• Je matematika důležitá pro lidí, kteří chtějí studovat farmakologii? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je matematika důležitá pro lidí, kteří chtějí studovat farmakologii?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je matematika důležitá pro lidí, kteří chtějí studovat farmakologii?

 • Jaké má výhody evropská integrace a proč je podle vás důležitá? Děkuji za názor.  Další informace


 • IQ a matematika  Další informace


 • existují dobří finanční poradci, nebo jen ti, kteří chtějí na nás max. vydělat?  Další informace


 • Proč skončil Zlatý věk lidí, kteří žili jako bozi, měli bezstarostné srdce v těle, bez roboty, v nepřeberném blahobytě?

  Zlatý věk se tomu údajně říká, ale kdy to přesně bylo a proč to vlastně skončilo?Bylo kdysi dávno před vzkříšením Ježíše Krista?Něco jsem našel viz zdroj dole, ale moc toho není. Nemám v tom moc jasno.Zlatý věk znamená bájné období blaženosti a nevinnosti na počátku lidstva, kdy lidé nepracovali, nestárli a neubližovali si navzájem.Klasickou podobu báje o Zlatém věku zaznamenali řečtí a latinští antičtí básníci, vyskytuje se však i v mnoha jiných kulturách, zejména Blízkého i Dálného východu. Podle řeckého básníka Hésioda (kolem 800 př. n. l.) bylo na počátku „zlaté pokolení lidí“, kteří „žili jako bozi / bezstarostné srdce v těle / bez roboty, bez trampoty“. „... bylo všeho / bylo nazbyt, nezorána / nesla plodonosná země / žeň bohatou, nelakomou / oni v pokoji, když chtěli, / přikládali ruku k dílu / v nepřeberném blahobytě / požehnáni stády bravu / příjemní blaženým bohům.“Zdroj: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Zlat%C3%BD_v%C4%9Bk" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Patříte k lidem, kteří se dobrovolně chtějí bát a zažít vzrušení a kontakt se smrtí v hororu v kině či skrz TV?

  Dne 21. 9. 1947 s narodil autor hororu Stephan King.Ráno připomněli ve Studiu 6, že Stephen King patří mezi nejčtenější spisovatele. Stejně filmy, které byly natočené podle jeho některých knih, lákají velký počet diváků. V současnost film To vzbudil zájem diváků a obsadil první příčku sledovanosti v kinech.K tomu se vyjádřil psycholog (příjmení jsem zapomněla) v tom smyslu, že sledování hororů negativně ovliňuje náš mozek, u mnohých vyvolává násilí. Mozek totiž nerozlišuje mezi skutečností a filmovou fantazií.U pravidelných diváků často vyvolávají horory strach, zkreslují představu o tom, co je skutečná bolest, násilí utrpení atd..Tím vzniká falešná představa, která při skutečném neštěstím plném hrve, může vyvolat trauma. -Nebylo by bez hororů lidem lépe? Nevyvolávají i některé zprávy v TV v lidech pocit strachu? Není na světě dost válek, násilí, katastrof atd.?

  Další informace


  Kolik procent lidí se po smrti dostane do nebe (otázka pro lidi věřící v Boha)?

  Pokud by například z celé Zeměkoule bylo úplně názodně vybráno sto lidí, u kterých by se odhadovalo, kam po smrti půjdou, kolik by jich skončilo v nebi?

  Další informace


  Jaký je váš názor na lidi, kteří se posmívají problémům/poruchám druhých?

  Kolikrát si povšimnu, jak si lidi na internetu hrajou na drsnáky a jen se uboze posmívají lidem o kterch neví nic a myslej si tak že oni lidi jsou prostě hlupáci. Mluvím například o lidech, kteří maj potíže psát a lidi se jim smějou že píšou chyby nebo že se neumí vyjadřovat. Nebo o lidech, kteří procházejí těžkým obdobím a ostatní si je dobíraj opravdu necitlivým způsobem, kolikrát se najdou i ubožáci, kteří se vysmějou i vzhledu lidí, ať mají něco po úrazu, vadu od narození nebo i co se týče váhy, a některým hlupákům ani nedojde, že jejich nadváha nebo anorexie jsou součástí jejich nemoci (např štítná žláza)... a co tak vidím, takových inteligentů je spousta i zde a už mi to přijde ubohé jak je tu 80% uživatelů kteří neumí odpovědět na otázku a jen lidi v komentářích urážej a admini nejsou ani schopný takový komentáře vymazat.Osobně si myslím, že takovíhle lidi maj počítač od 6 let a neumí si ani pořádně hrát, jen si na internetu hrajou na něco co nejsou a tak i vyrůstaj ve stejném zvyku a neuvědomí si halt že jim to nikdo nežere...podle mě jejich rodiče do výchovy asi moc nedali... umře takových lidí lituji. Jaký je váš názor na podobný machry ?

  Další informace


  Jak může volený politik zrazovat zájmy lidí, kteří ho volili?

  Konkrétně mám na mysli takové, kteří ustupují nátlaku EU a Arabů a povolí infiltraci potenciálních teroristů ze zemí islámu mezi obyvatele Evropy, potažmo České republiky.

