• Je možné nahlásit při osobním bankrotu darovací smlouvu místo brigády,abych právě nepřišel o tu brigádu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné nahlásit při osobním bankrotu darovací smlouvu místo brigády,abych právě nepřišel o tu brigádu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné nahlásit při osobním bankrotu darovací smlouvu místo brigády,abych právě nepřišel o tu brigádu?

 • Chystám se na brigádu, ale jsem v evidenci na UP, budu to muset nahlásit? nebo to nevadí?  Další informace


 • Proč se některým osobním vozům říká fáro a některým šunka ?!  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi družstevním bytem a bytem v osobním vlastnictví?  Další informace


  Ahoj!Chci si koupit podinný dům na hypotéku...Mám trošku rozpaky - musím nutně mít nemovitost v osobním vlastnictví?  Další informace


 • Vysvetleni rozhodnuti soudu u bankrotu  Další informace


 • Nebude nutné platit daň z vánočních dárků. Třeba daň darovací ?!

  Správný postřech ! Dobré téma na diskusi !

  Další informace


  Jak je to s osobním bankrotem a stavebkem?

  Dobrý den, jdou do osobního bankrotu - insolvence. Mám ale stavební spoření. Bohužel mi ho nezruší do doby než projdu soudem, nestihli by to. Mám ho přeci jen zrušit nebo ho nechat tak. Zruší ho soud nebo mi ho nechají s tím, že na něho 5 roků nesáhnu (jak to je s penzijním připojištěním). Poraďte jestli ho mám ještě rušit nebo to nechat tak. Aby mi pak třeba nezamítli tu insolvenci jen proto, že jsem to stavebko zrušila. Nemám tam moc peněz, kolem 60000,- Kč /dluhy jsou podstatně vyšší/. Dokážete poradit?

  Další informace


 • Je možné nahlásit smrt člověka, když ještě nezemřel?

  Ano, je to možné. Dělají to sebevrazi, že zavolají někam, že hodlají skočit třeba z mostu.Většinou se však nechají ukecat, že ho třeba policajt pozve na panáka a tak neskočí. Pak zjistí, že nejen že ho policajt nikam nepozve, ale navíc ho odvezou. To teprve nas****.

  Další informace


 • je mozne cestovat do svycarska s papírem misto misto občanky a například s ridicakem.?

  je mozne cestovat do svycarska s papírem misto misto občanky a například s ridicakem? nemůžeme najít pas a nova obcanka bude az za mesic.

  Další informace


  Nevíte, kde by šly koupit takovéto lahvičky v Praze? Nebo alespoň eshop s osobním odběrem v Praze?

  a href"http://www.tvorivy-svet.cz/detail/4541171/sklenena-lahvicka-s-korkem-mala" rel"nofollow" http://www.tvorivy-svet.cz/ hellip /a děkuji moc za odpovědi

  Další informace


 • Nevíte někdo odkaz na internetu na tv nova? Ale aby to bylo online a zadarmo abych se pravé ted mohla dívat? Prosimodkaz

  Děkuju :-)

  Další informace


 • Žádám o vrácení daně z hypotéky, zároveň ten byt pronajímám. Kde mám nahlásit, abych platila daň z pronájmu?

  Dobrý den, jak jsem zmínila v úvodu, kde to mám nahlásit - naší firemní účetní nebo zajít sama na finančák? Kolik to bude stát, když nájemník platí měsíčně 5000,- čistě jen mě nájem, daň se neplatí z poplatků, jestli jsem to dobře pochopila. Pronajímám ho od 1.9.2010. Předem děkuji za odpověď.Doplňuji:Bylo mi řečeno načí firemní účetní, že mám nové příjmy, tak to si budu muset podat sama nové daň.přiznání, že to už zaměstnavatel nedělá, takže stejně budu muset na ten finančák.

  Další informace


  jak zrušit darovací smlouvu při insolvenci?

  Nijak.Dlužník, který spotřeboval peníze věřitele, by měl své dluhy i s úroky zaplatit a ne hledat cestu, jak věřitele okrást.

  Další informace


  Nevíte někdo, kde se dá najít vzor - žaloba napadení darovací smlouvy??

  (před rokem mi umřel otec, po kterém jsem já i můj bratr měla zdědit dům, pozemek a jiné, ale ještě rok zpětně se k němu nastěhovala bratrova družka, která dosáhla toho, že necelý měsíc před tátovou smrtí to měla vše na sebe už napsané v Katastru nemovitostí (darovací smlouva), že je to její, jde o to, že věděla s bratrem (mým), že má být vyděděn, jelikož se o otce nestaral, narozdíl ode mě, otec byl nemocný, bral bezmocnost, měl epilepsii a nevěděl ani kolikrát co dělá, jinak od začátku do doby než na mě bratr s družkou udělali tenhle podvod jsme se s tátou měli zadobře, ona od začátku co se k tátovi nastěhovala mě jenom jak u táty, tak u lidí ve vesnici pomlouvala, očerňovala (bratra jen na oko), taky věděla, že jsem se nemohla bránit, byla jsem v druhém těhotenství, které jak to první bylo pro mě bolestivé, nemohla jsem tam jezdit − podotýkám, že já bydlím v Severních čechách a táta bydlel ve Zlínském kraji, dále mi úmyslně zamlčovala doby kdy byl táta v nemocnici a jiné, abych s ním nebyla v kontaktu, ani mi nedali vědět že táta umřel, dozvěděla jsem se to od tety, která tam bydlí, oni jen využili situace a vyšlo jim to, táta než jí to dal napsat byl už po dvou infarktech a věděl od doktorů, že třetí nepřežije, mě nejde o ten dům, ale o to jak se zachovali, jen aby to mohli zpeněžit a měli z toho jen oni, aby mi ublížili, mám od táty dopisy kde mi psal, že to daruje mě, říkal to i lidem, že bratr nedostane nic, nechci aby to vyznělo, že jsem nějaký sobec, ale ona si přivl

  Další informace


  Je správné rozhodnutí ČOI , když zjistí závadné zboží a dá příkaz k jeho odstranění, aby spotřebitel nepřišel k újmě?

  Chápu to, že se ČOI zastává spotřebitelů, kteří nakoupí závadné potraviny, nebezpečné hračky, závadné elektrospotřebiče..., ale nechápu, že když ČOI zjistí u čerpacích stanic závadné PHM, tak majiteli nenařídí stáhnout zboží z prodeje a nenechá je zlikvidovat na vrub majitele a upozorní majitele vozidel v médiích se značným zpožděním?!?

  Další informace


  Jak přesně funguje darovací smlouva v insolvenci?

  Myslel jsem, že darovací smlouva je jen tak na oko kvůli schválení soudu.

  Další informace


 • Pracují u jedné firmy kde nemám smlouvu a ani mimimum kč na hodinu.chtěla bych ji nahlásit ze neplatí jak ma. Co dál?

  A akorad nas okrádá

  Další informace


  Musím se ohlásit na zdrav. pojišťovnu při nástupu na brigádu při vedení na ÚP?

  Dobrý den,když jsem se nahlásil na ÚP, byl jsem zanést potvrzení i na zdrav. pojišťovnu. Nyní nastupuji na brigádu (do 4 tis.), musím tuto skutečnost nahlásit i na pojišťovnu?Díky.

  Další informace


  Do kdy nahlásit brigádu na úřadu práce?

  Nejpozději v den nástupu na brigádu.

  Další informace


 • Když osoba příjde o práci, jak jí pomoct, aby nepřišla o rozum?

  Stres, hlava v kýbli.

  Další informace