• Je možné na PS VITA stahovat hry? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné na PS VITA stahovat hry?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné na PS VITA stahovat hry?

 • ČJ na PS Vita...  Další informace


  Neví někdo jak Flashnout PS Vita s fw. 2.02 ??  Další informace


  Jak stahovat hry do samsungu 5230?  Další informace


  Jak stahnout hru do playstation vita zdarma bez uctu PSN ?  Další informace


 • Nejde mi stahovat filmy, když opíšu ten jejich kód, stránka se znovu načte a stahovat se nezačne..

  V posední době jsem z Ulož.to stáhla dost filmů. Nemůže to být tím, že jsem vyčerpala nějaký svůj limit?

  Další informace


  Jak a kde snadno stahovat videoklipy???

  Mám na mysli videoklipy z YouTobe.Znáte nějakou stránku,kde se videa dají stahovat??Pokud možno bez stahování nějakého programu.DěkujiHezký den :)

  Další informace


 • Nejdou stahovat soubory,hry,atd.  Další informace


  Je možné nějak odblokovat region lock na 3DS XL abych tam mohl hrát NTSC-J a ne hnusné PAL hry?

  Titul otázky mluví zavše konzoli 3DS LL si z důvodu zaruky nemuzu pořídit(rodiče :-D )

  Další informace


  Jak stahovat filmy do tabletu  Další informace


  Jak stahovat emaily ze serveru do dvou Outlooků?

  Mám dva počítače a v obou Outlook. Když stáhnu emaily ze serveru do Outlooku prvního počítače, tak už pochopitelně nejde stáhnout tytéž emaily do Outlooku druhého počítače. Má toto nějaké řešení aby šly stahnou tytéž emaily do obou počítačů - obou Outlooků? Děkuji.PS: Prosím NEpište mi ať jsem přihlášen na server, mám důvod být nepřihlášen.

  Další informace


  Jak můžu z internetu legálně stahovat hudbu a filmy?

  Existuje způsob, který je legální? V jakém případě se dostanu do konfliktu s autorským zákonem a hrozí mi trest?

  Další informace


  JDownloader nechce stahovat niektore subory  Další informace


  Dají se stahovat hry do mobilu Nokia700?

  Několikrát jsem již zkoušela stahovat hry do mého telefonu. Pokaždé když jsem klikla na obchod a snažila se vyplnit registraci, ihned jsem ztratila připojení. Přitom jsem byla v místnosti, kde Wifi měla plný signál. Poraďte co s tím. :) Předem díky za odpovědi.

  Další informace


  BitComet - keď ho zapnem tak mi začne niečo sťahovať  Další informace


  Azureus - nejde stahovat ani sdílet soubory  Další informace


  3D prezentace - jak stahovat a v čem prohlížet  Další informace


 • Proč se jméno sv. Víta, národního patrona, objevilo v pojmenování neurologické choroby - tanec sv. Víta? Kdy asi?

  Slavná katedrála v Praze. Mužské jméno - dnes jsem potkala jednu známou, má malého Vítečka.Špatně se mně načítají stránky, takže vyhledávání je velmi zdlouhavé. V liště jsem nenašla.Děkuji.Doplňuji:Nic proti Hanulce, ale její odpověď není odpovídající, mně nešlo o vznik tance, ale o původ choroby, jejíž vysvětlení je navíc převzaté z diskuze.Fcoop vložil odkaz na správnou odpověď. I když mě zlobí počítač, hledala jsem sama, našla stejnou jako fcoop.Vít vyléčil císařova chlapce z epilepsie, proto byla choroba po Vítovi pojmenovaná - podobala se tomu zběsilému tanci. Jenže kvůli pomalému načítání mně trvá vyhledávání dlouho, proto jsem to vzdala. Zatím jsem nenašla, v které době se toto pojmenování objevilo.Ad suwa, uplatňuji reciprocitu, to je pravda, ale nikoliv za každou cenu.Tedy Tvoje odpověď, stejně jako reakce Dr.Axl, že jsem dala body za špatnou, jsou neoprávněné. Ohodnotila jsem správnou odpověď. Hanulka by bod dostala kvůli tomu, že se snažila odpověď vyhledat. Všem odpovídajícím na svou otázku dávám bodyk pokud nejsou vyloženě špatné.Vaše věc, že jste se nepřesvědčili o správnosti fcoopovy odpovědi, navíc z věrohodnějšího zdroje.Menahrávám žádnému uživateli otázky ani nikdo mně. Každý má možnost odpovídat na původ úsloví a slov. Protože jde o můj obor, upřednostňuji jazykové otázky, na něž většinou odpovídám sama. Navíc otázky a odpovědi využívají i na odborných stránkách, např. Ptejte se knihovny.Nechápu, že někdo může takto reagovat, když mě nezná. Navíc neoprávněn

  Další informace


  Proč se jméno sv. Víta objevilo v pojmenování neurologické choroby- tanec sv. Víta? Vkládám po druhé ...  Další informace


  Co znamena, kdyz me ve snu velky, bílý had ovije kolem celeho tela a pak zacina zlehka stahovat(skrtit) ?

  Snářů je na několik. Něco z nich.„Záleží na tom, jestli tě hadi ohrožovali, kousali nebo ses jich bála. V tom případě by to znamenalo, že se ve tvé blízkosti objevují lidé, před kterými by ses měla mít na pozoru. Ale had je i symbolem proměny a očištění-svlékání kůže Když se okolo tebe jen tak plazili a ty jsi s nimi nemusela nijak bojovat, může to znamenat jen nervové vypětí a stres. Je toho na tebe moc a musíš něco vyselektovat. Odložit nepotřebné jako hadi odkládají kůži.“ -Had ve snuHadi ve snu většinou poukazují na životní sílu- kundaliní (energie která proudí v těle, kanálem podél páteře, proudí jí energie čhi.)Kundaliní stoupá vzhůru, a probouzí čakry. Většinou to , že vidíme hada ve snu archetipálně znamená, že u nás dochází k probuzení a pokračování v duchovním růstu.Tzv. babičkovské snáře často uvádí, že had je ve snu nebezpečí hrozba atp. Samozřejmě, že nejspíš v tom nějaké to zrnko pravdy bude a je to v závislosti na tom, co v životě zrovna prožíváme. Pokud se chystáme uzavírat např. nějaký obchod s cizí osobou, a zdá se nám o hadu, který vypadá přiliž bojovně na to, aby vyjadřoval duchovní růst, je dost možné , že zde došlo na pořekadlo: Hřeješ si na prsou hada.. Je to ovšem velmi individuální a rozhodně had neznamená pokaždé hrozící nebezpečí.Některá literatura uvádí, že had znamená sexualitu.. K tomuto názoru bych se také přiklonila.. Sexualita je síla, která v podstatě také stoupá vzhůru, a tak by se z časti dala spojovat s kundaliní.Kniha Olgy Krumlovské uvád

  Další informace


 • Jak stahovat hudbu do mp4?

  Připojíte přes kabel MP4 k počítači a v Tento počítač naleznete svůj přehrávač jako zásuvný disk. Otevřete a hudbu přesunute do příslušné složky v MP4 přehrávači (Stále přes počítač)

  Další informace