• Je contractubex na volne prodejny nebo jen na predpis? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je contractubex na volne prodejny nebo jen na predpis?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je contractubex na volne prodejny nebo jen na predpis?

 • Lek na predpis .. Obvodni  Další informace


  Hledám filmy volně ke stažení  Další informace


 • Kde lze volně stáhnout Jak na to VW Golf III ?  Další informace


  Je parkování v neděli a ve svátek v modré zóně volné?  Další informace


 • Lze udělat z volně stojící vestavná mikrovlná trouba?  Další informace


  Dají se rajčata pěstovat bez skleníku volně na zahradě?  Další informace


 • Mohu jít reklamovat mobil od prodejny, když mi není 18, ale 15?  Další informace


 • Kde se údajně nachází Faustův dům, který je volně přístupný pro veřejnost za nějaký poplatek? Nenosí návštěva smůlu?

  Viz název povídky z knihy Starých pověstí českých - Faustův dům.

  Další informace


 • Když příjdu do prodejny pro zboží v akci, a zboží není, proč nemá prodavačka nebo spíš vedoucí zboží sehnat na vlastní

  náklady pro uspokojení požadavku zákazníka.Třeba když mají v akci kachnu, listové těsto, mraženou zeleninu a ani jedno není, tak by prodavačka se zákazníkem šla ke konkurenci zboží koupili tam a rozdíl z ceny by prodavačka nebo spíš vedoucí by zaplatila ze svého a mohla by si to pak nechat proplatit od vedení, protože málo dovezli.Dneska se mi to stalo. Příjdu do prodejny pro 3 věci v akci a ANI jedna nebyla, to mě dost naštvalo sice v letáku je platí do vyprodání zásob , ale to je jen právní krycí manévr, aby se vyhnuli žalobám či pokutám od České obchodní inspekce (ČOI).Takže stačí když mají od každé akční položky 1 kus a zásoba jevyprodána a po právní stránce jsou krytý.Přitom stačí zákazníkům poslat email/SMS a hned budou vědět kolik zboží mají objednat.

  Další informace


 • Mám kritický nedostatek volného místa na C: disku. Nešla by zapojit FlashUSB pamět tak, aby zvětšila volné místo? Dík!

  Windows Visty umožňují takto zvětšit pouze RAM.Když připojíte flasdisk tak se vám objeví jako další disk, ale k původní kapacitě původnímu disku se velikost flashdisku nepřičte.

  Další informace


 • můžu po internetu prodat nějaký tabletky na předpis, který mně zbyly?

  ..samozřejmě nejsou prošlý a samozřejmě kompletní originální balení.Doplňuji:gecco: ta lékárna mě taky napadla, jenže jedno balení těch prášků stojí skoro šest stovek a já za ně nedal ani korunu, takže, no, logicky se mi do toho moc nechce a zbavit se jich po netu mně dává větší smysl ..né?

  Další informace


  Z kterého roku pochází nejstarší právní předpis stále platný v ČR?  Další informace


  Jsou na internetu volně ke stažení UMDNS?

  jedná se o Universální nomenklaturní systém zdravotnických prostředku a nemohu čísla, pod která se zařazuji výrobky, na internetu nají, njedná se o GMDN - globálni nomenklaturu

  Další informace


 • Kde v Čechách rostou volně brusinky?

  Brusinek loni nasbírali 300 tun. viz a href"http://www.novinky.cz/ekonomika/240626-cesi-loni-v-lesich-nasbirali-houby-a-bobule-za-ctyri-miliardy-korun.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak lze volně přeložit ?

  Jak volně přeložit ? ( z Nj do Čj )- mit Stretchleder in 3/4-Besatz für optimale Bewegungsfreiheit und guten Körperkontakt- lässiger Schnitt im 5-Pocket-Stil

  Další informace


 • Do svatého Lukáše, kdo chceš, ruce volné měj, po svatém Lukáši za ňadra je dej!

  Jak rozumíte pranostice?

  Další informace


 • Je penicilin na předpis nebo není?

  Určitě ano, ATB jsou na předpis lékaře

  Další informace


  Je možné, aby mi lékař předepsal nějaké doporučení odstranění znamének (pih) na těle?

  Ahoj, chci se zeptat, zda je možné, aby mi lékař předepsal nějaké doporučení odstranění znamének (pih) na těle. Ty ceny jako 1000 Kč za znaménko mi příjdou ztřeštěné. Má někdo zkušenosti snad i s domácí léčbou? Děkuju :)PS: je možné že časem zmizí?

  Další informace


 • Která zvířata, jež se dají volně pořádit jako domácí mazlíčci, se dožívají nejvyššího věku?

  Ninjaželvu vynechte.

  Další informace


  Chov želvy volně v bytě...

  Můj želváček bude mít v dubnu osm let a už je poměrně velký,tak jsme si říkaly že bychom ho pouštěli volně v bytě tak na tři hodinky vždycky odpoledne když příjdu ze školy.Už jsem četla hodně o tom jak je špatné mít želvu volně v bytě permanentně ale nikde jsem se nedočetla jestli jí může prospět takováhle cca tříhodinová procházka,po které by se vrátila zpátky do terárka.Propěje jí to nebo jí to naopak uškodí?

  Další informace