• Je k dostani v lekarne sodik? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je k dostani v lekarne sodik?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je k dostani v lekarne sodik?

  • Je to pravda, že neplatí v lékárně?



    Další informace


  • Jsou ještě někde k dostání ty skládací přenosné garáže?



    Další informace


  • Je k dostani v lekarne sodik?



    Další informace


  • Jaká odrůda jablek běžně k dostání či pěstování v ČR je ta nejsladší?

    Která je úplně nejsladší nevím, ale z devíti odrůd, které pěstuji, mi jako nejsladší připadají Gala a Golden Delicious.

    Další informace


    Betelový ořech a Kat Je k dostáni někde v Ostravě?

    tak jedině v prodejně léčivých bylin ..tady jsou adresy a href"http://www.firmy.cz/Prvni-pomoc-a-zdravotnictvi/Prodejci-zdravotnickeho-zbozi-a-leciv/Prodejci-alternativni-mediciny/Prodejci-bylinek/reg/ostrava-mesto" rel"nofollow" http://www.firmy.cz/ hellip /a .tady je na netu a href"http://www.byliny-prodej.cz/sindex.php?menu idvyrb367 akcdetail" rel"nofollow" http://www.byliny-prodej.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Prodají mi v lékárně kanylu,když mi je 14,někde jsem četla,že ji prodávají 18+ :D

    Doplňuji: Díky za odpověď :* :33 :P

    Další informace


  • Dá se běžně koupit růstový hormon v lékárně ?? - kulturistika, posilování

    Ne, nedá.Užívání růstového hormonu je vázáno na lékařský předpis - a je dosti nebezpečné.S tím si rozhodně nezahrávej!

    Další informace


  • dá se sehnat včelý vosk v lékarně nebo v drogerii?

    Seženeš pouze včelí vosk a leckde, viz zdroj, je to včetně ceny:

    Další informace


    Jak funguje sodík jako redukční činidlo?

    Zdravím.Mám zapsáno, že sodík je velmi silné redukční činidlo, ale mam v tom trochu zmatek. Redukční činidlo sebe oxiduje a druhou latku redukuje. Poté mám taky zapsán důkaz v podobě rovnice:Na^0 - 1e - gt Na^+ (^ znamena index)V případe teto rovnice prece sodík elektron přijal, což znamená, že byl redukován, ne? Taky mě trochu mate, že mám v rovnici napsano mínus jeden elektron, ale vyjde Na+.Dik předem.

    Další informace


    Lze v lékarně zakoupit projímadlo bez receptu (jako na volný prodej) ?

    V lékárně lze koupit bez receptu kapky Gutalax, anebo Senný čaj, bere se to večer před spaním a ráno po 8-10 hod to vede k vyprázdnění, po obojím zaručeně zrychlíš krok.:-)

    Další informace