• jdu se koupat do moře a mam MS,beru si tampon jak dlouho ho tam můžu mít aniž bych ho vyměnila?(není kde si ho vyměnit) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jdu se koupat do moře a mam MS,beru si tampon jak dlouho ho tam můžu mít aniž bych ho vyměnila?(není kde si ho vyměnit). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jdu se koupat do moře a mam MS,beru si tampon jak dlouho ho tam můžu mít aniž bych ho vyměnila?(není kde si ho vyměnit)

 • Jak opravit elektrinozaci motorky,vse jsem vymenila ,ale porad chcipa?Dekuji  Další informace


 • Mám Nokii 6300.Funguji mi tam jenom aplikace s připonou .jar!Co mám udělat aby mi tam fungovaly aplikace .sis a .sisx?  Další informace


 • Kdyz budu mit firmu se sidlem v Rusku, bude to mit vliv na vizovou povinnost a tim na moznost cestovani tam?  Další informace


 • mam vlnite a nepoddajne vlasy,muzu pouzivt zehlicku kazdy den aniz si je znicim?

  Nechte je vlnit,mě se to líbí..ne fakt,přirozenost je nejlepší!

  Další informace


 • Vyměnila jsem myš za novou a ta nová není na monitoru vidět, Co s tím?

  Restartuj počítač i se zapojenou myší..

  Další informace


  Kde nalézt dobrý anglický vyhledávač? Beru i francouzský mimo Altavista...

  Zadejte adresu a href"http://www.google.com" rel"nofollow" www.google.com /a ...a pak klepněte vpravo od vyhledávacího políčka na odkaz jazykové nástroje ... tam najdete velmi kvalitní vyhledávání v cizojazyčném internetu ...Anglické stránky, francouzské , čínské ... jakékoliv ... vyhledávač Je dokonce umí ihned přeložit do češtiny pokud Je to nutné

  Další informace


 • Provádím téměř pravidelné doučování(dle potřeby dětí).Beru 60 korun na hodinu.Mám HPP,je to můj koníček.Jak je to s ŽL?

  Nevím, kolik si mohu vydělat ročně, aniž bych musela vyřizovat ŽL? Poraďte, prosím. Děkuji

  Další informace


  Pořád se mi vypíná telefon, i když je na nabíječce, vyměnila jsem přístroj, přehodila karty. Mám odposlech?

  Jeden kamarád mi říkal, že se mu tak vypínal telefon, když ho odposlouchávala policie. Nevím proč by to měli dělat u mě.

  Další informace


  Jdu podeváté za tento rok k přestupkové komisi. Za jak dlouho mě pošlou k soudu?

  Nikdo tě k soudu nepošle. Už vůbec ne přestupková komise.Buď se jedná o trestný čin nebo přestupek.No, máme 13.února a ty jsi tam už podeváté? Jsi teda profík :DDD To máme 13. únor, tedy 13 dní+31 v lednu, tedy 44 dní. Když si vezmu jen pracovní dny, tak jich je 31. 31/93,44 dne. Takže každých 3,5 dne u přestupkové komise :DDDDAle to se mi nezdá, protože pokud je evidováno více přestupků, musí se projednat naráz.

  Další informace


  Jak mám postupovat, když z mého účtu byly odeslány peníze, aniž bych si toho byl vědom, a nevím komu?

  Dobrý den, dneska jsem vybíral peníze, a když mně vyjela stvrzenka, už se mi zdálo, že mám málo peněz na účtu, a teď, když jsem se podíval na online bankovnictví, tak tam byla platba 2500 Kč kamsi na nějakou seznamku nebo co. Vůbec nevim, co to je. A navíc nevim, jestli někdo z vás má Českou spořitelnu, ale špatně mi to ukazuje platby, například v neděli jsem nakupoval v Bille a platil kartou. Jenže v historii mi to zobrazilo, jako bych platil v úterý. Nebo v pátek jsem platil benzín a to tam taky ještě ani není. Tak nevím, mám počkat do pondělí a jít na pobočku? Jenže jak jim to tam ukážu, nijak.

