• Je možné otěhotnět při použití kondomu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné otěhotnět při použití kondomu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné otěhotnět při použití kondomu?

 • Jsou v Polsku stejné zásuvky jako u nás nebo je nutná redukce? Např. při použití notebooku, varné konvice, atd.  Další informace


 • Jak nastavit u Nokie 5230 využívaní navigace bez použití internetu ?  Další informace


 • Jak se přesně používá tento přípravek Garnier PureActive Exfobrusher?

  Jak se přesně používá tento přípravek od garnier? Např. mohu ho používat každý den nebo ne? Jak dlouhou po použití si mám obličej umýt atd.? Děkuji.

  Další informace


 • klávesnice - tlačítka f1-f12 fungují pouze při použití tlačitka Fn  Další informace


  Problém se synchronizací emailů při použití více email klientů  Další informace


  Je možné si vytvořit kanál na YouTube přes Android, nebo to je možné jenom přes notebook?

  Původní dotazJe možné si udělat kanál na youtube Přes android , nebo to je možné jenom Přes notebook ?

  Další informace


  Jak je možné, že mně O2 strhlo Kč 29 za mobilní data, i když jsem je nepoužíval?

  Přišla mi už potřetí zpráva od O2 o strhnutí 29,- za použití dat. Jenže já jsem žádná data nepoužíval, tak jak je to možné? DěkujiPůvodní neotázkaPlacení mobilních dat bez použití.

  Další informace


  Excel: Opravení všech prvních písmen z malých na velké (bez použití funkce)

  Mám ve sloupci A v každém řádku text a potřebuju aby všechny řádky začínaly velkým písmenem, ale nechci to přes funkci. Jde to udělat přes nějaké makro nebo najít ampnahradit ?

  Další informace


 • Může faktura nahrazovat záruční list? A je možné aby bylo zboží dodáno bez návodu k použití?

  Koupil jsem si na internetu kolo za 7000 a dostal jsem pouze návod k použití přední vidlice a fakturu. Je to v pořádku, nebo bych se měl začít bránit? A jestli není, kam se můžu obrátit. Děkuji.

  Další informace


 • jde otěhotnět den po plodných dnech ?

  Lze otěhotnět několik dní před a několik dní po ovulaci (tato doba trvá v průměru 5 - 7 dní během cyklu). Tyto dny se proto nazývají plodné . Po jejich skončení obvykle otěhotnět nelze, samozřejmě v případě, že máte cyklus pravidelný a neblíží se hned další ovulace. I to se samozřejmě stát může.

  Další informace


  Může žena otěhotnět přirozeně pokud.....

  Zajímala by mě jedna věc mám dvě děti,první jsem počala přirozeně,druhé jsme měli přes metodu IVF,z důvodu neprůchodnosti vaječníků a vrtá mi hlavou zda kdybychom chtěli třetí musíme opět přes tuto metodu nebo je nějaká šance že by to šlo přírodně otěhotnět??

  Další informace


  Kdy je největší pravděpodobnost otěhotnět? Před mences nebo po ?

  PLODNÉ DNY A NEPLODNÉ DNYPlodné dnyPlodné dny jsou dny menstruačního cyklu ženy, v nichž může dojít k oplodnění ženského vajíčka mužskou spermií. V rámci tohoto období je pak několik dnů, v nichž je pravděpodobnost oplodnění vajíčka nejvyšší.Vzhledem k životnosti mužských spermií, která je uváděna mezi 3-5 dny, a životností ženského vajíčka po jeho uvolnění z vaječníku, jež se uvádí 12-24 hodin, je pak za plodné období obecně označováno období pěti dnů před ovulací až jednoho dne po ovulaci. Nejplodnějšími dny je pak den před ovulací a den ovulace. Při pravidelném 28 denním menstruačním cyklu nastává ovulace zpravidla mezi 12. a 16. dnem menstruačního cyklu, vyjímečně i dříve nebo naopak později. Prvním dnem menstruačního cyklu je první den menstruačního krvácení. Den, v němž ovulace nastává, lze poměrně přesně určit pomocí ovulačního testu.Neplodné dnyDny menstruačního cyklu, které nespadají do období plodných dnů, jsou pak relativně neplodné. a href"http://www.ovulacnitesty.czlodne-dny/" rel"nofollow" http://www.ovulacnitesty.cz/ hellip /a

  Další informace


  Je teoreticky možné takto otěhotnět?

