• Je chemie hodně těžká na základce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je chemie hodně těžká na základce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je chemie hodně těžká na základce?

 • Jednoduchý levný bazén - chemie, údržba?  Další informace


  Bazen a chemie  Další informace


 • Myslíte si, že by se dalo lidstvo uživit bez chemie a náhražek v potravinářství?

  Myslím tím různá umělá hnojiva na pole, chemické granule pro dobytek, různé šizení potravin a celkově chemie v potravinách, to vše za účelem vyšších kalorických hodnot a větší produkce jídla.Dalo by se v dnešní době šestimiliardové lidstvo vůbec uživit, když by byly potraviny kvalitní jako v minulosti (maso od krávy chované na louce, chléb z pšenice z chemicky neošetřovaného pole apod.)?

  Další informace


  Je nějaký limit pro používání potravinové chemie?

  Koupil jsem si tortillas, mexické placky. Cuť byla nepřirozená, tak jsem se podíval na složení. Nebudete tomu věřit, ale ze 60% jsou vyrobeny z potravin a z neuvěřitelných 40% z potravinové chemie (éček). SLOŽENÍ: mouka 58%, voda, olej (přepokládám, že voda a olej budou tvořit asi 2%, nejsou moc tučné, ani vlhké)- to je tedy těch 60% jídla. A teď ta chemie: kypřící látky, kyselina E296, emulgátor, dextróza, konzervanty, balící plyny (všechny éčka nevypisuju, je jich celkem 9). Napadlo by vás, že potravinový výrobek může obsahovat 40% chemie?

  Další informace


  Jak udělat šťávu z brambor?? Potřebuji to do chemie.

  Buď v odšťavňovači, nebo nastrouhám a v plátýnku vyždímu.zdroj: a href"http://diskuse.doktorka.cz/stava-brambory/" rel"nofollow" http://diskuse.doktorka.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co myslíte, je to těžká večeře?

  a href"http:/ostimg.org/image/6tw1de5th/" rel"nofollow" http:/ostimg.org/ hellip /a Máte recept na vejce na měkko? Já dávám vejce do studené vody, po zavaření nechám vařit 3 minuty, následně zaleji studenou vodou a jsou mňam. Jo, a čím je načínáte? Já hranou nože.

  Další informace


 • Pojede procesor na moji základce ?  Další informace


  Která střední škola Internetových technologií je vhodná po základce?

  Vybírám střední školu.jsem holka

  Další informace


 • Jak najít kluka na základce??

  nechápu proč sou kluci tak blbí že nepoznaj když ho nějaká holka chce a nejlepčí by bylo kdyby to bylo naopak

  Další informace


 • Pomoc-chemie

  6. jak se běžně říká srAženině vzniklé při odstraňování přechodné(karbonátové) tvrdosti vody a jaký má chemický název+prvek?7. Kde se bude mnohem více tato sraženina vylučovat, v rychlovarné konvici nebo v konvici na zalévání květin?Vysvětli.8. Kterou kyselinu běžně používanou v kuchyni lze rozpustit sraženinu vzniklou při odstraňování přechodné(karb.) tvrdosti vody?9. Která voda je tvrdší, podzemní nebo srážková? vysvětli.10. Proč se musí odstraňovat tvrdost z napájeví vody určené pro napájení kotlů(kotel pro ohřev vody...)napiš alespon dva duvodyDoplňuji:ja vim je to DÚ ale me to proste nejde

  Další informace


  Je chemie přírodovědecký, nebo technický obor?

  Mně se zdá spíš biologický, ale slyšela jsem, že ho někdo považuje za technický:D třeba mám ráda matiku a fyziku, ale chemii fakt nesnáším:DDJsem si omylem spletla vyznam humanitních oborů'^^

  Další informace


  Chemie!!! :/

  Na základě principu funkce tepelné elektrárny jednoduše vysvětli jak souvisí užitková voda s výrobou elektřiny.

  Další informace


 • V čem je francouzština tak těžká?

  Měla bych otázku, v čem je francouzština tak těžká? Volím si jí jako druhý cizí jazyk na ekonomickém lyceu na sš, tak bych moc chtěla vědět, v čem je vlastně tak těžká? :)

  Další informace


  Proč se o češtině říká, že je těžká, když je jednodušší než lehká angličtina?

  samozřejmě, že rodilému Čechovi se zdá čeština lehčí, než angličtina, ale objektivně viděno je čeština mnohem složitější.vemte si třeba jen takovou maličkost, jako jsou zdrobněliny - holka - holčička, dům - domeček, kočka - kočička, pes - pejsek.... který jiný jazyk tohle má? Angličtina to odbude slůvkem little, francouzština slovem petit,-e, jenom my máme extra slova, slůvka, slovíčka....a co teprve různá skloňování... město, bez města... s městem... atd.. většina jazyků používá fixní slovo, které se nijak nemění. to musí být pro cizince velmi obtížné to vůbec pochopit, natož se to naučit. nebo tvrdé y a měkké i - kapitola sama pro sebe... koneckonců všude na diskuzích lze vidět, že ani rodilí Češi svůj rodný jazyk nezvládají ani po tolika letech ve škole.nebo... angličtina nezná střední rod. to také musí být dost obtížné, pochopit, že není jen on a ona, ale i ono.atd atd... příkladů by byly stovky. čeština je zkrátka obtížný jazyk a ne, že ne. ale krásný a výstižný. i krátká věta vytržená z kontextu se dá pochopit, což u mnoha jazyků říct nelze.

  Další informace


  Kam jít studovat, když chci být učitelem na základce?

  Zdravím chtěl bych se zeptat kam mám jít na střední a pak na vysokou pokud chci být učitel na základce? A jaké kombinace předmětů se dají vybrat?

  Další informace


  Kam jit po zakladce kdyz me bavi cizi jazyky?

  Chtel bych se zeptat kterou školu byste mi doporucili, kdyz me bavi zejmena anglictina prosim co nejblizsi pribrami porad se nemuzu rozhnodnout kam, na gymnaziumn nechci diky za odpovediDoplňuji:byla by dobrá obchodka ?

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi certifikovanou lehkou a certifikovanou těžkou pracovní obuví?

  Jaký je rozdíl mezi certifikovanou lehkou a certifikovanou těžkou pracovní obuví? Je to jednoznačně stanoveno? Kde?DĚKUJI!!!

  Další informace


  Chemie, vzorce.

  Zdravím,dělám laboratorní práci do chemie a máme zapsat vzorcem několik dějů. Bohužel jsme to moc neprobírali, heh, snad vůbec, na internetu jsem toho moc nenašla a tak se ptám zde -a) Jde popsat vzorcem reakce železa se sírou? (Fe a S jsme ve třecí misce rozetřeli v poměru 1:1 a poté jsme zahřávali, dokud směs nezačala červenat. Když to vychladlo, dostali jsme pevné železo - nevím, jaké přesně.)b) Reakce - hoření - sodíku s vodou?c) Hoření práškového železa? - Foukání Fe do ohně.

  Další informace


  Chemie v kuchyni  Další informace


  Chemie 8.ročník

  Neznáte nějaké stránky na internetu nebo něco? Probíráme chemické rovnice, reakce a další. H2So4 se štěpí na... Vubec to nechápu, učitelka mě poslala někam že to prostě musím umět a že mi nic vysvětlovat nebude.Doplňuji:Učebnici nemáme a ze sešitu to nepochopím. :)

  Další informace