• Je chemie přírodovědecký, nebo technický obor? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je chemie přírodovědecký, nebo technický obor?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je chemie přírodovědecký, nebo technický obor?

 • Humanitní obory  Další informace


 • Technický průkaz  Další informace


 • Je to skutečný humanitní paradox, když zachraňujem život vrahům, ale o pozůstalé se společnost neumí či nechce postarat?

  Všichni samozřejmě nejsou pojištěni.Dodatek: Když se vrah či zloděj při výkonu povolání zraní, je mu následně poskytnuta 100% zdravotní péče, nehledě k jeho možnosti zažalovat oběť za své zdravotní postižení. Když byl pozůstalý(á) zcela závislý na partnerovi, jeho společenská úroveň, výše či životní standart je následně omezen na mnohdy bídnou sociální pomoc, to potom už nikoho nezajímá. Hlavně že je o vraha v base kromě svobody docela dobře postaráno.

  Další informace


 • PC pro Diablo 3 - kde a co koupit, když jsem technický negramot  Další informace


  Jak je technicky možné, že nový ovládač dokáže ze staršího hardwaru vytáhnout nějaké to procento výkonu navíc ?

  Protože, je vyladěnější.

  Další informace


 • Jak na plíseň bramborovou bez chemie?

  Je mezi námi určitě mnoho bio zahrádkářů a i já jsem se rozhodla udělat zahrádku a chemie se mi příčí .Babských rad jak na nežádoucí hmyz je mnoho ,ale jak bez chemie na plísně ,rzi a jiné nemoci ,které rostlinky postihují ?Děkuji

  Další informace


  Dá se nějak zbavit bez chemie zápachu ze psa?

  - Někteří psi přirozeně nejsou ničím cítit, ale jiní fakt smrdí a mě zajímá, zda se toho zápachu jde zbavit, aniž by bylo potřeba nějaké chemie a pes by nijak netrpěl.

  Další informace


 • Chemie - Když mám kyselinu šťavelovou a nechám ji reagovat s KOH, musím vždy nahradit draslíkem oba vodíky?

  Nemusíš. Můžeš nahradit pouzeš jeden vodík a vznikne hydrogenšťavelan.

  Další informace


 • Šlo by (technicky) na svým pozemku navrtat ropovod v plným provozu a dát do tý ďoury malý výpustný kohout?

  A pokud je toto reálné i pro domácího kutila, tak kdo potom hlídá, aby si takovým kohoutem občas trošku neodpustil ?

  Další informace


 • Mám jít na obor kuchař nebo cukrář?

  Nevím, jak se rozhodnout. Podle platu bych asi šla na kuchaře, ale nevím. Poradíte, co má větší uplatnění, budoucnost...?Doplňuji:Více mě asi baví vařit :) Ale nevím, jestli se tím uživím :)

  Další informace


  Je na Obchodní Akademii ve Znojmě pořád jěště obor informatika nebo ne? Kámoš řákal že se to ruší ale nevím tak co?

  Informatika ne, ale pokud jsi myslel Informační technologie (nebo Informatiku v ekonomice), tak ano! -)Měls prvně hledat, měl bys to hned.. a href"http://oaznojmo.eu/index.php/obory-vzdelani" rel"nofollow" http://oaznojmo.eu/ hellip /a

  Další informace


  Je lepší OA (obor ekonomické lyceum), ul. Heroldovy sady nebo Dušní ul. v Praze?

  Nepřesná formulaceJsou lepší Heroldovy sady nebo Dušní...obor ekonomické lyceum?

  Další informace


  Jaký/který obor vydělá více peněz? Práva nebo ekonomie?

  Jsem ve třetím ročníku gymnázia a rozhoduji se, jakou vš vybrat. Nejvíce se mi líbí ekonomie a práva. Které z těchto oborů má větší uplatnění a vyšší plat? Samozřejmě, že to, kolik si kdo vydělá, velmi závisí na jednotlivci. Chtěl bych obecnější srovnání. Děkuji.

  Další informace


  Jaký obor myslíte, že je lepší: mezinárodní vztahy (Karlova nebo Masarykova univerzita), nebo anglistika-amerikanistika?

  Jaký obor podle Vás bude mít i lepší uplatnění a na jaké univerzitě je podle Vás obor nejlepší?

  Další informace


  Jaký HUMANITNÍ obor zvolit ke studiu na VŠ v Praze?

  Půjdu teď do 4.ročníku na gymnázium, takže se musím rozhodnout, na jakou půjdu VŠ. Nejsem věděcký ani matematický typ, baví mě jazyky (hlavně angličtina). Moc bych chtěla do Prahy a stačilo by mi zatím bakalářské studium,pak bych viděla, co dál. Pokud máte někdo zkušenosti s nějakou VŠ a podělíte se o ně se mnou, budu vám vděčná :)

  Další informace


  Humanitní, nebo přírodovědné gymnázium?

  Zdravim, chtěla bych v budoucnu dělat medicínu- konkrétně zubařinu..Je lepší jít na gymnázium přírodovědně, nebo humanitně zameřené? Moc nemusím dějepis a tak a přijde mi to na medicínu zbytečné, ale zase matematika a podobné předměty mi nejdou.. Chtěla bych jít na gymnázium Arabská, ale obecně zaměřené gymnázium to není.. Je dobré jako 2. volbu z 9. třídy si zvolit zdravotní lyceum?

  Další informace


  Chemie-vzduch  Další informace


  Chemie v kuchyni  Další informace


  Chemie aneb výpočet hmotnostního zlomku

  Jak vypočítám hmotnostní zlomek,když úloha zní takto:5g látky je rozpouštěno v 31g rozpouštědla. Jak vyjde hmot. zlomek v %??Zkontrolujete mi to prosím :))m....36gm(s)....5g nebo 31g??W(s)....?%________________W(s) m(s):mW(s) 36:5 nebo 5:36???W(s) 10%__________________________Hmotnostní zlomek je 10%. ??? Je to správně?? Nebo kolik to má vyjít???Děkuji za odpovědi :))

  Další informace


  CHEMIE - výpočet z chemické rovnice

  Dobrý den, děláme ve škole výpočty z chemické rovnice, začali jsme to minulou hodinu a už z toho máme úkol. Vůbec to nechápu, mohu poprosit někoho, kdo by mi pomohl? Mám tušení ale podle mě to mám špatně.. Neumím složit a vyčíslit chem. rovnici moc.. S chemií teprve začínám.. Poradí mi někdo?Výpočet z chemické rovnice úloha zní:Vypočti kolik gramů NH3 vznikne reakcí dusíku s 10g vodíku.Děkuji předem, byl bych moc rád alesoň za tu rovnici.Doplňuji:Teď jsem to spočítal - vyšlo mi 56,6 g.. může to být správně?Díky za odpověď, ale pro chemika který začíná je to docela složité to pochopit, když sotva rozumíte pojmům, které tam jsou.

  Další informace