoman neboli drogově závislý?

  Nepiju, nekouřím, nic si nepíchám, jím relativně zdravě a hýbu se více než průměrný člověk. Trpím však VŠEMI moderními závislostmi. Jsem například závislý na moderních technologiích, na internetu, na PC, jsem thinkaholik a částečně jsem také workoholik a perfekcionista.Myslíte si, že jsem tedy závislý na moderních drogách? Co myslíte?

  Další informace


  Diabetes mellitus neboli cukrovka

  Máte někdo z Vás osobně tuto nemoc? Jaký typ? Jak dlouho? Eventuelně, najde se tu maminka, která měla cukrovku v tehotenstvi?

  Další informace


 • Proč se některým psům ušmikává ocas ? Jak se psům ustřihává ocas a nebolí je to ?

  Kupírování ocasu u psů je zbytečná a bolestivá záležitost. Jedná se estetický a zcela zbytečný zákrok, který nemá žádné logické a rozumné opodstatnění. Je naše ostuda, že dosud nebylo zákonem zakázáno, tak jako kupírování uší, které se ale provádělo veterinářem a v nakoze. Kupírování ocasu se provádí v prvních dnech života za plného vědomí a může ho dělat kdekdo. Ocas je prodloužená páteř a kdo si někdy narazil kostrč ví, že se jedná o velmi bolestivou záležitost, štěňata velmi naříkají když se jim amputace provádí. V kulturních a kynologicky vyspělých zemích je tento barbarský zvyk dávno zakázán. Ocasem pes pomáhá udržovat rovnováhu při rychlém pohybu a skocích (jako kormidlo ), pes ocasem vyjadřuje emoce (strach, radost atd.) a nesení ocasu a typ jeho osrstění bývá často i plemenným znakem .Doplňuji:Chovala jsem v bytě německou dogu a občas u ní docházelo k poranění ocasu, ale nikdy mě nenapadlo jí amputovat ocas. Ocas jí nikterak nepřekážel ani při výcviku, měla zkoušky z výkonu. U loveckých psů nechápu odstraňování třetiny ocasu u některých ohařů, ale např. pointra nikdo nekupíruje. V praxi používaní norníci jako jsou jezevčíci nikdo nekupíruje, ale teriéry ano. Takže se nejedná o nic jiného než o módu a ne o odstraňování ocasů z obavy ze zranění. Není bez zajímavosti, že lovecká plemena nemívala kupírované uši, ačkoliv zrovna jsou mezi nimi největší ušatci ( baseti, jezevčíci, blodhoundi atd.) Je třeba doplnit, že některá plemena se rodí s vrozeně pahýlovitým ocasem

  Další informace