• Jde nějakým programem zjistit zda RAM v PC pracuje správně ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějakým programem zjistit zda RAM v PC pracuje správně ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějakým programem zjistit zda RAM v PC pracuje správně ?

 • Jde nějakým způsobem odstranit všechny zprávy z interní pošty ?  Další informace


 • kde se dá zjistit zda je auto pojištěné,děkuji za pomoc a odkaz  Další informace


 • Jak zjistit zda maji brýle UV?  Další informace


 • Zajímalo by mě kde zjistím, zda jsou tyto stránky nějak aktualizované pokud jde o jednotlivé zákony (např. ZOK)?  Další informace


  Jak zjistit, zda určitý člověk zaplatil něco poštovní poukázkou?  Další informace


  Dá se zjistit, zda dané číslo účtu existuje?  Další informace


 • Co chlapovi na svačinu? Pracuje jako řidič. Nemá možnost ohřevu. Nestaví, nestaví, vůbec nikde nestaví! :-P

  Pořád dělám jen rohlíky se salámem, sýrem, zeleninou atd., ale už mi to příjde nudné. Nemáte nějaké další tipy, co bych mohla dělat, co se nemusí ohřívat?? Čím barvitější, tím lepší. Samozřejmě přibaluju čokoládky, oplatky, jablíčko atd. atd. :-)) Ale ten hlavní chod potřebuji více obměňovat. DĚKUJI ZA KAŽDÝ TIP!! :-))

  Další informace


 • S kterým grafickým programem byste mi doporučili se naučit pracovat?

  Je tu někdo prosím grafik? Chtěla bych se naučit s nějakým grafickým programem a nevím, kde začít. Chci umět vytvořit jednoduché logo či obrázek, vytvořit leták nebo plakát, upravit fotografii pro web nebo graficky zpracovat text. Mám matné tušení o nějakých programech typu Adobe, Photoshop, Corel...Nevím, jestli se nějak liší, nebo jsou víceméně totožné jen od jiných firem. Našla bych si nějaký online kurz nebo tutorial. Případně jestli existuje nějaký web pro grafiky se sekcí pro začátečníky, klidně i v angličtině. Díky předem

  Další informace


  Jde nějakým způsobem poslat z počítače fotku na mobil a jak,pokud to jde?Děkuji

  Přes kabel připojíte telefon k počítači a buď ho uvidíte například jako flashdisk, takže jednoduše nahrajete soubor do složky, kde fotku chcete mít uloženou, nebo budete potřebovat program, který jste jistě k telefonu dostala a přes něj to tam nahrajete.Další možností je propojení telefonu s počítačem pomocí bluetooth, funguje to stejně jako po kabelu.

  Další informace


  Jaký program na test RAM u Vistax64 6GB RAM?  Další informace


  Jak zjistit zda odešel zdroj či základní deska  Další informace


  Jak zjistit jake RAM mam v pc  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych poprosit, zda by mi mohl někdo poradit s programem Audacity.

  stáhla jsem si Audacity, ale nějak mi nejde nahrát do něj zvuk. jak to mám zapojit, aby se to nahrálo. Pokud by to šlo, tak nějak, aby přes sluchátka, kde mám umístěný mikrofon. Děkuji za radu. Jinak neznáte nějaký lepší program na nahrání zvuku?

  Další informace


 • Dá se nějakým způsobem zjistit biologický otec dosuď nenarozeného dítěte?

  Mohu zjistit otce již v těhotenství - u nenarozeného dítěte ? Test určení otcovství se provádí vždy na již narozených dětech. Samozřejmě, existuje možnost odebrat plodovou vodu či krev nenarozeného dítěte. Ale z důvodů obtížnosti a rizik při takovém získávání DNA dítěte se tento postup pro paternitní testy nedoporučuje. Odběr lze pak provést pouze odborným lékařem, a to za opatrného propíchnutí placenty s cca 1-2% zvýšením rizika potratu. Proto se tento odběr využívá pouze ve velmi výjimečných případech, zejména z důvodu nebezpečí významných dědičných chorob. Určování otcovství mezi tyto významné důvody zcela jistě nepatří a jelikož lhůta pro namítání otcovství trvá do 6 měsíců věku dítěte, není vhodné jakkoliv riskovat zásahy v průběhu těhotenství. Diagnostická amniocentéza se obvykle provádí mezi 16. a 18. týdnem těhotenství, ale příležitostně již ve 14. týdnu nebo nejpozději ve 20. týdnu. V době, kdy by teoreticky bylo možno určit otcovství, tedy již nelze provést přerušení těhotenství (potrat).Alternativou je novinka, kdy postačuje (náhrada za vzorek dítěte) odebraná krev matky, ve které se cca 30 hodin po odběru vyskytují rozpadající buňky dítěte. Tato metoda je však příliš nová a doposud nevykazuje dostatečně spolehlivé údaje, tudíž prozatím nelze doporučit!

  Další informace


 • Jak se může jednoznačně určit u neshodného přívlastku, zda jde o formálně-syntaktický vztah rekce, nebo adjunkce ?

  O jaký f. s. vztah neshodných přívlastků jde v těchto příkladech: absolvent Filozofické fakulty Karlovy univerzity, za plotem naší zahrady.Je to z jedné testovací úlohy s řešením, že jde o přimykání.Jednou determinací adjunkce je, že tvar závislého členu není určován členem řídícím. Čím je v těchto příkladech určen druhý pád, když ne členem řídícím?

  Další informace


 • Jde nejakym zpusobem provrtat porcelan,tak aby nepraskl.Dekuji

  Doplňuji:Dekuji,ale vidim to dost slozite a zrucnost nemam-tak to necham jak to je.

  Další informace


 • Říká se správně kapsle, ne? Tak proč v reklamě, kde by měli mluvit správně, říkají kapsule?

  Nebo se mýlím?Doplňuji:V tom případě, jaký je mezi nimi rozdíl?

  Další informace


  Je správně čárka v souvětí? Kdo potřebuje taxi, zatelefonuje na číslo taxislužby. Je správně vzorec souvětí V1, V2?

  Čárka je správně, ale přece nemohou být dvě věty vedlejší bez věty hlavní, takže vzorec V1, V2 je chybně.Uvědomte si, jaký je rozdíl mezi VV a VH.Správně tedy patří: Kdo VV1, HV2

  Další informace


  Jak je to správně? A nebo jestli je správně obojí, jestli je tam rozdíl ve významu Ruština

  даваите знакомиться / даваите познакомимся

  Další informace


 • Dá se u člověka zjistit zda je -není kuřák ? Rozbor krve apod.

  Dá, právě z krve, poměrně snadno.

  Další informace