• Jde zrušit převod auta? Nezaplatil - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde zrušit převod auta? Nezaplatil. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde zrušit převod auta? Nezaplatil

 • Jde jen pohledem nějakým způsobem rozeznat zda bezpečnostní kamera je pravá ? Nebo zda jde o atrapu?  Další informace


  Chcete si zrušit profil? Budu ráda, když u odpovědí ANO, uvedete důvody. U odpovědi výhrady mám,,tak jaké? Díky,,,,  Další informace


 • Převod auta  Další informace


  Jeep není typ auta, ale jenom značka, že jo? Když někdo mluví o jeepu jako o typu auta, asi myslí terénák, že?  Další informace


  Jak zrusit doklady bez auta  Další informace


 • Jde koupit balíček office na ipad 2 ? Jestli jo prosim stránku přes kterou jde koupit :) děkuju  Další informace


 • Už vám někdo nezaplatil za práci? Jak jste překonali údobí, ve kterém jste neměli peníze?  Další informace


 • Pokud taxi naloží zákazníky a později se ukáže, že jde o osoby, které pobývají v ČR ilegálně, jde o převaděčství?

  Např. pokud si migranti zavolají taxi v Praze a nechají se odvézt do Německa, jde o převaděčství? A co běžné linkové autobusy, také bude řidič převaděč, když ví, že jsou to nejspíš migranti, ale on je přepravuje jako běžná linka? Nikterak neprověřoval jejich totožnost a nezná jejich původ ani je nelustroval.

  Další informace


 • Co dělat, pokud kupující nezaplatil za objednané zboží přes internet?

  Jsem prodávající na jednom bazárku na internetu. Před 2 týdny mi paní v pátek napsala, že potřebuje zboží do pondělí doma a že zaplatí přes účet. Poslala jsem tedy balík, a na mail číslo účtu a částku, ale peníze bohužel dodnes nejsou na účtu. Kontaktovala jsem paní, ale na žádný mail mi neodpověděla, ani nebyl označen jako přečtený. Jak byste reagovali na tuto situaci? Jedná se o částku 350Kč. Mám jí ještě napsat na adresu, kterou uveda pro zaslání balíku, nebo mám podat oznámení na PČR?

  Další informace


 • převod zvuku ve videoklipu(FLV) do MP3,jde to?  Další informace


  Proces avgchsvx.exe jde zrušit?  Další informace


  Jaktože mi jde při filmu zvuk napřed a obraz až potom ... jde to nějak nastavit ? Používám VLC

  Nastavit se to samozřejmě dá !!!Spusť film ve VLC, běž do jehoNástroje - Synchronizace stopy a tam to uvidíš..))Zkušenosti s VLC MP, máloco tam nejde.

  Další informace


  Jak na Gmailu zrušit funkci automatického ukládání neodeslané zprávy do konceptů ?

  Je zde taková možnost, nebo je to pevná funkce ?

  Další informace


  Jak mám zrušit ,,Zapomatovat se heslo?

  Nevíte někdo jak mám zrušit to, že jsem si dala akci: Zapomatovat si heslo ? Na email jsem si dala akci ,,Zapomatovat si heslo a teď to chci zrušit, aby se mi to heslo nezobrazovalo když tam zadám pouze uživatelské jméno. Nevíte prosím jak?

  Další informace


  JAK ZRUŠIT AUKRO? Děkuji

  Otázka je nepřesná.Aukro zrušit nemůžete.Jen svůj účet. Nebo vám jde o zrušení příhozu celé nabídky, koupě atd.? a href"http://aukro.cz/help.php?search_show_all0 do_search1 zoomN search_strzru%C5%A1en%C3%AD+p%C5%99%C3%ADhozu" rel"nofollow" http://aukro.cz/ hellip /a

  Další informace


  Chyba na stránkách e-shopu. Musím zrušit objednávku nebo se stačí jen omluvit?

  Chyba se stala na naší straně. Na našem e-shopu byla chybně zadána cena zboží (překlepem vypadla číslice a cena byla výrazně nižší, cca pětinová!). Zákazník naše zboží za tu nízkou cenu objednal, automat mu poslal automatické potvrzení objednávky. Omluvili jsme se mu za chybu. Je to tak v pořádku? Nemůže si odeslání zboží ještě nějak nárokovat?V obchodních podmínkách totiž máme:Zrušení objednávky ze strany prodávajícího:Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její části v případech kdy:- kupující zadal v objednávce neúplné údaje nebo údaje neodpovídající skutečnosti- objednané zboží se již nevyrábí nebo nedodává- změnila se výrazným způsobem cena- bez udání důvoduZákazník neplatil předem.Díky za odpovědi.

  Další informace


 • Jak se da zrusit vyhosteni?

  To je snad daný soudem a asi se to zrušit nedá.Jedině podat odvolání.A nakonec,ten člověk,co byl vyhoštěn,tak asi ne jen tak pro nic za nic,takže atˇ raději snad jede dělat neplechu domů,ne ?

  Další informace


 • Existuje oť jako synonymní spojení k o to? Vycházím z podobného příkladu: oč jde = o co jde

  ... oč a o co je stejný, ot je nesmysl ...

  Další informace


  Dala by se v základní škole zrušit chemie?

  Protože tento obor je pro mnoho lidí - daňových pátců zbytečný.

  Další informace


  Co mám dělat pokud zaměstnavatel dva měsíce nezaplatil pracovní neschopnost? Bylo by možné rozvázat pracovní poměr?

  Co mám dělat pokud zaměstnavatel dva měsíce nezaplatil pracovní neschopnost ? Bylo by možné s ním rozvázat pracovní poměr ? Děkuji za odpovědi

  Další informace