• Je možné studovat jiný obor v magisterském studiu, než který jsem studovala v bakalářském? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné studovat jiný obor v magisterském studiu, než který jsem studovala v bakalářském?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné studovat jiný obor v magisterském studiu, než který jsem studovala v bakalářském?

 • Je vzduch, který je uvnitř duté zeleniny jako je třeba paprika stejný nebo jiný než okolní vzduch?  Další informace


  Daňové přiznaní - potvrzení o studiu  Další informace


  Co říkáte na Ondřeje Sokola ve Studiu DVA?  Další informace


 • Zdědila jsem byt, prodala jsem ho. Koupila jsem za trvání manželství jiný. Má manžel po rozvodu nárok na vyrovnání?

  Po rodičích jsem zdědila byt, který jsem prodala a koupila si za trvání manželství jiný. Budu se rozvádět, má manžel na tento byt a věci z peněz z prodeje zděděného bytu nárok na vyrovnání?

  Další informace


  Můžu uplatnit slevu na dani na šestnáctiletého syna, který odmítá studovat?

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli můžu uplatňovat slevu na dani na syna, kterému je šestnáct let a odmítá studovat? Není registrován na ÚP. A kdyby eventuelně byl zaregistován na ÚP? Děkuji za odpověď

  Další informace


  Jsem student, mám potvrzení o studiu a makám za 80,- kč na hodinu hrubého.

  Nevíte, kolik bych mohl mít čistého ? ? ? Daní se to nebo ne když jsem student ? Díky za odpovědi :)

  Další informace


  Jak vystěhovat přítelkyni z bytu, který jsem měl v OV ještě před tím, než jsem ji povolil přihlášení k trvalému pobytu?

  Mám byt v OV. Časem jsem si do něj přihlásil svou partnerku. Ta ho však svévolně opustila, včetně dvou nezletilých dětí. Na chod domácnosti nepříspívá a zdržuje se neznámo kde. Mohu ji odhlásit na evidenci obyvatel?

  Další informace


  Jak mám napsat odstoupení od smlouvy o studiu na soukromé škole?

  U přijímacího pohovoru jsem musela podepsat smlouvu o studiu na soukromé škole. Po dvou dnech jsem zjistila, že mám nečekané vydání jinde a tak si školu nemohu dovolit... Slyšela jsem, že je možné odstoupit do 14 ti dnů od smlouvy, ale nikde na internetu jsem nenašla vzor. Prosím o pomoc, jsem bezradná - nic podobného jsem ještě neřešila :-(

  Další informace


 • Je lepší jít studovat vaši vysněnou VŠ, nebo stejný obor v jiném městě, protože v něm bydlí muž, kterého milujete?

  Vysoká škola rozhoduje o tvé budoucnosti. Co když toho dotyčného přestaneš milovat? Něco se stane, cokoliv, a všechno bude v haj*lu. Volila bych studium, za přítelem můžeš dojíždět nebo on za tebou.

  Další informace


 • Můžu podat odvolání proti nepřijetí ke studiu na gymnáziu na dvě školy ???

  Přihlásil jsem se totiž na Gymnázium LP a Gymnázium Plzeň a ani na jedno mě nepřijali, avšak byl jsem těsně pod 30 a to u obou. Jsem pevně odhodlán odejít ze ZŠ a jsem si prakticky jistý, že aspoň na LP (byl jsem 37.) bych dal, ale více chci na Gymnázium Plzeň (41.). Takže můžu podat odvolání na obojí ???

  Další informace


 • Jak na tomto portálu smazat otázku, na kterou jsem si našla odpověď před tím, než mi stačil napsat někdo jiný? :-)

  No to ale přece není žádoucí - já se třeba z otázek ostatních dozvím nesrovnatelně víc, než ze svých. A myslím, že taková je i filozofie tohoto serveru.

  Další informace


 • je nejaka moznost ze mohu studovat dalkove pokud mam jen vyucni list a chtela bych studovat pedagogickou .

  Je. Nejprve vystudovat střední školu. Pokud neni možné běžné studium, celá řada středních škol to umožní večerně nebo dálkově při zaměstnání. A potom na pedagogiku.

