• Je možný, aby pes miloval akupunkturu a každej den se na ni těšil? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možný, aby pes miloval akupunkturu a každej den se na ni těšil?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možný, aby pes miloval akupunkturu a každej den se na ni těšil?

 • mají ve slovenštině nespisovné výrazy odpovídající našemu např. MALEJ KLUK,DOBREJ DEN,VELKEJ PES...?  Další informace


  Je vůbec možný dostat se do fáze, kde už není možný vymyslet žádnou otázku?  Další informace


  Jak je vůbec možný, že na některý hodně důležitý otázky nepřijde třeba ani jedna odpověď?  Další informace


 • Existují ještě i jiný země, kde by eventuálně bylo možný to s tím Ortelem a Slavíkem?

  Jaký to podle vás jsou? Kde by se to tak ještě mohlo stát, takovej Slavík neslavíkem?

  Další informace


  Chci složit vánoční písničku. Pomůžete mi tím, že mi každej napíšete nějaký úryvek? - Dám vás do videa.

  Zdravím. Tak jsem tak přemýšlela a když se blíží Vánoce, co kdybych složila písničku?Už jsem pár písniček složila. Zpívám dobře, texty mám taky dobré.Ale jak jsem tak přemýšlela, co kdybych udělala takovou fan vánoční písničku?Každej by mi sem napsal třeba kus nějakého textu a já bych je potom všechny nějak složila a dala do písničky, kterou skládám.Už mi pár kamarádů vymyslelo pár vět...A aby to nebylo jen tak, můžete se k tomu podepsat (jak chcete, jestli jménem či přezdívkou) a já vás všechny na začátek uvedu.

  Další informace


 • Jaké/které druhy ovoce je možný použít na koktejl?

  Znám- borůvky, maliny jahody, banán mango, meruňky.Ostružiny a černý rybíz- tam se to malinko eklovalo.Tak ščeho všeho možu eště cosik ukoktejlovat?

  Další informace


 • Existuje nějaká webovka nebo aplikace, kde by bylo možný procházet památky-budovy, jako sixtinská kaple apod. ve 3D?

  Sú to takzvané virtuálne múzeá, galérienapríklad 1.virtuální PC muzeum: a href"http://www.pcmuzeum.cz" rel"nofollow" http://www.pcmuzeum.cz /a Vítejte v projektu Google Cultural Institute: a href"http://www.google.com/culturalinstitute/collections?projectIdart-project" rel"nofollow" http://www.google.com/ hellip /a Virtual Museums: a href"http://www.museumlink.com/virtual.htm" rel"nofollow" http://www.museumlink.com/ hellip /a na ďalšie stačí vložiť do vyhľadávača kľúčové slová: virtual museum gallery

  Další informace


 • myslela jsem ze kdyz lidem radite tak ze jste pravnici nebo tak neco a ze tomu rozumite kazdej pise a rika neco jineho

  Tak to doporučuji chodit raději do právnické poradny. Víš jaké berou palmáre?

  Další informace


  Jaký je možný postup ochrany, pokud vaši identitu na anonymním serveru vystopuje osoba vám známá s cílem ji prolomit?

  Prozrazení identity uživatele anonymního webu další osobou, disponující informacemi z jeho reálného soukromí (zázemí), prolomení jeho práv na poskytovanou anonymitu zmiňovaného serveru záměrným zveřejňováním informací z jeho soukromí (jednání, údaje, data) třetím osobám s cílem tohoto uživatele kompromitovat tamtéž. Prosím o možnosti reálné a nejlépe i bleskové ochrany (právní, zákonná) proti tomuto nebezpečnému jednání s prvky jednání kriminálního. Spěchá. Děkuji. Vystopuje míněno jako stalking.Poznámka: tento web je pro mne dost srdeční , takže je možný, že poprvý nebudu jen pasivně odpovídat, nýbrž i konat (

  Další informace


 • Jak je možný že za 100 let fotbalu se hráči ještě nenaučili ofsajd?

