• Je možné mít ve 13 fakt vyrýsovaný břišáky? ( holka) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné mít ve 13 fakt vyrýsovaný břišáky? ( holka). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné mít ve 13 fakt vyrýsovaný břišáky? ( holka)

 • Jak na stydlivost. Kluk - Holka  Další informace


 • Fakt, nebo fejk? Světový objev srbského vědce: Molekulární vodík?  Další informace


 • Prosimvás jak se jmenuje tahle písnička: Fakt vás prosim o název. Díky. http://uloz.to/xDwmuHJ/jmeno-s ongu-pls-mp3

  Doplňuji: a href"http://www.youtube.com/watch?vjFt_fh6hYts featureyoutu.be" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Odkaz na

  Další informace


  Jaký je NEJLEPŠÍ HOROR CO JSTE KDY VIDĚLI (u kterého jste se fakt báli)?

  Nejlepší horor byl ten, kdy pochovávali jednoho českého státníka a já se opravdu bál, že vstane z mrtvých.

  Další informace


 • anketa: Jakou si myslíte, že by mela mít váhu 13 letá holka chodící do 7. trídy?

  Doplňuji:Podle tabulek hmotnosti by to mělo být cca 48 kg, ale pokud vážíš méně ( dle Tvé dříve položené otázky, ohledně toho, že Ti lidé říkají, že jsi hubená ), normálně jíš, máš přiměřený pohyb a cítíš se dobře, tak je to v pořádku. Záleží na stavbě kostí, výšce apod. parametrech.

  Další informace


  Teď jedna otázka mpro kluky : D jaký vlastnosti by vám sympatická holka měla mít a jaký ne ?? Díkes

  měla by být vtipná ale i vtip ocenit a pochopit (nesedět si na vedení). neměla by stále být povrchní a nemyslet stále na svůj zevnějšek a rozhodně co na holkách nesnáším-neměla by být převoněná

  Další informace


  Pro kluky : pokaď by podle vás měla mít holka vlasy( jak se vám to líbí)???? Díkees

  Doplňuji:A myslíte si že vlasy po zadek sou už moc?

  Další informace


 • Fakt, že filmový polda, detektiv, vyšetřovatel je zpravidla opilec, vychází z reálného základu?

  Kultura, společnost a strážci pořádku.

  Další informace


 • OT: myslíte si že ten UPC Starter balík je fakt možné objednat za tyhle peníze jen dneska ?  Další informace


  Jak lze v počítači zjistit, kolika bitový mám OP? Nemůžu to nikde najít a fakt to potřebuji...

  Dobrý den,ve Vistách to je takto: Ovládací panelySystém a údržbaSystém.V ost. programech to bude tak nějak podobné.Hledejte kolonku Typ systému .

  Další informace


  Firewall WinXP vs Comodo FW tak už fakt nevím...  Další informace


 • V roce 2009 nasli nejvetsi jeskyni sveta-jeskyne horske reky.Vite ktera to je?Fakt nadhera.

  Hang Son Doong byla objevena v roce 2009 britsko-vietnamským týmem vědců a speleologů. I když už o ní místní věděli od roku 1991. Jenomže kvůli nedostatku vybavení a ohlušujícímu rámusu, který způsobuje zdejší řeka, se sem neodvážili vstoupit. Jeskyně Hang Son Doong je 200 metrů vysoká, 150 metrů široká a více než 6,5 km dlouhá. Je bohužel špatně přístupná. Nachází se pod další jeskyní, která se nachází přímo nad ní. Nejbližší obydlené místo se pak nachází cca 10 km od jeskyně. V jeskyni Hang Son Doong se také nachází jezero, jehož hloubku se vědcům ještě nepodařilo změřit. To se snad podaří při dalších expedicích. Jeskyně Hang Son Doong zatím není přístupná a podle Britské speleologické asociace by neměl být takovýto unikátní přírodní výtvor ani pro veřejnost zpřístupněn.

  Další informace


 • Holka z autobusu

  Včera když jsem jel autobusem ze školy domů, sedla si naproti mně jedna pěkná holka. Chtěl jsem ji oslovit ale před tolika lidma jsem se styděl. Takže jsem jen tak seděl a ona si začala prohlížet svoje vysvědčení - hned jsem se podíval na jméno které tam měla napsané. Pak jsem vystoupil a šel domů, a hned jak jsem přišel zadal jsem to jméno na facebook. Zatím ji nemám v přátelích. Na FB chodím jen kvůli škole takže tam nemám ani profilovku, takže by mě nepoznala. Navíc mám rád víc živý kontakt než nějaké psaní... Co mám dělat? Napadlo mě že bych jí mohl říct pravdu, jak to bylo i s tím vysvědčením. Ale nenapadá mě jak bych jí to na tom FB napsal. Mám jí poslat zprávu nebo si ji dát do přátel a až potom to napsat do chatu?Doplňuji:kapka: Jak přesně bych jí to měl napsat? Nechci aby to vypadalo blbě ...

  Další informace


  Holka nebo kluk

  Chtěli by jste mýt holčičku, chlapečka nebo dvojčátka ?

