• Je cín železo? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je cín železo?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je cín železo?

 • Věříte v Karmu (konej dobro a potkaj tě dobré věci, čin zlo a jistě se ti to vrátí)  Další informace


  Proč smí zaměstnavatel dávat uchazeči o práci falešné naděje, že práci dostane ? Není to trestný čin podvodu ?  Další informace


 • Trestný čin maření výkonu úředního rozhodnutí podle § 171 odst.1 písm. c)  Další informace


 • Železo a mangan ve studni ??? Jakým způsobem zlikvidovat ???  Další informace


  Sadrokarton lepeny silikonem na zelezo  Další informace


  Komu patří železo z demolice?  Další informace


 • Jak lidi myslí, když vidí nehodu/ trestný čin?

  Tak abych vám přiblížil, co ve mně vyvolalo strašný naštvání.Není to dlouho a v televizi bylo o tzv. syndromu přihlížejícího davu gt čim více lidí je svědkem nehody/ násilného činu, tím je menší šance, že by někdo zavolal pomoc. Prý si člověk řekne, že pomoc zavolá někdo jiný (přece to vidí hodně lidí) a odejde. Příkladem byla vražda ženy, na kterou se koukal celý činžák. Další případ byl v česku, kdy dva dvacetiletí kluci napadli ženu a syna (okolo chodili chlapi, kteří by ty dva zpacifikovali...). Naopak když je svědkem násilného činu jedna osoba, nutí jí to zavolat pomoc.Moje nas***í doráží videa autonehod, kdy se auta derou ještě dopředu a lidé chodí okolo.Ale sakra, co to je? Já absolutně nechápu, jak takhle někdo může myslet. A co lidi nutí takhle myslet?!! Neříkejte mi, že jsem jediný, kdo by pomohl. Já to beru podle vychování, tudíž mám pocit, že při výchově této většiny se někde udělala chyba.Doplňuji:Svědkem vyloženě násilného činu jsem nebyl, ale svědkem nehody jsem byl a taky jsem poskytoval pomoc (musím říct, že se mi v tu chvíli vytratilo hodně věcí o první pomoci)... ale přece jenom jsem něco dělal.

  Další informace


 • Není hloupé, že pokus je stejně trestný jako dokonaný trestný čin?

  Pokud bychom si vzali jako příklad trestný čin vražda, tak pachatele by to motivovalo k tomu, aby nepoužil nůž, ale použil něco účinnějšího, jako například střelnou zbraň. Nebo by to mohlo způsobit, že by si pachatel dal na činu opravdu záležet, tzv. by nebodl oběť do břicha jen jednou, ale pořádně by ji rozporcoval, aby měl stoprocentní jistotu, že oběť zemře.Možná se však pletu a mluvím nesmysly, ale tak to vnímám já. Jak to vnímáte vy?

  Další informace


  Může se člověk dopustit šikany, i když daný negativní čin provede jednorázově?

  Jinými slovy někdo někomu něco negativního provede a pak už mu nic neudělá. Je tohle šikana?

  Další informace


  Je tohle čin hodný zbavení svéprávnosti?

  Protože byla cena stříbra na nízké úrovni, tak jsem koupil dvě stříbrné cihly v hodnotě lehce pod 4.000 korun. Neinvestoval jsem samozřejmě všechno, ale většinu prostředků jsem si nechal. Doktor mě kvůli tomu chtěl zbavit svéprávnosti. Nemyslíte si, že to je trochu moc jen kvůli tomu, že jsem investoval více peněz? Navíc doktor nemá ani páru o investování.poznámka: Cena stříbra po koupi stoupla a já jsem stříbro mohl se ziskem prodat. Ty dvě stříbrné cihly jsem si ale nechal a prodám je, až bude stříbro na velmi vysoké úrovni.

  Další informace


  Je nenastoupeni do výkonu trestu bráno jako poruseni podminky za jiny trestny cin?

  nastoupil jsem o 6 dnu pozdeji do vykonu trestu za mareni soud. rozhodnuti(zakaz rizeni) a jsem v podmince s dohledem za jiny tr.čin. Za nenastoupeni jsem dostal 3měsíce do dozoru a zají mně zda se to bere jako porušení podmínky. děkuji za odpověd.Z.D.

  Další informace


  Jaký je to přestupek nebo trestný čin, když někdo skočí z Karlova mostu šipku do Vltavy a plave ke břehu?

  Hlavne neskakejte v ten moment , kdyz pod mostem popluje lod ! :-) -iv-

  Další informace


  Co znamená v trestním právu opetovně? Kdyz jsem pred11lety spachal trestny cin a ted znovu je to opetovne nebo recivida?

  prosim o podrobnejsi vysvetleni slova opetovne a recidiva je recidiva nebo opetovne kdyz je to po 11letech dikyPetr

  Další informace


  Co spadá pod trestný čin majetkové povahy?

  Co všechno se bere jako trestný čin majetkové povahy? Děkuji.

  Další informace


  Co lze vůbec brát jako trestný čin v případě, kdy člověk škodí výhradně a pouze sám sobě?

  Napadá mě jenom tohle:§ 384 Vyhýbání se výkonu služby(1) Kdo se za nouzového stavu v úmyslu vyhnout se výkonu služby poškodí na zdraví, předstírá nemoc, padělá listinu, zneužije návykovou látku nebo použije jiného úskoku, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.(2) Odnětím svobody na osm až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 za stavu ohrožení státu, za válečného stavu nebo za bojové situace.

  Další informace


  Co bych měl udělat, pokud bych udělal neúmyslný trestný čin a jiní by si mysleli, že jsem to udělal schválně?

  Žádný trestný čin jsem nikdy nespáchal. Ptám se jen proto, kdyby se to někdy stalo. Stává se mi totiž, že minimálně 90 % špatných činů dělám neúmyslně (poznámka: Nepočítám trollování na Odpovědi.cz), ale svědci si myslí, že asi 30 až 50 % případů jsem udělal úmyslně.poznámka: Já jsem trochu nemotorný (poznámka: Hlavně v manuálních dovednostech.), takže ty negativní činy neudělám sice schválně, ale udělám to tak nešikovně, že si z velké části ostatní myslí, že jsem to udělal úmyslně. Navíc nemám na tohle moc velké štěstí.

  Další informace


  Ahoj je exhibicionismus trestny cin?

  jaka je horni hranice trestni sazby za exhibicionismus,je to trestny cin?a jaka je promlceci doba?dijky jana

  Další informace


 • Co se vyrábí v hutích?

  Huť může označovat:stavební huť – středověká stavební a umělecká organizace, určená k realizaci konkrétní stavby, například gotické katedrály.sklářská huť – manufaktura sloužící k výrobě a zpracování skla (také sklárna)železářská huť – provoz sloužící k tavbě a zpracování železa (také železárna) a oceli (také ocelárna, ocelářská huť)

  Další informace


 • Co zajišt´uje,že trestní čin není protiprávní?Děkuji.

  Nezlob se, ale tak mi příjde, že ty sice studuješ práva, ale namísto svého úsudku v tomto oboru se obracíš na odpovědi. Zde dostaneš úplně zdarma radu a následně práva dostuduješ a stane se s tebe to právnické zvíře, které si třeba jen za sepsání žaloby naúčtuje několik tisíc.Takže podívat do trestního zákona.Ale abych nebyl taková sketa, jelikož se mohu mýlit, odpovím ti.Např. krajní nouze.

  Další informace


 • Kde sehnat levně kotouče na činku - železo nebo beton?

  RADA NAD ZLATO!!!

  Další informace