• Je dobrý nápad, že poskytuji zadarmo finanční poradenství učitelům a žákům na škole, kde se učím? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je dobrý nápad, že poskytuji zadarmo finanční poradenství učitelům a žákům na škole, kde se učím?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je dobrý nápad, že poskytuji zadarmo finanční poradenství učitelům a žákům na škole, kde se učím?

  • Finanční poradenství - jak využít certifikát



    Další informace


    Je to dobrý nápad ? Fungovalo by to ?



    Další informace


  • Kde najdu online web stránku, autoškola testy zadarmo a bez placení?



    Další informace


  • Kde stahnu nejaky filmy zadarmo



    Další informace


  • Jak je to s tim LTE internetem? A kteří operátoři ho poskytuji?



    Další informace


    Existuje web, který se specializuje na poradenství ohledně mobilů?



    Další informace


  • Ahojte, mam kyvnout na nabidku prace financniho poradce u SMS financni poradenstvi a.s. ? Jsem na materske druhym rokem.



    Další informace


    Kde berou peníze finanční skupiny jako např. Penta, aby mohli koupit třeba Sazku?

    Spoří korunku ke korunce. Nejí nekouří, nepijí a většinou ani nebydlí, vše vydělané dávají na hromádku, a po nějakém čase mají na Sazku.Kdo šetří má za tři, a když to umí tk i za třicet, nebo ještě více.

    Další informace


    Co konkrétně je považováno za příjmy u OSVČ (finanční poradenství)?

    Co konkrétně jsou příjmy u OSVČ (finanční poradenství)? Vyplacené provize, nebo i provize, které ještě nebyly vyplaceny a budou vyplaceny až za dva roky (kvůli ukončení spolupráce)? Předem děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Chcete se vyzkoušet moje finanční poradenství - výdajové?



    Další informace