• Jde nějakým způsobem reklamovat zboží poslané přes Českou poštu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějakým způsobem reklamovat zboží poslané přes Českou poštu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějakým způsobem reklamovat zboží poslané přes Českou poštu?

 • Kupuji si přes poštu od kamaráda jistou věc za 1000Kč, nechci mu to platit předem, on mi to první nechce poslat  Další informace


  Jde nějakým způsobem odstranit všechny zprávy z interní pošty ?  Další informace


 • V roce 2008 jsem si pořídil nové plastové okna. Fouká mi jimi přes tzv. přítlačné vložky.Mohu je stále reklamovat ?  Další informace


 • Bylo by možné nějakým způsobem nařídit si budíček, až bude mít zase Vladko záchvat?

  Otázka se týká Vyvolených, chtěl bych vědět, jestli by nešlo nějak zařídit, až bude mít zase Vladko záchvat, tak aby se mi poslalo upozornění na mobil. Na různejch internetovejch programech často bývá funkce budíček, že vás to upozorní když začne nějaký pořad který chcete sledovat, tak mě napadlo jestli by to nějak nešlo zařídit i takhle. Rád bych to viděl živě.

  Další informace


 • Dotklo se vás nějakým způsobem úmrtí Wabiho Daňka?

  Mně hodně. Znal jsem ho osobně, ještě z dob, kdy jako tramp a amatérský kytarista coural po vandrech a hrával u táborových ohňů

  Další informace


 • Už se vám stalo, že by prodejce zaslal zboží a chce jej zaplatit převodem až zboží převezmu?

  Ano a dokonce, že zákazník si zboží po doručení může vyzkoušet a teprve potom až zaplatit do 14 dnů (a nebo vrátit). :-))

  Další informace


 • lze nějakým způsobem rozšířit mobilní signál do místa kde není  Další informace


  Mám Windows 10 a potřebuji Windows 7. Jdou nějakým způsobem nainstalovat?

  Já bych nebyl srab a nainstaloval si starý Windows XP, ovšem XP nejdou už nainstalovat na novém počítači. Jinak staré hry je možné ve Windows 10 spouštět v režimu Windows 7.

  Další informace


  Mohu se nějakým způsobem podílet na ochraně internetu?

  pravidlaDoplňuji:no prstě aby bol internet bez špatnejch věcí

  Další informace


  Lze nějakým jednoduchým způsobem

  z několika videí složit jeden celek?Z vypáleného dvd disku,kde jsou soubory jako AUDIO TS a VIDEO TS,jsem oba tyto zkopírovala do pc,uložily se stejně.Ve složce AUDIO není nic,ve složce VIDEO je osm částí,tyto kousky bych potřebovala sloučit do jednoho celku.Je na to nějaký program,nejlépe v češtině?Díky za odpovědi.

  Další informace


  Jde smazat hal.dll běžným způsobem?  Další informace


  Jde nějakým způsobem poslat z počítače fotku na mobil a jak,pokud to jde?Děkuji

  Přes kabel připojíte telefon k počítači a buď ho uvidíte například jako flashdisk, takže jednoduše nahrajete soubor do složky, kde fotku chcete mít uloženou, nebo budete potřebovat program, který jste jistě k telefonu dostala a přes něj to tam nahrajete.Další možností je propojení telefonu s počítačem pomocí bluetooth, funguje to stejně jako po kabelu.

  Další informace


  Jaky je ve srovnání s ostatními notebooky? Asus Transformer Pad TF701T Dá se tam rozjet nějakým způsobem FIFA?  Další informace


 • Zakoupil jsem zbozi na inzerat nasledne jsem zaplatil na ucet, ale zbozi jsem neobdrzel. Mam podat trestni oznameni?

  Zakoupil jsem zbozi na inzerat, zbozi v hodnote 700 Kc jsem nasledne zaplatil na ucet, ale zbozi jsem neobdrzel. Prodavajici jiz nekomunikuje a nezveda telefony. Jedna se o podvod a co mam v teto situaci udelat, mam podat trestni oznameni? Dekuji za odpoved.

  Další informace


  Reklamace zboží- prodávající si vyzvedl zboží až po 3 týdnech z pošty  Další informace


 • Je nějakým způsobem chráněno vedení vysokého napětí z elektrárny?

  Mám na mysli zda je od generátoru v elektrárně na vedení velmi vysokého napětí napojen nějaký jistič, který by při zkratu na vedení VVN vypnul přívod.

  Další informace


  Jak se jmenuje ta malá červená havěť co leze po kamenech? A může být nějakým způsobem nebezpečná?

  Doplňuji:dědapetr: není to tenhle brouk. Ten co myslím já je úplně celý červený a má tak okolo milimetr. Jsou vidět jenom když se zblízka podíváte na nějaký kámen nebo beton. Dneska jsem jich viděl desítky.

  Další informace


 • Je možno na tomto serveru nějakým jednoduchým způsobem smazat svou otázku či odpověď? Bez požádání administrátora.

  Jde mi o to, že položím otázku nebo zadám odpověď, o které se dodatečně rozhodnu, že nebyla vhodná nebo dobrá. Při upravení se však vždy založí i původní a já bych měl zájem, aby byla ta původní zrušena úplně. Když jsem hledal informace na FAQ i v nápovědě, nic jsem nenašel. Pouze že otázky může mazat administrátor.

  Další informace


 • jde stafilokok zlaty lecit i jinym zpusobem nez antibiotyky a jakymy  Další informace


 • Které druhy živočichů jsou v České republice kriticky ohroženy? Lze jim nějakým způsobem pomoct? Jak ?

  Kriticky ohrožených zvířat je všude habaděj - viz. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_ohro%C5%BEen%C3%BDch_%C5%BEivo%C4%8Dich%C5%AF_v_%C4%8Cesku" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Jednou formou pomoci jsou záchranné programy - a href"http://www.nature.cz/zachranneprogramy/index.php?docId2226" rel"nofollow" http://www.nature.cz/ hellip /a Hlavní pomocí by pro ně bylo nelikvidovat jejich přirozené životní prostředí.....

  Další informace