  Další informace


  jaky musim tedy vystudovat obor stredni skoly abych mohla potom studovat pedagogiku?

  taky, ktorý končí maturitou.ono aj pedagogika na viac smerov.

  Další informace


  Student jako OSVČ na vedlejší činnost. potřebuju potvrzení o studiu?

  Budu potřebovat hned při zařizování OSVČ i potvrzení o studiu aby mi uznali vedlejší činnost , nebo to stačí později?

  Další informace


  Pokud se chci vyučit obor, který se zabývá bižuterií a její výrobou, jak se mu říká? A je takový obor v Praze?

  mohlo by se jednat o šperkařství/škola zřejmě umělecko průmyslová/ a href"http://www.sperkar.cz/ostatni/sperkarstvi-zlatnictvi-rytectvi-seznam-skol" rel"nofollow" http://www.sperkar.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kde mohu sehnat potvrzení o studiu na učilišti, které už neexistuje?

  Dokumentace zrušených institucí jsou uloženy buď u jejich právního nástupce nebo v okresním archivu. Najdi si tam třídní výkazy, okopíruj, snad ti to uznají.

  Další informace


  Je při studiu mikrobiologie nějak podstatná chemie?

  Jak se to vezme. Většina škol Vás v průběhu studia seznámí i s chemií a jejími zákonitostmi. A z vlastní zkušenosti potvrdím, že je to třeba. U mikrobiologie však bude vycházet hlavně z biologie.Chemie jen k širšímu pochopení organického složení všeho živého a pro práci s pomocnými látkami, které se i v mikrogiologii používají.Bude-li Vás zajímat biologie a následně mikrobiologie, přes úskalí chemie byste se měla snadno přenést...pokud Vás nyní právě moc nezajímá )

  Další informace


  Je možné studovat střední školu v zahraničí ??

  Chtěly bychom s kamarádkou jet studovat střední školu do USA nebo Kanady. Tak bychom se chtěly zeptat jestli musíme studovat třeba jeden rok v česku a pak přejít do Ameriky(nebo Kanady) nebo jestli se dá jít rovnou ze základní školy ?? A po případě nějaké dobré školy :) Děkuji

  Další informace


  Je možné studovat dvě střední školy za sebou (ne souběžně)?

  UpozorněníPozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.Původní neotázkaDobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné studovat dvě střední školy za sebou(ne souběžně). Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Koupil jsem v lékárně diabetické proužky a ukazují se mi jako prošlé. Už jsem dva použil,než jsem si všimnul. Co s nimi?

  Jedná se o proužky ke glukometru SD Check Gold. Návod k němu je zde online v pdf: a href"http://www.krevni-tlak-omron.cz/data/sharedfiles/3052/blok-sd-check-gold-2-09-08.pdf" rel"nofollow" http://www.krevni-tlak-omron.c z/ hellip /a Na disleji u proužku svítí EXP.V návodu se píše: Zobrazení expirace měřicího proužkuPokud je u používaného měřicího proužku prošlá dobapoužití, bude na symbolu měřicího proužku vždy blikat„EXP“.Divné mi příjde, že na tubě s proužky (jsou dvě) je uvedenoMFG Date: 2014.07.08EXP Date: 2016.07.07Což by mělo značit, že by měli být ještě více jak rok funkční ne?Zkoušel jsem různě proužky z obou tub a všechny házeli to EXP značení.Podotýkám, že jsem zkoušel glukometr několikrát zapnout a vypnout, ale nepomohlo to. Pořád to hazí EXP.BVudou pak výsledky úplně mimo skutečné hodnoty měření s EXP na displeji nebo se spíše jedná o to, že nemusí být úplně přesné? Pokud to hodí +- nějaké ty desetiny tak mi to nevadí. Nebo jsou prostě k ničemu a nedá se na ně spolehnout? Jestli je mám vyhodit, či ne. Výměna za jiné asi neklapne, protože i kdyby to šlo, tak nevím zda vůbec najdu fakturu od toho.

  Další informace