• Je možné, že by existovalo peklo? Jako pod zemí. Nemyslím pohádky. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné, že by existovalo peklo? Jako pod zemí. Nemyslím pohádky.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je možné, že by existovalo peklo? Jako pod zemí. Nemyslím pohádky.

  • Kde je peklo?



    Další informace


    Jak často se vás někdo optá jak se máte? A tím nemyslím jen pouhý slovní obrat, ale že ho to opravdu zajímá.



    Další informace


    Je možné, že by existovalo peklo? Jako pod zemí. Nemyslím pohádky.



    Další informace


    Jméno pohádky



    Další informace


    Co je to hambinec? Nemyslím bordel



    Další informace


  • Existovalo takové povolání?



    Další informace


  • Detske pohadky, poradíte jich několik?

    Poradte prosim nekolik detskych pohadek, ale tech novejsich. Treba ktere mate doma, ktere vase deti maji radi. Uz nevim, co dceri stahovat. Urcite jich je hodne, ale sama na ne neprijdu :) diky moc!

    Další informace


    Kde najdu informace o pohádce vysílané kdysi na TV Supermax? Jmenovala se Pohádky pro nezbedy

    Pokud by někdo věděl alespoň původní anglický název, který se dá vyčíst ze starých nahrávek na VHS, byl bych moc rád.Doplňuji:Doplnění:Jediné, co si pamatuji, je to, že ta pohádka byla lehce hororová, kreslená a že to snad daboval Jan Přeučil, i když jsem u něj v databázi ten seriál nenašel. A jediná postava, kterou si pamatuji, je Tomík Roubík :)

    Další informace


    Mohl být Ivan z pohádky Mrazík narcisem?

    Hlasky typu: .. Nevypadam veru zle.. zkrátka chlapík jak ma byt..Scenka typu:Ivan: vyjde ze své polorozpadlé chalupy a jednou ranou sekery rozštípne mohutný špalek.Matka: Miláčku (vyběhne za ním ustaraně.)Ivan: No, co ještě? (Otráveně, přitom se podívá do malého zrcátka, zda mu to sluší.)Matka: Buď opatrný!Ivan: Dobrá. (znechuceně)Matka: A nezapomeň na mne! (matce tečou slzy po tvářích)Ivan: Dobrá. (nevrle a vykročí na cestu)Matka: Vždycky pomáhej slabším!Ivan: Dobrá.Matka: A starším ustupuj.(zdálky)Ivan: Dobrá.Vypravěčka: A tak se Ivan vydá na cestu. Síly má, že by ji mohl rozdávat. Jenže pracovat se mu příliš nechce. Matka s ním má těžké pořízení, od zrcátka, aby jej jenom odháněla. Stále se prohlíží - jak je učesaný, ostříhaný, jakou má rubášku, jaké má nohavice. Je třeba přiznat - děvčatům se líbí. Hlavně proto, že je dobrý zpěvák. A také pro svou sílu. Na zábavě dokáže pěkně zatočit s chasníky ze sousední vesnice.Dalsi scenka ve ktere ukazuje svuj narcismum.Ď. Hřib: Tak, co chytíš mě?Ivan: Vyhrál jsi.Ď. Hřib: Jsi chlapík! Za to, že jsi přiznal svou porážku, dám ti to, co jsem ti slíbil. (důstojným hlasem)(Na velikém plochém kameni najednou leží krásně vypracovaný luk a ozdobné šípy.)Ivan: Ó to jsou kouzla! (překvapeně)Ď. Hřib: Odpusť, já to jinak nedovedu.Ivan: Ty jsi opravdu čaroděj! (sebere luk a šípy a vykročí na cestu)Ď. Hřib: Ivane!Ivan: Co je?Ď. Hřib: Vrať se. (důrazněji)Ivan: A proč? (diví se)Ď. Hřib: Na to hlavní jsi zapomněl!Ivan: Na co? (neochotně se otočí)Ď. H

    Další informace


    Pohádky.. ?

    Nevíte jména nějakých princů,princezen a vodníků z českých pohádek ? Opravdu si těd nemůžu vzpomenout.. Děkuju:)

    Další informace