• Jde nějak zjistit jestli osoba je zaregistrová na úřadu práce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějak zjistit jestli osoba je zaregistrová na úřadu práce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějak zjistit jestli osoba je zaregistrová na úřadu práce?

 • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jde nějak zalepit prasklina která není skrs, jedná se o kadeřnickou mycí mísu.  Další informace


 • Povinnosti na uradu prace  Další informace


  Informace o uradu prace  Další informace


  Co s sebou na VZP kvuli reg. na uradu prace?  Další informace


 • Jde nějak zjistit, čím bylo natoočeno video na YouTube?  Další informace


 • Kdo bude platit mateřskou dovolenou mé nevlastni dceři když je momentálně na úřadu práce?

  Pokud je na nezaměstnaná, tak dostane po porodu rodičovský přspěvek 7600kč měsíčně (nově do 10.měsců věku dítěte) poté 3600kč do 4.let věku dítěte. Dostane 4.letou rodičovskou.Platit jí bude Sociální úřad při úřadu práce.více na : a href"http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/rodicovska-dovolena.html" rel"nofollow" http://www.babyonline.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dobrý den,jsem na mateřské dovolené,máme 2děti manžel byl 6 měsíců na uřadu práce a 6měsíců zaměstnán.Vrátí nám daně?

  Málo informací.Pokud byl 6 měsíců zaměstnán, tak platil zálohy na daň? Neměl jen srážkovou daň?

  Další informace


 • Co nosí žena muži jako omluvu, např. kdyby se mi přišla omluvit úřednice z úřadu práce? (pro ženu=automaticky kytka)

  U muže to nevím.To s tou úřednicí je jen příklad, nic jiného mě teď nenapadlo.

  Další informace


 • Lze nejak zjistit jestli muj net ma wifinu  Další informace


 • kolik dostanu na úřadu práce procent pokud dostanu výpověď dohodou?

  Tady si to vypočítej, částky přepiš: a href"http://kalkulacky.idnes.cz/cr_davka-v-nezamestnanosti-2012.php" rel"nofollow" http://kalkulacky.idnes.cz/ hellip /a Doplňuji:P.S.:Pokud dohodou a chceš podporu, musí to být z vážného důvodu . Musíš to zkrátka obhájit. a href"http://aktualne.centrum.cz" rel"nofollow" http://aktualne.centrum.cz /a …

  Další informace


  jsem,evidován na úřadu práce,musím tuhle zmněnu hlásit VZP u které jsem pojištěn?

  jsi povinen toto oznámit...ale tohle ti na UP určitě řekli...

  Další informace


  Zaplacení pojištění v době evidence na Úradu práce

  Jsem veden na Úřadu práce jako nezaměstnaný od 5. září. Na pojišťovně jsem byl oznámit, že jsem nezaměstnaný. Platí za mě pojišťovna zdravotní pojištění za celý měsíc, tzn. i ty dny před 5., anebo mi platí zdravotní pojištění až od toho 5.?Doplňuji:Děkuji Vám za odpověďi.

  Další informace


  Příspěvek z Úřadu práce, jak to je?

  Dle § 52g zákona 262/2006 jsem byla propuštěna z prac.poměru ke dni 30.11.2010. Když se ihned zaeviduji na Úřad práce dostanu od státu podporu v nezaměstnanosti?

  Další informace


  Mám v nové práci nárok na den volna (placeného firmou) ve zkušební době na vyřízení úřadu práce??

  Myslím, že jo, zákon pamatuje na vyřízení úředních záležitostí, které nejsou vyřídit jindy.Ale bohužel zaměstnavateli dáváte záminku Vás vyrazit.

  Další informace


  Je třeba doplatit zdravotní pojištění při sankčním vyřazení z Úřadu práce?

  Je třeba zpětně doplatit zdravotní pojištění při sankčním vyřazení z ÚP (z důvodu odmítnutí místa z doporučenky)? Pokud ano, které datum je rozhodující (který měsíc už je třeba zaplatit) - datum vydání doporučenky, nebo jejího odmítnutí, či snad dokonce datum zahájení správního řízení?EDIT: Díky za odpověď. Rád bych věřil, že je pojištění zaplaceno Úřadem práce i za měsíc kdy proběhlo vyřazení, a platit se má až další měsíc. K jakému datu, ale budu vyřazen? Zpětně k datu, kdy jsem dostal doporučenku (tedy vznikla mi povinnost, kterou jsem nesplnil ), nebo ve chvíli, kdy se ukončí správní řízení?(Musím doplnit, že v tuto chvíli NEJSEM vyřazen, pouze mi přišlo Oznámení o zahájení správního řízení , které vlastně jen vyjmenovává datum vystavení doporučenky a datum kdy byla práce odmítnuta, a upozorňuje na zahájení řízení ve věci vyřazení. Úřednice mi řekla, že ASI budu muset zaplatit zdravotní pojištění od měsíce (včetně), kdy jsem dostal doporučenku - tedy sama nevěděla. Na Pojišťovnu chci jít zítra, ovšem pokud nejsem vyřazen a nemájí to v systému, bude taková návštěva zbytečná.)Ještě jednou díky.

  Další informace


  Je možné podat stížnost na MPSV na rozhodnutí Úřadu práce o výši podpory v nezaměstnosti?

  Výpověď podaná zaměstnancem dle §56 -neplacení mzdy.Podpora určena 45%,přesto že změna zákona říká,že 45% přísluší tomu,kdo bez vážného důvodu ukončí prac.poměr.Tento důvod je vážný,zásadní.Stížnost u vedoucího úřadu práce neuspěla.

  Další informace


  Jde nějak zjistit jestli osoba je zaregistrová na úřadu práce?

  Oč ti jde?Jako soukromé osobě ti do toho nic není a firma na to má své nástroje.Maximálně ti můžeme dát důrazné avizo na zřejmě značně chabé právní povědomí.

  Další informace


 • Je osoba, které se snadno rozčílí, duševně labilní, pokud jde o cholerika?

  Jedna moje známá si myslí, že je normální, že cholerik se snadno naštve a též je normální, že mě nic nevytočí, jelikož jsem flegmatik. Já si naopak myslím, že když se kdokoliv snadno rozčílí, tak je to projev duševní lability. Kdo má pravdu?

  Další informace


 • Kurzy na Úřadu práce

  Chtela jsem se zeptat, co si myslite o kurzech a vyuziti kurzu z uradu prace..napr. pocitacovy kurz, je to uzitecne a hodi se to? do zivotopisu.. uvazuji se pri studiu zaregistrovat na urad, at mam neco noveho v zivotopisu a nejakou zkusenost..v budoucnu v praci se budou ptat hlavne co umim, az vystuduju.. tak nemate zkusenost s temi kurzy? Popr. ktere se vyplati?

  Další informace


  Jde něják zařidit měsičník do školy, aby mi platil na autobus i na vlak, s nějakým doplatkem nebo tak něják?

  Je to trasa mezi dvěmi stejnými městy :) Tk jestli to jde něják sloučit dohromady :)

  Další informace