• Je mozne pripojit 2Hdd k počitači? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je mozne pripojit 2Hdd k počitači?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je mozne pripojit 2Hdd k počitači?

  • Mužu se zeptat, je možné že můžu vidět do budoucnosti, už se mi to stalo.Je to možné?



    Další informace


  • Dá se udělat černobílá fotka z fotky barevné, i když ji nemám v počítači (mám jen vyvolanou barevnou fotku)?



    Další informace


    Jak připojit mikro hifi k počítači



    Další informace


  • Co je v počítači videopaměť? Součást RAMky?

    Když vim, že RAMka má třeba 4GB, musim se při koupi počítače starat o videopaměť? Měl bych o ní něco vědět?

    Další informace


  • Top Style Lite - nie je možné pripojiť sa naň z PSPadu



    Další informace


    Jak se pripojit k wifi, kdyz neznam heslo? Nebo se da nejak pripojit pres blootooth? Diky

    To je jako kdyby jsi našel cizí platební kartu a nenašel si na ní napsaný PIN.To heslo tam je z bezepčenostních důvodů.Pokud jsi si koupil WiFi router z druhé ruky a nevíš heslo do administrace tak si musíš stáhnout manuál z netu, kde je uvedeno nebo pokud bylo změněnno tak se zeptat předchozího majitele nebo použít různé hackerské nástroje, což už je trochu na hraně zákona.

    Další informace


    Instalace druhého skype na jednom počítači



    Další informace


    Hučení v počítači



    Další informace


    Jak instalovat zvuk v počitači.

    Mam zvukovou kartu, ale zvuk mi nejde.Piše mi to že nemam nainstalovanou kartu.Co mam prosim dělat.Děkuji.

    Další informace


    Jak na vir v počítači?

    Se mi stalo, že sem byl normálně na internetu a najednou se všechno vyplo a psalo mi to že mam vira a že byl uspěšně odstraněn, ale radši sem to pak zkontroloval antivirem a nic nenašel tak v pohodě ale pak ani ne 2 dny potom počítač začal nějak blbnout byl pomalej atd. a před chvílý se mi stalo že tam sem a najednou se celej kousne ůplně všechno nereagoval na žádný zkratky na nic tak sem ho musel vypnout na tvrdo a když sem ho zapnul tak mi naběhla hned na začátku jestli ho chci zapnout normálně atd a že se windows zotavuje z chyb takže je mi jasný že mam vira tak sem to znovu zkontroloval anic to nenašlo pls poraďte nechci přijít o kompa mam Microsoft security essentials plsDoplňuji:Prosim kdyžtak nějaké další rady, ale díky za ty předchozí určitě vyzkoušim

    Další informace