  Vždycky když koukám na zápas, tak tam každou chvíli pískaj ofsajd, přitom choděj na tréning každej den a pravidla maj v malíku...tak snad vím jestli sem v ofsajdu nebo nejsem ne? přesto si tam stoupne.. přesto že musí vědět že stojí blbě a že mu nikdo nemůže nahrát.. a stejně tam furt leze, tři metry za vostatní hráče, nechápu...Doplňuji:Olmann: To co píšeš mně přijde jako nesmysl. Ofsajd jako ofsajd, pravidlo je pravidlo, tudíž jde o disciplínu a individuální schopnost hráče orientovat se ve hře a ne o žádnou strategii.Hráč ví že se musí pohybovat před obránci dokud nedostane přihrávku a tomu by měl přizpůsobit svoji hru. Pokud překročí hranici a octne se za všemi hráči soupeře, tak se musí otočit a šupajdit zpátky, a né tam čumákovat jak tele na nový vrata. A pokud úmyslně běží dál a doufá v to že rozhodčí v rozhodující fázi mrkne nebo mu vlítne muška do oka a nechá situaci běžet, tak to je tak 1:20 že takováhle situace nastane, a pak si ještě musí balón zpracovat, doufat že ho nikdo z obránců nedoběhne, správně míč nakopnout a spolíhat na to že brankář udělá chybu. V dalších 19ti případech je odpískanej ofsajd, což znamená NVK, což se rovná 100%nímu balónu na polovině soupeře.

  Další informace


 • Bylo by možný člověku přehodit hemisféry?

  Kdyby třeba vrcholový sportovec přišel o pravou ruku, tak chirurgicky mu přehodit v mozku kabýlky, aby mohl hrát levou stejně dobře jako pravou?

  Další informace


 • Na zkrácený studium má nárok každej? Jak dlouho může trvat?

  Já bych potřeboval, jestli můžu, získat maturitu, dálkovým zkráceným studiem.

  Další informace


 • Je možný, aby i čtyřvokej člověk byl slepej jako patrona?

  ..a kolik vočí máte? Je tady někdo vícevokej, než čtyrvokej?

  Další informace


 • je možný, aby mně pes četl přes rameno?

  ..proč by mně jinak dával tlamu na rameno, když čtu knihu nebo monitor?

  Další informace


  co am dělat aby mi zhubnul pes ?

  Mam fenku Boloňskeho psíka je malá ale tlusta nevim co ma dělat aby zhubla.

  Další informace


  Sousedův pes ve dne spí a v noci štěká. Jak ho udržet přes den vzhůru?

  Napadlo mě dát na zahradu přehravač, které bude z CD přehrávat vysoké frekvence, které slyší pouze psi. Frekvence nebo hlasitost by se měnila, aby to nebylo jednotvárný. Bude to fungovat?

  Další informace


  Kolik hodin za den prospí osmiletý pes? Mám pocit, že ten náš tak 23 :-)

  Doplňuji:v noci se mnou spí v posteli

  Další informace


  Kolik by měl pes vypít za den vody?

  Máme křížence vlčáka a špice,je starý 11 let a neustále pije.Je krmený převážně granulema,ale dostává i těstoviny,ale zdá se mi,že šíleně pije.Má takovou střední misku a za den dá i 7 těch misek.Není to třeba předzvěst nějaké nemoci?

  Další informace


  Jak má pes anatomicky udělanej ocas, aby s ním mohl mávat, stočit jej ? Co v tom ocase všechno má ? V ocas je kost ?

  Je to vlastně pokračování páteře. V ocase jsou jednotlivé kůstky spojené jako obratle v páteři.

  Další informace


  Dobrý den, Jak myslíte že bude reagovat pes od osoby na který je závislí

  Dobrý den, Chci se vás zeptat. Brzo se budu stěhovat a babička my chce dát svého psa. Jenže ten pes je na ní závislí. Jak myslíte že ten pes bude reagovat když se od té osoby odtrhne na vždy když bez ní nedá ani ráno.

  Další informace