  Další informace


 • Proč v mušlích z moře jde slyšet moře ?

  Cim to je

  Další informace


 • Moje kamaradka mi rikala ze prej soulozila se svym pritelem a praskl jim kondom.Tak ze prej namocila tampon do tvrdyho

  Moje kamaradka mi rikala ze prej soulozila se svym pritelem a praskl jim kondom.Tak ze prej namocila tampon do tvrdyho alkoholu a zavedla si ho,nemuze se ji nic stat?

  Další informace


 • Kolik dní se člověk podle vás nesmí koupat, abyste ho nazvali ,,prasetem?

  pokud vylozene odmita, uz v druhem je prase..

  Další informace


 • Můžu se dostat na VŠ s oborem historie, aniž bych maturovala z předmětu dějepis?

  Chtěla bych se přihlásit na Filozofickou fakultu obor Historie (historické vědy) a archeologie, v podmínkách pro přijetí se píše: Bez přijímacích zkoušek, pokud za poslední 3 uzavřené roky studia na SŠ studijní průměr činil nejvýše 1,9 a zároveň průměr z profilového předmětu činí nejvýše 1,5... Co se myslí profilovým předmětem? Dějepis? Nebo i literatura? Musí být profilový předmět v maturitní zkoušce? Nebo stačí z vysvědčení po úspěšném složení maturity? Jsem na odborné škole a maturovat z dějepisu nemůžu. Třemi uzavřenými roky se myslí 1.-3. ročník?

  Další informace


 • Není pro ženu tampón nepříjemný? Jaké to je to mít zasunuto tam dole ?

  a href"http://bijak.blesk.cz/clanek/bijak-novinky/174472/trapas-v-cannes-herecce-koukala-snurka-od-tamponu.html" rel"nofollow" http://bijak.blesk.cz/ hellip /a

  Další informace


  Můžu zvedat činky, když beru léky na vysoký krevní tlak?

  léky na rozšíření cév.

  Další informace


  Můžu se koupat v přehradě, když mám menstruaci?

  Menstruaci jsem dostala minulý tyden v neděli. Teď už mi končí. A mám takový krvavý vítok . Prosím poraďte.

  Další informace


  Můžu se koupat v bazénu, když se mi do vody dostala rtuť?

  Rtuť z teploměru se mi dostala do bazénu, mužu se v te vodě koupat, když rtuť snad vylovím?

  Další informace


  Můžu pít tvrdší alkohol při bolesti v krku? Beru na to Bioparox

  Proc pit pri bolesti v krku alkohol ..?....kdyz se nalejvas tvrdym tak to s tebou nebude tak zle ...pocti si tady a href"http://nemoci.abecedazdravi.cz/jak-lecit-bolest-v-krku-1....ja" rel"nofollow" http://nemoci.abecedazdravi.cz / hellip /a mam dobrou zkusenost s jitrocelovym sirupem ten je na prudusky super...(pouze domaci ty lekarnove nejsou nic moc...jinak si ohledne Bioparoxu precti pribalovy letak ..ten najdes budto v krabicce nebo si ho muzes precist i zde ... a href"http://www.servier.cz/informace-pro-pacienty/onemocneni-dychacich-cest/bioparox/" rel"nofollow" http://www.servier.cz/ hellip /a jinak abych dodal... tak pokud beres jakekoliv leky alkohol se k nim nepodava nektere leky ho obsahuji ...ale kdyz beres leky tak alkohol ne uz ze zasady ....pokud ti to nedoporuci doktor nebo lekarnik...Doplňuji:...Tento přípravek obsahuje malé množství ethanolu (alkoholu), méně než 100 mg v jedné dávce.

  Další informace


  Je veřejně k dispozici online aktualizovaný seznam rybníků, přehrad a míst, kde se lze/nelze koupat kvůli sinicím?

  Dostanou se sinice a jiné člověku zdraví škodlivé organismy, bakterie a tak dále i do přírodních koupališť?Co vlastně sinice mohou člověku způsobit?

  Další informace