• Je chyba, když napíši do testu, že viklavost zubů se vyšetřuje sondou I PRSTY? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je chyba, když napíši do testu, že viklavost zubů se vyšetřuje sondou I PRSTY?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je chyba, když napíši do testu, že viklavost zubů se vyšetřuje sondou I PRSTY?

 • Prsty ve studené vodě při spánku  Další informace


  Odečítání bodu z testu, co se vyplatí?  Další informace


  Myslíte, že je to náhoda nebo že v neúspěchu Ruska mohou mít prsty Američané??  Další informace


  Kolik si myslite , ze namluvi slov za 1 den zena a kolik muz ? Cetla jsem statistiku. pak vam to napisi. :-) -iv-  Další informace


 • Jaká buchta vznikne? V těstu je zamíchán měkký tvaroh, vaječné bílky. Dá se z toho sebrat na cukroví?

  Myslíte bílky, tak ty ze zamíchaného těsta nedostanete. A buchta, vlastně těsto, vzniká smícháním mouky, kvásku, cukru, obvykle i vajec a ostatních ingrediencí.

  Další informace


  Jak připravit kupované rybí prsty v mikrovlnce? Četl jsem,ze se to musí jedině smažit,jinak to prý nechutná vůbec dobře.

  Ony asi budou předsmažené, takže správná úprava je DOsmažit. Mikrovlnka by ti je jen ohřála, v lepším případě něco jako podusila.

  Další informace


 • Je možné, že v se české kotlině od sametu při budování kapitalismu objevil v politice také nějaký psychopat?

  Dle studie slavných politiků a vůdců jde o vážné případy psychopatů, kteří mají dobrou výřečnost, naladit okolí a v područí slibotechnu, jak se dostat na výsluní. Je to hlavně vlastní nadřazenost, rysy osobnosti, přesvědčivé lživé vystupování, kouzlo osobnosti, bezohlenost, absence výčitek nesplněných slibů, schopnost manipulovat s lidmi ap. Např. dle jeho stupnice měl 169 bodů Adolf Hitler, Winston Churchill 155, kandidátka na presidenta Hilary Clinton 152, další Amík Donald Trump 171, Napoleon Bonaparte 153 a.t.d. Je možné, že se v české kotlině objevil v politice také nějaký psychopat od sametu při budování kapitalismu, či nikoliv?

  Další informace


 • Tvorba písemek a testů

  Dobrý večer,napište mi prosím odkaz na stránku kde bych mohl stáhnout program na VYTVÁŘENÍ PÍSEMEK NEBO TESTŮ.Prosím potřebuju to do školy.Díky!

  Další informace


  Schanim program do ktereho zadam vahu testu + vypocitani prumeru, Dekuju Petr

  To si můžeš udělat jednoduše v excelu ne? Stačí to u těch testovejch násobit váhou kterou potřebuješ a pak tam dáš jenom sumu.Jinak můžeš zkusit i tadyten prográmek, možná to taky umí gt a href"http://www.stahuj.centrum.czodnikani_a_domacnost/ostatni/znamky/?g" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a [hledano]pr%C5%AFm%C4%9Br%20zn%C3%A1mek ampg[oz]1.0.4A nebo to můžeš udělat tak že tam jednotlivý známky napíšeš tolikrát, jakou budou mít váhu. Třeba když má nějaká známka váhu 3, tak ji tam napíšeš třikrát a je hotovo. To je úplně nejjednodušší.

  Další informace


  Co jsou čísla satelitů nad 300 v GPS testu?

  A jsou satelity nějak oficiálně očíslovány?

  Další informace


  Avast - zablokovani testu exe  Další informace


 • Kam se povahově řadíte podle testu?..

  hle a href"http://spt.skeletus.com/" rel"nofollow" http://spt.skeletus.com/ /a já ISFP

  Další informace


 • Čo sa stalo so sondou Voyager 2?

  Voyager 2 se 21. února 2008 nacházel 85,147 AU od Slunce a vzdaloval se rychlostí 15,533 km/s směrem do souhvězdí Dalekohled. Sonda se tak řadí na třetí pozici mezi nejvzdálenějšími objekty, které kdy člověk do kosmického prostoru vypustil. Před ní se nacházejí sondy Voyager 1 a Pioneer 10.[2] V současnosti je sonda stále funkční a je s ní udržováno radiové spojení pomocí celosvětové sítě teleskopů v projektu Deep Space Network, provozovaných Jet Propulsion Laboratory – JPL) s hlavními centry v Kalifornii, Španělsku a Austrálii.[3][editovat]

  Další informace


  V testu je 12 otázek(3 odp.), jaká je P, že pokud vybíráme náhodně, napíšeme test, když potřebujeme alepson 9 dobře?

