• Jde nějak zjistit u profilu na facebooku,číslo daného majitele profilu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějak zjistit u profilu na facebooku,číslo daného majitele profilu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějak zjistit u profilu na facebooku,číslo daného majitele profilu?

 • Jde vám snadno označovat zajímavá otázka ?? když se odhlásím z profilu opět přihlásím i to samé udělám na Facebooku..  Další informace


 • Jak zjistit číslo barvy na autu?  Další informace


  Jak zjistit majitele auta podle spz  Další informace


 • Jak zjistit majitele pozemku bez adresy?  Další informace


 • Jak přenést telefonní číslo, když jsem ztratil výrobní číslo simkarty?  Další informace


 • Číslo bankovního účtu a číslo karty - je to totéž?

  Zdravím, chtěla jsem se jen zeptat jestli nevíte, zda jsou čísla bankovního účtu a karty totéž? Vysvětlím - když si chci nechat zaplatit mnou odvedenou práci tak, aby mi vydělané peníze přišly na můj bankovní účet, musím vyplnit kolonku číslo bankovního účtu . Dělám to poprvé :D Je to to samé číslo, které mám na své platební kartě nebo je to něco jiného a musím hledat v papírech? Já vím, jsem nemožná :) Prosím objasněte mi to někdo. Mám kartu typu VISA (u České spořitelny). DěkujiDoplňuji:to alesh: Moc děkuji. Něco takového jsem skutečně kdysi někde měla :D A dotaz? No jo - brilantní :D Stydím se a přetahuji si papírový pytlík přes hlavu :D

  Další informace


  Jde zneužít číslo účtu s uvedením majitele?

  Dobrý den,prodávám notebook do zahraničí (Skotska) a kupujícímu nestačí číslo bankovního učtu, ale chce vědět i majitele učtu.. je to opravdu potřeba? nebo se jedná o podvodníka.. děkuji za odpověd

  Další informace


 • Potřebuji nutně zjistit IP adresu majitele emailové schránky ze které mi píše!  Další informace


  Mohu si nějak na zeď na FaceBooku dát písničku a aby se spustila když tam někdo přijde?

  Kdysi to takhle nějak šlo, ale jak jsou teď ty nový profily timeline (no nový.... :D nejsou až tak už moc nový). Nevíte jestli to jde vložit i teď?

  Další informace


  Mohu nějak zablokovat telefonní číslo?

  Dobrý den,dnes mi přišly 2sms - v jedné byly jen tři písmena a v druhé dvě písmena.Prostě se z toho nedalo nic pochopit.A to číslo,ze kterého ty sms přišly,mělo ukrajinskou předvolbu,takže se bojím,aby to nebylo něco,že bych za ty sms,co mi z toho čísla přijdou,nemusela něco platit.To dělají taková ty podvodná čísla nebo jak se tomu říká.Proto se chci zeptat,co mám dělat?Mohu to číslo nějak zablokovat nebo mám zavolat operátorovi?Děkuji moc za rady.

  Další informace


  Lze nějak změnit koncovku písničky cda? Když ji zkpírujeme z CD tak tam je,jde to nějak změnit? Děkuji mnohokrát :)

  Hudební soubor s koncovkou cda bude hrát pouze na CD. Pokud bys jej normálně překopíroval na HDD, hrát nebude.Z CD můžeš audio stopy překopírovat do PC pomocí různých prográmků do různých formátů - s koncovkou wav je bez komprese, s koncovkou MP3 je zkomprimovaný asi na desetinu atd.

  Další informace


  Lze na Facebooku zjistit, kdo si mě odebral z přátel?

  skrze rozšíření ano :) a href"http://miridia.blogspot.com/2011/05/kdo-si-vas-odebral-z-pratel-na.html" rel"nofollow" http://miridia.blogspot.com/ hellip /a

  Další informace


  Jde nějak zjistit heslo na facebbok nabo na email když jsem obě hesla zapomněla???

  To asi ne. Možná pokud jste zadali kontrolní otázku nebo pomocí technických podpor.

  Další informace


  Jde na Facebooku nějak zjistit, zda prohlíží mé fotky někdo, koho nemám v přátelích?

  Nedá.Jen v případě, že fotky vložíte jako veřejné ,povolíte komentáře všema že Vám k nim někdo přidá komentář ...

  Další informace


  Jak napsat do zprávy kontaktní email pro přesměrování psaní daného emailu...?

  Jak napsat do zprávy kontaktní email pro přesměrování psaní daného emailu...? Dobrý den, nemohu na to přijít, a tak se ptám zde. Píšu email jako zprávu a na konci emailu pozdravím a přidám své kontaktní údaje (např.) - mobil: +420 123.... a email: abcdef@.....cz a jak mám napsat kontaktní email tak, aby když si to někdo přečte a klikne na to (má to být modře zbarvené), rovnou se dostane na psaní nového emailu na uvedenou emailovou adresu? Prý je to jednoduché, jen se musí něco označit a přidat do http nebo co, ale nevím jak. Poradíte? Díky. Ale prosím o podrobnější informaci a postup jak to mám vytvořit na co kliknout, kam jít v html, kde to, co to je apod.. hlavně podrobnější postup. Email mám na Seznamu.cz a internetový prohlížeč Google Chrome.

  Další informace


  Dá se v excelu nějak jednoduše udělat, aby se každé číslo v celém sešitě přepsalo na číslo 15?

  jasně, že to jde VBA skriptem, který projde všechny listy a v každém z nich všechny buňky, kde jsou nějaké hodnoty. Ty hodnoty posoudí podle typu proměnné a když bude typu číslo , tak ji přepíše na požadovanou hodnotu.

  Další informace


  Dá se nějak na facebooku zjistit jestli je osoba kterou nemám v přátelích online?

  Ano ,je u jejich jména zelený puntík.Doplňuji:Omlouvám se, blbě jsem to přečetl.

  Další informace


  Chat na facebooku. Měla jsem ho rozdělený na skupiny, ale nedávno se mi to nějak spřeházelo a mám tam i lidi který ...

  jsou offline a rozdělení skupin zmizelo jak to vrátit zpět? prosim pomoct.

  Další informace


 • Je Beer challange z facebooku nějak postižitelný, účastní-li se ho dítě?

  Je to ta věc s tím půl litrem piva na ex.Když třeba 14ti leté dítě vypije ten půllitr piva a natočí si to a zveřejní na facebooku, dá se to nějak nahlásit policii? Nebo to policie nebude vnímat, jako nedokazatelné?

  Další informace


 • Jak zjistit adresu nebo číslo celebrit?

  Hledat na internetu. Soukroma adresa se shani tezko, ale chcete-li si napsat o autogram, neni problem o nej napsat cloveku, ktery ho zastupuje a ktery vam ho take preda (proste a jednoduse slouzi coby filtr zprav). Tyto adresy najdete vsude na webu - do googlu zadejte napriklad jmeno_celebrity address autograph a vyjede vam to. A jedna-li se o ceskou hvezdu, tak totez: jmeno_celebrity adresa autogram .

  Další informace