• Je co dodat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je co dodat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je co dodat?

 • Co k tomu dodat mohu, já obracím se k Bohu. Je to i vaše řeč?  Další informace


  Co ještě dodat k takovému shrnutí?  Další informace


  Chci jeste dodat,ze prodavajici pojistku zrusil aniz by me dal vedet.Dohoda byla jina.dekuji  Další informace


  Chcete ještě něco dodat?  Další informace


 • Kdo konkrétně může vjet do zákazu vjezdu s dodat. tabulkou Dopravní obsluze vjezd povolen?  Další informace


  Je férový podnik Auto Gas Coufal v Praze 5?  Další informace


 • Je v iphone 5s čeština? Jak se dá dodat?  Další informace


 • Je snad k připojenému prohlášení sympatických mladíků třeba něco dodat?

  a href"https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1504725843161712/" rel"nofollow" https://www.facebook.com/ hellip /a

  Další informace


 • ako dodat stavu 70 LED diodam  Další informace


  Co,dodat,na youtube,hlásí že nemám, nainstalovanou, novou, verzi, přitom, mám, , kde je chyba??

  Mezi, klávesnicí, a, židlí!! :D

  Další informace


 • Splní výrobce/dovozce povinost dodat návod písemné podobně, když je návod na jen CD nebo přímo ve výrobku (např. v TV)

  Podle mě je to právně sporný. Návod sice dodal, ale ne na papíru. Pro dostání se k návodu, je potřeba spotřebič zapnout a něco zmačknout a technické antitalenty je menu přístroje a kurzové šipky nad jejich síly.Ale zase je nutno uznat, že návod na CD nemusí být jen PDF k vytištětní, ale může obsahovat třeba i videa, které to lépe osvětlí.

  Další informace


  Když se o víkendu přeruší přísun plynu domáctnostem, tak je povinností nejbližsí plynárny dodat propan-butanovou láhev?

  Nebo si namastí kapsy tím, že jim pouze zajistí možnost si ji u nich zajistit za nějakou zákaznickou slevu?

  Další informace


  Jsem povinen dodat originál technického průkazu?

  Dobrý den,před nedávnem (cca 3 týdny) jsem koupil auto - Hyundai. Chtěl jsem koupit za hotovost, ale prodejce mi nabídl levnější cenu, když zaplatím 70% a na 30% si vezmu úvěr, (ve výsledku cena vycházela o cca 15 000,- levněji. Tak jsem na to kývnul.Prodejce mi tvrdil, že vozidlo bude psáno na mě a originál technického průkazu bude uschován u mě. Pouze pošlu společnosti Unicredit kopii emailem.Naskenovanou kopii jsem poslal, ale společnost po mě nyní chce abych zaslal originál TP na jejich sídlo, kde bude uschován 2 roky. (po dobu splácení úvěru)Prodejce mě snad 3x opakoval že TP budu mít já, kdyby mi normálně řekl že bude TP u úvěrové společnosti, tak bych se s nima nějak domluvil a o variantě nákupu popřemýšlel.Ve smlouvě je ovšem napsáno že technický průkaz je uschován u společnosti Unicredit. Nemají tam napsáno originál technického průkazu Jde tohle nějak obejít a zaslat jim tam pouze kopii.Peníze na auto mám odložené pravidelné platby na splácení nastavené. Ale cítím se být podveden ze společnosti Hyundai, když mi prodejce tvrdí něco co nakonec není pravda.více dole v diskuzi: ...

  Další informace


  Je snad něco k analýze pana Šmoldase třeba dodat?

  Vláda dala národu nahlédnout do zásad chystané důchodové reformy.Přiznám se, že se mi při tom nahlížení poněkud šířily zornice a úžil dech, jako se mi děje ostatně pokaždé, kdy mne ovane génius národohospodářské logiky.Vyrozuměl jsem, že dít se bude zhruba toto:důchodovým pojistníkům bude umožněno, aby něco ze svého povinného pojistného nepovinně vyváděli do soukromých pojistných fondů, ovšem jen za předpokladu, že k nepovinně vyvedenému ještě povinně přihodí něco z toho, co by jinak odvádět povinni nebyli.Jelikož řečeným vyváděním v průběžném systému peněz ubude, a nynější důchody by tudíž musely zákonitě klesnout, nahradí se vyvedené prostředky příjmem ze zvýšené, pardon - sjednocené sazby DPH, kterou budou mimo jiné platit i důchodci, takže jim důchody nominálně sice neklesnou, avšak reálně by dozajista klesly, nebýt ovšem toho, že jim vládaněco přidá.Přidávat jim bude samozřejmě z toho, co sami zaplatí na zvýšené DPH.A tak na tom důchodci vposled budou stejně jako předtím, kdy se jim přidávat ještě nemuselo, jelikož nemuseli platit vyššídaň a kdy ostatní ještě nemuseli nepovinně vyvádět, aby zajistili správcům fondů dobré bydlo a sobě pak penzi alespoň vtéže výši, kterou by dostali, kdyby nevyváděli.Doplňuji:Paní Beas, autorem sdělení je Ivo Šmoldas.

  Další informace


 • Kolik tepla-v joulech-musíme dodat 1 kg vody, aby se ohřála z 20°C na 60°C-čili o 40°C?

  Pažoute, Pažoute zase nedostaneš jedničku - tímto způsobem tedy ne!!!!!

  Další informace


  Když se řekne: Na mou duši. a druhá osoba se pořád tváří nevěřícně, tak se má dodat: Na psí uši.?

  Potom nastává už vzrat ve tváři?

  Další informace


 • Učinnost strojniho zařizeni je x%.Kolik energie musime dodat aby mohlo vykonat praci a MJ

  a/(x/100)

  Další informace


  Jak velké teplo musíme dodat 0,5kg ledu o teplotě 0°C,aby se zmenil ve vodu teze teploty?

  Musíme dodat 1/2 měrného skupenského tepla tání ledu.Měrné teplo skupenského tání ledu je 334 000 J/kgTakže na 0,5 kg ledu spotřebujeme 167 000 J

  Další informace


  Firma po mě žádá dodat generalie - co to je?

  firma po mě chce před nástupem do firmi ičo a generalie k podpisu smlouvy mandátové

  Další informace


 • Co mužu dodat myším aby byly březí?

  Doplňuji:Mám dva páry myší.1pár má velký prostor 2pár trochu menčí.Mají domky mysky podestylku... Jak bych jim mohla pomoct k pářením (co jím mám dodat ?

  Další informace