• Je lepší Ožujsko nebo Karlovačko pivo? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je lepší Ožujsko nebo Karlovačko pivo?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je lepší Ožujsko nebo Karlovačko pivo?

  • Je Plzeň 12% chutné pivo?



    Další informace


    Když je dnes ten zelený čtvrtek, dali jste si kromě špenátu třeba i zelenou, nebo alespoň zelené pivo ?



    Další informace


  • Máte někdo zkušenosti s kompresorem na pivo?



    Další informace


  • Diabetes vs pivo



    Další informace


  • Je pivo droga? Proč je/není?

    Kdyby pivo byla droga, tak jsem za ta léta, co ho piji, závislák. Pokud ho delší dobu nemám, nemám absťák. Pivo piji na chuť a ne na nutnost ho každopádně mít . Takže pivo není droga.

    Další informace


    Jak dlouho vydrží otevřené (a znovu, ač nedokonale uzavřené) pivo v lednici?

    ... aniž by utrpělo újmu na chuti? Je zkrátka po otevření opět přiklopeno víčkem. Dík.

    Další informace


    Je lepší Ožujsko nebo Karlovačko pivo?

    Karlovačko je lepší, to druhé je taková kalná voda. Pivo to moc nepřipomíná:-)I to Karlovačko je nic moc, ale v tom horku, pokud si nevezeš od nás vlastní, se to pít dá.Doplňuji:No a u nás se pije hodně Radegast, tež je dobrý:-)Poslední dobou mají v knajpě na výběr, čepují i Plzeň, Svijany a někde dokonce i černé:-)

    Další informace


    Kolik stupňů°C má mít pivo ze 7 schodu

    Chlazení piva

    Další informace


    Existuje ještě vůbec české pivo?

    Pokud vím, tak jediné české pivo je Budvar, ostatní pivovary už nejsou české.A co se týče vaření piva, tak se receptury změnily tak (aby pivo bylo levnější, resp. jeho výroba), že se to pomalu nedá pít.Nebylo by lepší, aby se naše české pivovary staly skutečně českými? (třeba záchrana aspoň některých pivovarů třeba národní zbírkou, nebo z daní za alkohol?)Doplňuji:-iv-:to je právě to - nechutná stejně.ad Radegast (pivovar):Původně hořké pivo. Kam se poděla jeho hořkost? Kdysi hořké bylo, ale dnes? Patok (jako více piv včetně kozla, gambáče, etc. - omlouvám se přátelům všech piv).Pilsner (Plzeň) - jo, je dobrá, jako jedno z mála piv (ale už ne českého) si drží kvalitu, na úkor ceny.

    Další informace


    Jaký máte názor na pivo Bernard Bohemian Ale?

    Pro ty, kdož už ochutnali.Mně Bohemian Ale přijde chutnější naž Indian Ale... Ale co nechápu, když to nazvali Bohemian Ale, tak proč reklamu stavěj na tvrzení, že je to Ale belgickýho typu?

    Další informace