• Je dalnice D3 na Tabor placena nebo ne - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je dalnice D3 na Tabor placena nebo ne. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je dalnice D3 na Tabor placena nebo ne

 • Proč byl dnes odpoledne obousměrně uzavřen úsek dálnice D10?  Další informace


  Letní tábor 2014  Další informace


  Jak zjistit jestli pornostránka je placená?  Další informace


  Chtěli byste, aby se vysílalo analogově nebo digitálně a nebo obojí?  Další informace


 • Kde všude v Německu jsou dálnice s neomezenou rychlosti.  Další informace


 • půjde někdy 3d tiskem stavět dálnice?

  Už se to dávno dělá - třeba tady - a href"http://www.estav.cz/gfx/we/zpr/dalnice/skanska-finiser.jpg" rel"nofollow" http://www.estav.cz/ hellip /a - máš jednu z používaných ´tiskáren´.-D

  Další informace


 • Na co je dobré mit pevnou IP adresu, když je to u O2 placená služba?

  Hodí se k provozování vlastního serveru,když potřebujete, aby Váš PC měl konkrétní adresu,k níž se může někdo připojit.Veřejná IP adresa: a href"https:/c.poradna.net/questions/1273828-k-cemu-presne-slouzi-pevna-ip-adresa" rel"nofollow" https:/c.poradna.net/ hellip /a a href"http://airwaynet.cz/cs/verejna-ip-adresa" rel"nofollow" http://airwaynet.cz/ hellip /a

  Další informace


  Když je na Google Play placená App a já ji stáhnu na uložto budu něco platit při instalaci nebo po instalaci?

  Doplňuji:Já sem si ale stáhl Appku Shazam Encore, nainstaloval a v placených programech je ukázaná jako nainstalovaná

  Další informace


  Jak se vytvářejí MMORPG hry, jako je třeba World of Warcraft nebo Aion nebo 4Story nebo Metin?

  a j se vytvářejí SANDBOX hry ja j např.: Minecraft a módy do Minecraftu?

  Další informace


  Existuje nějaký program do kterého nahraji nebo vložim a potom mě to ukáže název nebo jméno obrázku.

  ne, bez lidského faktoru ne. Ale můžeš ho nahrát třeba na a href"http://imageshack.us/" rel"nofollow" http://imageshack.us/ /a a pak sem dát odkaz. Třeba ti někdo poradí...

  Další informace


  1 kB má 1024 bajtů nebo bitů, 1GB má 1024*1024*1024 b nebo B?

  1 kB jeden kilobyte (kilobajt) 1024 B 1024 bytů (bajtů). Vše další je krát 1024, což je 2^10 (dvě na desátou). Existuje ale i binární převod 1 KiB (jeden kibibyte), více viz zdroj.

  Další informace


 • Jak je placena práce v sobotu?V kol.smlouvě je uvedenoi 25procent ze mzdy.|Při mzdě 100/h,to podle mne dělá asi 200kč.

  Jak je placena práce v sobotu?V kolekt.smlouvě je 25procent mzdy.Při mzdě 100/h to dělá 200kč.Je to v pořádku?Podotýkám,že manžel nedostal ani korunu,pouze za odprac.směnu.

  Další informace


 • Brečely vaše děti nebo brečí či jste brečely, když je posíláte nebo posílali rodiče na tábor, protože budou muset plavat

  Nikdy nebrečeli, vždy se těšili. Tábor si většinou domlouvali sami.

  Další informace


 • Dá se v angličtině použít course, když se jedná o kurz na koně nebo fotbalový zápas, anebo je možné jen odd?

  Jsou to synonyma, anebo nejsou? Já že vždycky když se dívám na nějaké anglické stránky o sázení, tak je tam použité odds , a courses jsem ještě nikdy v tomhle smyslu neviděl. Vím že course se používá v jiném významu - jako směr , ale jde mi o to, jestli se to u sázkových příležitostí dá v ENG použít také, jestli je to možné.

  Další informace


 • Jedu na tábor. Děkuji za odpovědi.

  Jedu na tábor a jak všichni víte budou tam nějaké ty hodinky volna a já s kamarádkou nevíme čím se tam zabavit.. Poraďte prosím.. Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Co to je High School Diploma ? Maturitní vysvědčení nebo výuční list nebo oboje ?  Další informace


 • Jak kadí člověk v komatu? Maj nějaký plíny nebo je připojenej na hadice, nebo nekadí vůbec?

  Vím že jsme tu probírali ty kapačky, ale něco z něj občas vytýct musí.. I střeva musej nějak pracovat nebo ne?A jak to zvládá žaludek, když někdo léta nepřijímá potravu orálně? Já když den nejím, tak mě začne neskutečně kručet a bolet břich. Jak to maj třeba lidi co se musej v důsledku nějaký nemoci stravovat pouze nitrožilně?

  Další informace


  Funguje ještě IZIP nebo už je to mrtvý projekt za miliardy? Kolik stál IZIP nebo stojí? Na čem IZIP případně zkrachoval?

  Ano stále je funkční.IZIP narazil na neochotu lékařů vůbec něco zapisovat. Je jim pak vidět moc do karet. Jinak IZIP jako nápad a myšlenka je bezkonkurenční.Doplňuji:Pro svoji bezkonkurenčnost je zřejmě IZIP provozován, protože jednou k jeho využívání musí dojít. Jinak se zdravotnictví zbytečným nákladům nevyhne.

  Další informace


  Dá se nějakými prášky (nebo jinými přípravky) omezit nebo oddálit menstruace?

  Potřebovala bych poradit. Mám hodně silnou menstruaci a docela mi vadí. Taky během menstruace trpím dost silnými bolestmi, při kterých jenom ležím na gauči a čekám až mi zabere přášek... Jsem hodně aktivní ve sportu, výletech, často cestuju a tyhle problémy mě dost omezují. Hodilo by se mi, kdybych mohla menstruaci nějakými léky ,,přesunout na jiný termín, tak, abych měla pohodovou dovolenou nebo další akce. Vůbec nejlepší by bylo, kdyby šlo menstruaci nějak zmírnit, aby nebyla tak silná. O nějakých lécích na tyto potíže jsem slyšela, ale na každou ženu prý působí jinak. Nebo je nějaká možnost, že se má menstuace ještě upraví (zmírní) když mi je 17? Děkuju za rady.

  Další informace


 • Canon EOS 1100D+ EF 18-55 DC III nebo Canon EOS 1100D + 18-55 IS II nebo Nikon D3100 + 18-55 AF-S DX  Další informace