• Je chytřejí Peter Griffin, nebo Homer Simpson a proč? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je chytřejí Peter Griffin, nebo Homer Simpson a proč?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je chytřejí Peter Griffin, nebo Homer Simpson a proč?

 • Čtete manuály, návody, příbalové letáky? Proč ano? Proč ne? Proč je dobré/zbytečné je číst? Proč myslíte...  Další informace


  Proč lidé utrácejí za posilovny, proč si nevezmou koště a nezametou ¨bordel barákem a kolem popelnic a kontejnerů?  Další informace


  Jste ve škole nebo v práci bodáni kružítkem? Bodáte ve škole nebo v práci někoho kružítkem? Proč se bodá kružítkem ?  Další informace


 • Proč v Česku jezdí vlaky max. 160 km/h? Proč to není třeba 300 km/h? Proč to tak je, kromě omezení nevhodnými tratěmi  Další informace


 • Listi .. proc se hrabe a proc vubec opadava  Další informace


 • Proč si reportéři drží mikrofon u pusy, proč nepoužívají mikrofony, připnuté na oděvu nebo na tyči jako ve filmech?

  1) Je to praktičtější a jednodušší než složitý malý mikrofon,jehož kabel vede přes celé tělo a komplikovaně se zapíná.2) Je to ekonomičtější, není třeba člověka navíc který drží mikrofon.3) Velký mikrofon v ruce reportéra je kvalitnější a to se projeví například v nepříznivých přírodních podmínkách nebo na hlučných lokalitách.4) Reportér je zbaven uvažování co s rukama , protože mikrofon a případně papíry s poznámkami drží v ruce a nemusí se starat o žádnou gestikulaci apod. to je hezčí i pro diváka

  Další informace


  Kdo je nelepší Simpson

  Kdo je nelepší z rodiny Simpson.

  Další informace


  Je chytřejší Bart Simpson nebo jeho otec (po celkové stránce)?

  Bart Simpson umí řídit auto a ovládá mistrně jízdu na skateboardu, je vynikající bubeník, zvládá obstojně tělocvik a vyzná se excelentně v komiksech.Naproti tomu Homer má zkušenosti z mnoha povolání, i když mu většina z nich moc nešli. Dále umí celkem dobře prodávat. Hlava rodina Simpsonovi ovšem aktuálně neovládá psaní a v četbě také není nejlepší. Rovněž jsou pochybnosti o tom, jestli dosáhl maturity a vysokou školu stoprocentně nemá.Kdo myslíte, že je z těchto dvou hlavních postav seriálu Simpsonovi chytřejší?

  Další informace


 • Proč můj kámoš čurá přes prkénko? Proč, já to ne chápu.

  proč muj kamoš čurá přes prkýnko??? proč já to nechápu

  Další informace


 • Proč bývají ubrusy nejčastěji bílé, když jde na nich pak vidět každá skrvna? Proč ne černé?

  Pouze proto, aby bylo vidět, že jsou čisté, působily svátečně a honosně.

  Další informace


 • Proč jsou 4K TV tak drahé? A proč nastupují až teď?  Další informace


 • Proč se o náhradu škody při zkrachování cestovní kanceláře musí hlásit klient sám, proč to za něj neudělá cestovka?

  Bylo by proti zdravému rozumu, aby ten kdo dluží, podával sám na sebe trestní oznámení, že dluží tomu a tomu

  Další informace


  Proč je vymítání ďábla nezákonné a proč ho může ho provozovat jen kněz nebo někdo z církve?

  Podle jakého zákona nebo jaké jiné právní normy je to nezákonné? Co se týká víry, tak můžeš dělat co chceš, jen nesmíš, zasahovat do práv jiných živých lidí. Ďáblovi do práv klidně zasahuj:-))) Klidně vymítej:-)))

  Další informace


 • Proč je v poušti tolik písku a proč jsou v něm tyto čáry?

  1. Protože je tam tisíciletí obrovská eroze.2. Vlnky, obrazce ( jak říkáš ty, čáry) vznikají působením větru na zrnka písku, která jsou různě velká a tedy i různě hmotná. Proto vlivem větru dochází prakticky k jejich třídění ( separaci) a tím vytváření různých obrazců, většinou lineárních. Těžší zrnka se usazují na vrchu a lehčí se vlivem větrů rozmisťují podle své hmotnosti.S chováním vody to nemá nic společného, jenom snad do jisté míry tu podobu.

  Další informace


 • Proč se hodinky nosi na leve ruce? a proč zasnubni prstynek na prsteničku?

  Doplňuji:hanulka11: To s těma prstama je super a maliček je co? jen, že je malej nebo má taky nějaky takový vyznam?

  Další informace


 • Proč hledat, nebo nehledat jistotu?

  istota je tzv.sekundárna ľudská potrebakaždý zdravý človek potrebuje cítiť istotu a bezpečie aspoň občas

  Další informace


 • Peter plánoval prečítať knihu za 24 dní. Ale denne prečítal o 10 strán viac ako plánoval preto prečítal knihu za 16 dní.

  Koľko strán má kniha ? potrebujem aj postup riešenia nie len výsledok. ten je 480 .Doplňuji:Nemám problém pekne poprosiť ako môžete vidieť aj v mojich prechádzajúcich otázkach. A nie je to domáca úloha ale sa učím na prijímacie skúšky na strednú a počítam si svojvoľne doma príklad a potrebovala by som vedieť ako na to. Tak vás pekne prosím, potrebujem sa to nejako naučiť.

  Další informace


 • Proč ječné zrno? A proč kuří oko?

  Všichni víme o co se jedná. Kde se ale vzaly zrovna tyto názvy?

  Další informace


 • pes vrčí když ho chci potrestat nebo pokárat, co ním mám dělat? proč to dělá? proč začal až ve 3 letec?

  dobrý den mám 3-letého pejska shi-tzu, ve 3 letech na mě začal vrčet(předtím to nikdy neudělal) když ho chci pokárat nebo potrestat a když mu chci dát na zadek nebo ho chytnou tak po mě vyjíždí a nedokážu ho žádným způsobem donutit přestat, myslím že je to proto že s náma kdysi žil asi rok vlčák který ho vždy chránil když jsem ho chtěla okřiknout nebo potrestat tak nevím jestli je to že má potřebu se bránit sám a nebo si myslím že mi ho někdo zmlátil (bydlel tam s náma i jeden magor) každopádně nevím co s ním mám dělat, myslím že se to i stupňuje a myslím že by si to ke mě neměl dovolit a bojím se aby nenapadl děti, mohu poprosit o radu proč to asi dělá a co s ním mám dšlat? děkuji Lucie Š.

  Další informace


  Proč pes očůrává zdi, slopy, stromy, proč nečůrá ve volném prostoru?

  Domnívám se že jde o psa. Má to instinktivní, snaží se tak značkovat své teritorium,předávat pachové informace dalším psům. Pochází to ještě z dob, než byli vlci a kojoti domestikováni. Pachová stopa lépe ulpí a lépe se přenáší na vystouplém kameni, stromu či na něčem podobném.

  Další informace