  Další informace


  Dožil se někdo cca sta let z lidí, kteří žili před 20. stoletím?

  Průměrná délka života je cca 70 let. Za poslední dobu se zvyšuje díky lékařské péči. V minulosti bylo 50 let bráno jako věk kmeta. Přesto by mne zajímalo, zda se někdo z lidé, kteří žili od roku 600 do roku 1900, se dožil cca 100 let. Nezáleží v které zemi. Pokud máte tyto informace a odkazy. Děkuji.

  Další informace


 • jaká je šance vztahu, když se 2 lidi rozejdou.. a pak se chtějí k sobě vrátit?

  vím že by to už nebylo jako dřív .. ale má to cenu se vracet? a nebo to utlačit a zase začít odznova? ještě jsem neviděla pár kterým by to tkhle vydrželo.. a zůstali spolu.. co si myslíte?

  Další informace


 • Je při basketbalu důležitá výška a mohutnost?  Další informace


 • Proč většina lidí s IQ génia pracuje (nebo se zajímá) o takové pitomosti - částicová fyzika, aplikovaná matematika?

  teorie strun.. a prostě vůbec všechno čím s kdy zabýval Stephan Hawking. Copak někoho zajímá proč se subatomární částice pohybují tak jak se pohybují. Copak někoho zajímá co je to Doplarův jev nebo Hixův bozon ?? Proč se nezajímají o něco opravdu důležité třeba o ekonomiku, politiku (aby tam byl konečně někdo chytrej)o hospodářství,o letectví, o kosmonautiku...

  Další informace


  Matematika

  Hmotnost Slunce je 2 × 10*30, Hmotnost Země je 6 × 10*24. Výsledek je 10*6/3Jak sem to měl vypočítat ?Doplňuji:Kolikrát je Slunce težší než Země ?

  Další informace


  Další úloha...matematika

  „Neznám přístupový kód do oddělení pro ošetřovatele. Jediné, co vím je, že je to čtyřciferný kód, který začíná cifrou, která se nachází na 2013. místě za desetinnou čárkou v čísle 20/13, a pokračuje následujícími čísly. Myslíte, že byste na ten kód přišli?“Poradíte, PROSÍM?

  Další informace


 • Váží si zaměstnavatel lidí, kteří pracují přesčas, nebo je to jen přetvářka?

  Jsou zaměstnavatelé, kteří dokonce znají své zaměstnance a váží si jich a jsou i takoví, kteři ani neví, že u nich pracujete, natož děláte přesčasy.

  Další informace


  Proč chodí do škol studovat i neschopné děti a ne pouze ty, které jsou inteligentní a opravdu se chtějí učit?

  Inspirovala mě včerejší otázka uživatele fgh a obsáhlá diskuze.

  Další informace


  Masaryk. univerzita - obor Finance matematika  Další informace


  Kde lze nalezt informace o umrtnosti (pocet lidi kteri nedokonci studium) na vysokych skolach?

  Rozhoduji se, kde dale studovat, a jako 1 faktor vyberu bych chtel zahrnout i obtiznost studia na jednotlivych skolach, fakultach, nejlepe i v oborech (predevsim obory FSI a FAST VUT). Proto bych rad ziskal udaje o umrtnosti, pokud mozno podle rocniku. Dosud jsem nasel jen spoustu obecnych, nepodlozenych zprav, ktere si casto odporuji. Zajimaly by me spise statistiky.Dekuji predem za odpovedi.Doplňuji:Diky, Aleshi, za odpoved, nicmene neprijde mi prilis uzitecna. V prvni rade se samozrejme rozhoduji na zaklade toho, co mne bavi - tedy technika, na skole pak prirodni vedy jako matematika a fyzika, proto si myslim, ze nejrozumnejsi pro mne bude volba stavebni nebo strojni fakulty na vut v brne. Tyto 2 fakulty nabizeji ke studiju mnoho mne sympatickych oboru a nelze temer rici (vynecham-li obory zabyvajici se architekturou, designem nebo managementem), ze o nektery z nich mam vetsi zajem nez o jiny - temer vsechny technicke obory - alespon do soucasne chvile - me bavi a vzdy bavily (vyjma elektroniky) stejne. Tudiz je mi celkem buřt, ktery z nich si vyberu. Presto, nebo spise prave proto bych chtel najit nejake statistiky obsahujici pocet studentu, kteri jednotlive obory behem studia opusti, byt by to melo ukojit jen mou zvedavost a na vyber oboru by nakonec ony statistiky stejne nemely zadny dopad.P.S.: Dalsim irelevantnim odpovedim se, prosim, vyhnete.

  Další informace


 • Rovnátka:Mám fixní rovnátka a dnes mi vypadla jedna z gumiček na rovnátkàch. Myslíte si že je ta gumička důležitá??

  Doktorka tam je až za 3 dny a myslím že říkala že to zas tak důležitý není. A co myslite vy? Prosím odpovědi.Doplňuji:Mockrát děkuji zatím jsou rovnátka v pohodě a taky se mi rovnají jak mají takže díky )

  Další informace


  Je glykemická nálož důležitá při posilování spíše pro diabetiky?

  Glykemická nálož je důležitá pro stravování diabetiků. S posilováním to nemá nic společného.

  Další informace