• Je možné mít vadu řeči a neuvědomovat si to? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné mít vadu řeči a neuvědomovat si to?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné mít vadu řeči a neuvědomovat si to?

 • Každý muž má mít nůž. Každá žena má mít ...?  Další informace


  Je pravda, že ženy oproti mužům používají k řeči obě poloviny mozku?  Další informace


  Jak zjistim bez doktora, jestli mám psychickou vadu?  Další informace


 • Jde o vadu monitoru, určenou k reklamaci?  Další informace


 • Když si Dám pírsing do Pupíku.. Je možné , že nemůžu mít Děti ,kdyby se něco stalo ? :) Jsou tam nějaké rizika ?

  Jakékoli propichování zbůhdarma a to čehokoli nese svá rizika.

  Další informace


  Když chci mít kontaktní čočky musím mít svolení od doktora?

  Ne, stačí si dojít do optiky, kdes i tě přeměřej, protože dioptrie na čočky jsou trošku jinačí než na brýle (přecijen je máš přímo na oku, ne 3cm od něj). Oni i tam ti umějí dát všechna potřebná varování a doporučení při užívání. A když budeš chtít, tak za nějakej poplatek tě jako prvouživatelku naučej je nandavat a pečovat o ně.

  Další informace


 • Kolik je na svete reci-spocital to nekdo?

  Na tomto světě se mluví spousty jazyky. Je hodně těch mrtvých - odhadu je se, že je jich od 2 tis. víc.

  Další informace


  Chci se naucit japonsky ( rozumet japonske reci )

  Sem Anime fanousek a par japonskych slov jsem pochytal, a pak sem si rek proc se ho nenaucit :)Chtel bych radu , jakou knizku si poridit a jak zacit.De mi hlavne o to abych japonsky rozumel.Diky za pripadnou radu nebo dpoved.

  Další informace


 • Prevod reci do textu a skenovanie mobilom  Další informace


  Kde najít překlad do všech řečí pro web?  Další informace


  Jak je možné že mi přítelkyně z ruska (Omska) posílá e-maily a má doménu @Yahoo.cz, nemusí mít npř. ru

  A ty se z ČR můžeš připojit jen na stránky na doméně .cz?

  Další informace


 • Lze vrátit zboží pro vadu, na kterou bylo uporozněno již před koupí?

  Prodávala jsem přes internetový bazar telefon, na jehož vadu jsem v inzerátu upozorňovala. Po několika dnech se mi kupující ozval, že jsem prý na vadu neupozornila a vyhrožoval mi, že půjde na policii pro klamání zákazníka. I když jsem mu inzerát znovu poslala, aby se předvědčil, že na vadu uporozněno bylo, hrozí mi policií. Zajímalo by mě, kdo je v tomto případě v právu a jaká práva mám popřípadě já.

  Další informace


  Kdo mi to přeloží do lidské řeči ?!

  Spravedlnosti učiněno za dost !

  Další informace


  Je možné veškerou dokumentaci mít v elektronické podobě?

  Zdravím,nevíte jak je to se zákonem?Řekněme že mám různé smlouvy, faktury, a tak podobně..Ať už se to týče smluv s bankami, nebo na leasing auta..Musím to vše mít v papírové podobě (originál) nebo stačí elektronická podoba?Nejde ani tak o archivační hodnotu jako spíš, zda takový dokument pak má u jednotlivé instituce/organizace/společnos ti nějakou hodnotu a bere se v potaz?Případně u soudu, zda je takový důkaz brán v potaz? Když to není v originále, ale jen v elektronické podobě?

  Další informace


 • Dá se určit, jak se vyvíjely kategorie u sloves v průběhu vzniku řeči?

  Ono se asi nedá určit, kdy vznikaly které kategorie u sloves, ale asi první vznikl přítomný čas, a po nějaké době asi minulý i budoucí. Stejné to asi bude i s rodem, nejdříve aktivum, pak pasivum. Nějaký lovec řekl - Vidím tam mamuta. Jiný odpoví: Včera jsem viděl dva mamuty a za týden by mělo přijít celé stádo sobů. A žena řekne. Tady bylo maso z králíka, ale bylo ukradeno.Samozřejmě přeháním, takové výrazy, jako je týden, dva a pod se určitě neobjevovali na počátku vzniku jazyka. Ale zajímalo by mne, zda tyto pojmy se objevují najednou, ve stejné době, nebo až za nějakou dobu. Respektive, zda je o tom nějaká literatura. Děkuji.

  Další informace


 • Kolik je nutno mít pro předdůchod? Musejí mít lidé k plnému využití předdůchodu naspořeno přibližně 453 tisíc korun?

  Zdroj: a href"http://www.nasepenize.cz/o-predduchod-roste-zajem-mnoho-lidi-ale-brzdi-male-uspory-268703" rel"nofollow" http://www.nasepenize.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kdybych chtěla být učitelkou střední školy, jakou musím mít vystudovanou školu, popřípadě jakou musím mít vysokou školu?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat: kdybych chtěla být učitelkou střední školy, jakou musím mít vystudovanou školu, popřípadě jakou musím mít vysokou školu?

  Další informace


 • Lze poznat homosexuála podle řeči?

  Většinou ne, většinou jsou to normální lidé,ale najdou se i takoví ti hysteričtí afektovaní bu..ci, co před sebou mávají rukou a na ni mají nalakované nehty:-((( Brrrr ti mi vadí, ne pro orientaci, ale pro tu hlučnou výstřednost.

  Další informace


  Je možné mít na jinou osobu kožní alergii?

  Ano - jistěže ano...-)Fyzická alergie na pot, sekrety...Psychická pak třeba i na chování té osoby...-)Já mám, kupříkladu, alergii na blbce...-)

  Další informace


 • Proč někteři papoušci umi mluvit lidskou řeči, ale jine zviřata se to nemužou naučit?

  Papoušci nemluví lidskou řečí. Někteří pěvci (např. krkavcovití) jsou schopni napodobovat okolní zvuky, třeba vyzvánění telefonu, někdy napodobují zvuk lidské řeči, nikoli řeč ve smyslu jazyka, dorozumívacího prostředku.

  Další informace