• Je možné jít na jinou VŠ než byla moje SŠ?? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné jít na jinou VŠ než byla moje SŠ??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je možné jít na jinou VŠ než byla moje SŠ??

  • Můžu vytisknout úřední dopis jinou barvou než černou? Došla mi barva v kazetě!



    Další informace


    Pokud šlapce uteče kunšaft bez placení, může jít na policii s tím, že byla znásilněna?



    Další informace


    Jakou rychlostí běží maraton bakterie? Upadla mi jednohubka a než jsem ji stačil zvednout, byla pryč.



    Další informace


    Je možné aby byla přítelkyně těhotná?



    Další informace


  • Jak vypadala koupelna na patře v pavlačových bytech na staré Praze, na začátku 20 století? Jak byla vybavená? Byla teplá



    Další informace


  • Jde vrátit nepoužitou vlakovou jízdenku na jiné stanici, než byla zakoupena?



    Další informace


  • Čím byla 1. světová válka jiná než války dřívější?

    Čím byla 1. světová válka jiná než války dřívější?

    Další informace


    Nevíte, co byla (nebo je) Méšova stéla? Kde byla nalezena?

    Méšova stéla z černého čediče s nápisem ve starohebrejském písmu se nachází v pařížském Louvre.Nalezena byla v druhé polovině 19. století v Díbánu v Jordánsku. Získání stély od místních beduínů bylo velmi dobrodružné a stéla byla při tom málem zcela zničenaPředevším dokresluje pohledem z druhé strany SZ/starozákoní/ příběhy, boje a mocenskou situaci doby královské. Dává nám lépe porozumět ideologické řeči panovnických textů té doby, kterou hovoří i knihy Královské (zdůrazňování až zveličování vlastních vítězství, potlačování proher). Méšova stéla patří k základním artefaktům biblické archeologie vůbec.

    Další informace


  • Můžu jít volit, i když jsem momentálně v jiném kraji než mám trvalé bydliště?

    pokud sis nezajistil volební průkaz tak už ne - pamatuj na to při druhém kole ,ale žádat se dá nejpozději dva dny před volbami

    Další informace


    Je možné, aby byla na dům uvalena exekuce a spolumajitel domu se o tom nedozvěděl

    My jsme se o exekuci vlastně dozvěděli pouze náhodou. Protože jsme čistě náhodou nahlédli do katastru a tam byla exekuce zapsána. Naštěstí jsme to zjistili asi včas, takže suma nebyla tak velká, že se zaplatit dala.

    Další informace