  Další informace


  Holka mě využívala celé 2 měsíce, co s tím?

  Dobrý den,chtěl bych se s vámi podělit o jednu zkušenost a hlavně bych od vás chtěl poradit a rozveselit :)Není to dávno co se semnou rozešla holka,milá,usměvavá... Poznali jsme se před cca 6 měsíci (? možná i rokem..nevím přesně) kdy se mi zalíbila a už po pár měsících jsem alespoň podle své zaslepenosti pocitoval jistou náklonost. Tak jsem jí zkusil (jak se říká) sbalit. Vycházelo nám to překvapivě v pořádku.. Avšak po přibližně 3 měsících spolu se začala vymlouvat (s dobrým důvodem) že se musíme rozejít (momentálně půjde na střední),říkala mi že na mě nebude mít čas a tak mi takhle hnusně zalhala,což jsem ještě v tu chvíli nevěděl.. Uběhl měsíc po rozhodu a z neznámých důvodů se mi ona a její kamarádka začali dělat naschvály.. OK to jsem neřešil a nechal jsem to plynout.. Až mi začali psát SMSky tak jsem se opravdu naštval a poslal jsme jí zprávu typu Proč mě furt otravujete ? Tak začaly sáhodlouhé smsky,blablablablalba a bla... pak jsem se nějak dostal k jedné SMSce kde jsem napsal Nech mě být,rozešli jsme se v dobrém tak mě nech žít dál.. A tak to začalo.. Přišla mi na to SMS kde se psalo,cituji Upřímně jsme spolu nikdy nechodili,nikdy jsem tě nemilovala,a nikdy nebudu.. bylo mi odporné s tebou být a nechci na to ani myslet,všechno jsem to dělala jenom abych si vyzkoušela pár triků na střední (tam to je prolezlý sexoušema),nikdy mezi námi nic nebylo a nebude A dál si to asi dokážete představit.. Fakt mě to naštvalo.. 3měsíce jsme spolu byli a nakonec 3 měsíce pln

  Další informace


  Co mám dělat, když mě holka pozve?

  rychle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Další informace


 • Mohla by fakt obézní prostitutka při práci zlámat žebra více podvyživenému jedinci?

  Kdyby na něj zalehla ze shora, tak mohl hrudní koš popraskat jako ořech ve svěráku?

  Další informace


  Kdybych chtel umet vyrabet roboty a fakt dobre, co bych mel umet?

  Predpokladam, ze elektriku a programovani, ale co presne a co vsechno? (prosim nepiste, at chodim do skoly, do skoly chodim, ale jde to tam strasne pomalu a neefektivne, rad bych za rok nebo dva mel nejake poradne zaklady, na kterych bych mohl stavet)

  Další informace


 • Je fakt větší problém hodit slovo do Googlu, než položit dotaz na Odpovědích?

  Google je přece rychlejší a na většinu dotazů (převážně těch anonymních), co se tu vyskytují, s přehledem stačí. Nemusíte se nikde registrovat. Nemusíte kontrolovat, jestli vám už někdo odpověděl. A tak dále.Nebo lidi prostě nedovedou položit otázku tak, aby jim Google rozuměl?Možná už jsem zdeformovaná a přijdou mi základní věci, které jsou pro jiné problém. Ale když to tu pozoruju, začínám si myslet, že by se ve škole na druhém stupni děti místo telefonních seznamů středoafrických států a jejich hlavních měst měly učit spíš to, jak samostatně hledat na Internetu - v Googlu a dalších vyhledávačích. Jak převést lidskou otázku do googlí řeči, jak zpřesnit dotaz, jak ho naopak rozšířit, jak poznat kvalitní odpověď. Nemyslíte?

  Další informace


 • Ahoj, jak poznám, že je myš holka nebo kluk???

  Rozdíl pohlaví u myši domácíU dospělých myší není těžké rozeznat jejich pohlaví. Aniž bychom museli myšku zvedat, poznáme samečka podle podlouhlého zesílení na bázi ocásku. Jsou to podélná varlata, která přečnívají dozadu přes řitní otvor. Kůže je v těchto místech porostlá srstí jako na ostatních částech těla. Mezi řítním otvorem a ústím močové trubice je takřka dvakrát větší vzdálenost než u samiček. V místě, kde ústí močová trubice, je kulatý otvor, z něhož při lehkém stisku částečně vystoupí penis. Samičky mají zakulacenou zadní část, ze které vyčnívá štíhlý ocas. U mladých zvířat, ve věku mezi 3 a 4 týdny, je rozlišení těžší. Mezery mezi řitním otvorem a ústím močové trubice dosud nejsou tak výrazné. Přesto se dá pohlaví poznat takto: Přitáhneme-li kůži v zadní oblasti břicha palcem a ukazováčkem dopředu, vstoupí u samečka varlata do šourku. U ještě mladších myší, 2 - 3 týdny, se podle genitálií nedá pohlaví s jistotou určit. Mnohem snazší je to u myší, jejichž břicho ještě není porostlé srstí, tedy ve věku 8 - 11 dní. U samiček jsou pak dobře viditelné struky, a to celkem 10 ve dvou řadách.

  Další informace