  Je možné, aby žena otěhotněla z toho, že se koupala nahá v bazénu, do kterého vypustil své spermie muž?

  Další informace


  Je nějaká antikoncepce i pro muže kromě kondomu?

  to snad jen přerušovaná soulož

  Další informace


  Je možné otěhotnět když beru teprve druhý měsíc antikoncepci?

  Dobrý den , vím že to bude asi opravdu kravina,ale teprve před pár dnima to je co jsem dokončila(dobrala) druhý měsic užívání antikoncepce, s partnerem jsme si ale řekli už když jsem začínala ten druhý měsíc , že to riskneme a že se teda udělá do mě, nebylo to jen jednou a právě proto se chci zeptát jestli je možné otěhotnět i když teda beru antikoncepci?. předem děkuji za odpověd.

  Další informace


  Jak mám nechtít otěhotnět?

  Dobrý den, mám takový možná docela běžný problém. Od dětství jsem chtěla mít děti co nejdříve, do 20 první určitě. Věci se ale měly jinak, takže nyní je mi již 27, jsem teprv necelý rok vdaná a s manželem se 5 měsíců neúspěšně snažíme počít. Jsme oba zdraví a jediné, co mi radí skoro všichni v okolí, je nemysli na to . Jak to ale mám udělat, když všude kam se podívám vidím maminky s kočárky, snad všechny ženy v mém okolí v posledním roce porodily a pokud ne, porodí do 9 měsíců...? V hlavě mi zní jen miminko, miminko, miminko. Odreagování v podobě kulturních aktivit či sportu je neúčinné, a zatím jediné co se mi povedlo, je myšlenka: nesmím chtít miminko, aby jsme měli miminko. A to samozřejmě k ničemu nevede. Na venek mohu působit jakkoli v pohodě, uvnitř mi ale biologické hodiny bijí už skoro 10 let na poplach. Nemáte prosím někdo nějakou zaručenou radu , jak to tikání ignorovat? Byla bych velice vděčná.Doplňuji:Děkuji za radu Elektrikáři, ale my jsme podle vyšetření zdraví, jít by to mělo přirozeně. K psycholožce chodím, ale také to není nic platné. A ivf je pro nás z náboženského důvodu nepřijatelné.

  Další informace


  Chci se zeptat mam kamarádku bere antikoncepci myslím že Lunafem. Ptala se me jestli muze otehotnet.

  Ve druhém týdnu si prej zapomnela vzít prášek a vzala ho o více nez 12 hodin a za dva dny se ji to stalo znova ale ten vzala do 12 hodin. Co myslíte jak ji mam poradit muze byt po tomhle tehotná? Děkujeme za odpovědi...

  Další informace


 • Nevíte jak je možné dostat stipendium na střední školu? Tedy jestli je to vůbec nějak možné..

  nemyslím v zahraničí.. ae v ČR..

  Další informace


  Jak vytvořit seznam tabulek při použití 2x stejného obrázku?

  Když ve wordu vytvářím seznam obrázků a mám použitý dvakrát stejný obrázek, potřebuji aby u obojího bylo obrázek č. 1. Jak to udělám? S tím, že to potřebuju vygenerovat přes seznam obrázků.

  Další informace


 • Jak se jmenuje podestýlka do kočičí toalety, která se dá po použití spláchnout do normálního záchodu?

  Prosím poraďte, kdo to vyrábí a jak se to nazývá. Děkuji

  Další informace