  Počet pravděpodobnosti je strohý, při 3 variantách na otázku, je pravděpodobnost 1:3, při dvou odpovědícj, 1:2, tedy 33% a 50% (a to bez ohledu na počet otázek v testu.Jmenovitě u 12 otázek se dají tedy trefit 4.

  Další informace


  Jaký výsledek jste obdrželi v tomto testu?

  Našel jsem nějaký starší test který rozezná vaší osobnost. U mě to i z části byla pravda. Který portrét jste si vybrali a hodí se popis na vás? a href"http://ografologii.blogspot.cz/2007/11/online-test-poznejte-svou-skrytou-tvar.html" rel"nofollow" http://ografologii.blogspot.cz / hellip /a Jinak jak si mám vysvětlit syndrom ředitele zeměkoule? A chápu správně že Popření je to, co na tu danou osobu která si ten portrét vybrala vůbec nepasuje?

  Další informace


  Jaké jsou správné názvy dnů v logickém testu?

  Tento test jsem dostala od jedné známé a pomáhá studentům prý rozvíjet logické myšlení.1. Včera bylo pondělí. Který den bude zítra?2. Pozítří bude den po neděli. Jak se nazývá včerejší den?3. Den před včerejškem byl čtvrtek. Který den je dnes?4. Bude-li zítra pondělí, co bude pozítří?5. Je-li dnes středa, pak platí, že pozítří bude xxx Ad Quimby, pro vás, abyste si nerozvíjel myšlení jen na dnech v týdnu. :-)) Mohou se přidat další.Vzpomněla jsem si na příběh, který jsem vložila v minulosti a vyprávěl jej Mark Twain. Šlo o osud jednoho muže, který byl tak zmatený, že spáchal sebevraždu.Vyznáte se v příbuzenských vztazích? Oženil jsem se s vdovou, která měla dospělou dceru. Můj otec se do této mé nevlastní dcery zamilovat a vzal si ji za ženu - čímž se stal mým zetěm a moje nevlastní dcera mou matkou, protože byla ženou mého otce. Moje žena mi porodila syna, který byl samozřejmě švagrem mého otce a také mým strýcem, protože byl bratrem mé nevlastní matky. Pak se žena mého otce stala matkou syna, který by mým bratrem, ale zároveň také mým vnukem, protože to byl syn mé dcery. Následkem toho byla moje žena mou babičkou, protože byla matkou mé matky - já byl manželem své ženy a současně jejím vnukem - a jelikož manžel něčí babičky je jeho dědem, jsem tedy sám svým dědečkem!

  Další informace


 • Jak si poradit s úlohou (významové vztahy) ze Scio testů?

  Budu psát už asi potřetí testy Scio a stále nevím, co si mám počít s podobným typem úlohy. Potřeboval bych, prosím, pomoci, jak tyto úlohy řešit. Resp. z čeho vychází, abych si to mohl nastudovat. Prostě nějaké vodítko, nebo třeba fígl. Vždycky na tomto pohořím a úplně zbytečně.Cituji:Vyberte z dvojic výrazů nabízených v odpovědích tu, po jejímž doplnění na vynechaná místa v zadání (v uvedeném pořadí) budevýznamový vztah mezi výrazy vpravo od rovnítka nejpodobnější významovému vztahu mezi výrazy vlevo od rovnítka (pořadí výrazů ve dvojicích je důležité).______ : NEPATRNÝ ______ : POVRCHNÍ(A) malý – ledajaký(B) velikost – hloubka(C) změřit – prohloubit(D) ledabylý – mělký(E) atraktivní – důkladnýSprávná odpověď je BDěkuji Vám a pokud to někoho čeká, tomu držím palce a pevné nervy! :)

  Další informace


  Co je doba bronzová ? a jak to mám napsat do testu ?

  Co je doba bronzová ? a jak to mám napsat do testu ?protože jak se dívám na internet všude je to tak rozepsanéže nevím jak mám na tu otázku v testu zítra odpovědět :(chodím na základku takže to nemužu rozepisovat tak hodně

  Další informace


 • Když propletete prsty jako při modlení, máte navrchu pravý nebo levý palec?

  Jestli je rozdíl mezi praváky a leváky....Doplňuji:Já jsem pravák a nahoře mám pravý palec ...

  Další informace


  Je mi čerstvě 15 let a mám mít v dospělosti podle kostního testu 172cm, ale již teď mám 174cm.Do kolika asi tak vyrostu?

  Do kolika cm vyrostu ?

  Další informace