• Je možné zkrácení trestu při vybodování??? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné zkrácení trestu při vybodování???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je možné zkrácení trestu při vybodování???

  • Jaký je váš postoj k trestu smrti v USA - tzv. nejvyspělejší demokracii světa?



    Další informace


    Když je před vykonáním trestu smrti odsouzenému splněno poslední přání, proč si nikdo z nich nepřeje dalších 1000 přání?



    Další informace


  • Zkraceni dveri pomoci elektrickeho hobliku



    Další informace


  • Je pravdou,že brambory mrznou při -1°C. Při +1°C už sládnou. Při +8°C začínají klíčit a při +15°C rychle vadnou a hnijí?

    Není pravdou, ale je pravda, že je na jedné stránce je uvedené totéž, co uvádíte. Chlad bramborám nevadí, ublížit jim může mráz.Při mínus jednom stupni Celsia mrznou, při jednom stupni nad nulou sládnou.Ideální je teplota kolem pěsti stupňů Celsia, teplý sklep, který je třeba občas vyvětrat.Víc než osm stupňů nad nulou může způsobovat jejich klíčení, při ještě větší teplotě začínají rychle vadnout a hnít. a href"http://www.spirit.cz/index.php?optioncom_content viewarticle id3314:jak-spravn-uchovat-brambory" rel"nofollow" http://www.spirit.cz/ hellip /a Doplňuji:Ještě jeden odkaz na Receptář prima nápadů a href"http://www.telereceptar.cz/jak-skladovat-brambory-s434CZ" rel"nofollow" http://www.telereceptar.cz/ hellip /a Optimální teplota během skladování je v rozmezí 3-5 st. C , maximálně však do 7 st. C. V teplejším prostředí by brambory začaly klíčit a při více než 15 st. C rychle vadnou a hnijí. Pokud je sklep teplejší , vyplatí se časté větrání. Ani přílišné chladno nedělá uskladněným hlízám dobře. Při teplotě pod nulou začínají hlízy namrzat. Při plus 1 st. C sládnou. více diskuse

    Další informace


  • Když mám více trestu od soudu, pobezi dva tresty zaroven nebo se to jeste nejak bude slucovat?

    Dobry den,Chtel jsem se zeptal, mnel jsem zakaz rizeni na 2 roky spolu s tim jsem mnel zkusebni dobu na 3 roky s podminkou na 2 roky. Z vlastni blbosti jsem z nutnosti sedl za volant a jiz mne prisel rozsudek od soudu kde je ze mam podminky na rok a zkusebni na 5 let s dalsim zakazem. Tim sem se chtel zeptat jestli mne ted pobezi dva tresty zaroven nebo se to jeste nejak bude slucovat. Predem dekuji za odpoved.

    Další informace


    Jak mám podat žádost o podmíněné propuštění svého manžela z výkonu trestu?

    Žádost o podmíněné propuštění si musí podat sám odsouzený. Jeho advokát mu s tím poradí.

    Další informace


    ja mam zakaz vstupu na uzemi CR na 3 roky.Muzu poradat o prominuti trestu po uplynuti pulky trestu?



    Další informace


    Poradíte, zda mi byl vymazaný rejstřík trestu v poslední amnestii?

    Trest jsem vykonal v roce 2010Původní neotázkaDobrý denchtěl bych se zeptat jestli mi byl vymazán rejstřík trestu posledni amnestii.

    Další informace


    Dobrý denpřítel nastoupil trest na 9 měsíců nepod.Může žádat o podmínečné propuštění před uplynutím poloviny trestu?R.D.

    zadat muze,ale nesmi mit zadne kazenske prestupky v báni.mel by poslouchat bachare a vychazet s ostatnima spolubydlicima.jinak,kdyz by dostal vyssi sazbu,myslim 5let a vice,tak tam se muze zadat az po dvou tretinach.

    Další informace


    Kolik bylo v ČR od zrušení trestu smrti justičních omylů v nejzávažnějších trestných činech?

    Za vraždu, znásilnění, terorismus, rozvracení republiky... Prostě za které by dřív udělen byl trest smrti.

    Další informace