• Jsou kniha i film Kmotr vytvořeny podle nějakého skutečného příběhu, nebo jde pouze o smyšlený příběh? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsou kniha i film Kmotr vytvořeny podle nějakého skutečného příběhu, nebo jde pouze o smyšlený příběh?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jsou kniha i film Kmotr vytvořeny podle nějakého skutečného příběhu, nebo jde pouze o smyšlený příběh?

  • Krátký příběh ze života



    Další informace


  • Je to pravdivý příběh...



    Další informace


  • Znáte nějaký film o psychologii nějakého člověka? Něco jako 7 životů, prostě drama

    rain man

    Další informace


  • Jaký máte názor na žlutý svět ? (kniha a ne není to kniha o Asii)

    čtu tuto knihu, je zajímavá, plno věcí jsem pochytil ze života, ale některé bych ani nepochytil, co na ní říkát vy? (pouze vy kdo jste jí četli)

    Další informace


    Je příběh o Maratonském běžci pravdivý?

    Doplňuji:1. Z Marathonu do Athén je to více než 42 195 m. V knize Vojtěcha Zamarovského jsem četl , že prý tento příběh vznikl později. Tak jak to tedy je ?

    Další informace


    Nevíte, zda příběh velké lásky, který se měl odehrát v klášteře Alcobaca, je pravdivý?

    Pokud najdete podrobnosti,děkuji i za odkaz.

    Další informace


    Můžu mít v příběhu dva vypravěče?

    Myslím to takhle, na začátku příběhu vypráví vypravěč - žádná z postav a pak potřebuji aby vyprávěl, jíž narozený chlapec - můžu? A jak o udělat, jak to do příběhu zasadit?Děkuji za odpovědi :)Doplňuji, ale jak to tam zasadit?? Nevím jak to tam napojit. Prostě mám pak začít psát jakože vypráví ten chlapec? Ano autorem jsem já :)

    Další informace


    Měl by se člověk bez skutečného smyslu života usmrtit? Když odečtu smysly-nesmysly dané momentálním vývojem společnosti?



    Další informace


    ... hledám někoho, kdo by chtěl napsat knihu - mám příběh - ze života...

    Hledáš někoho, kdo by chtěl knihu napsat nebo někoho, kdo by tvou knihu vydal?Doplň.O čem je?Jakým nákldem?Doplňuji:S odstupem času ... máš námět na knihu a potřebuješ někoho, kdo by to napsal a upravil do knižní podoby. Chápu to správně??

    Další informace


    Nevíte zda příběh o krvavých houslích

    má reálný základ?

    Další informace