• Je možný překonfigurovat výšku svého hlasu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možný překonfigurovat výšku svého hlasu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možný překonfigurovat výšku svého hlasu?

 • Je vůbec možný dostat se do fáze, kde už není možný vymyslet žádnou otázku?  Další informace


  Je možný aby si učitel nevzpomněl na svého žáka?  Další informace


  Jak dosáhnout hlubšího/hrubšího hlasu  Další informace


 • Kde koupit mikrofon s měničem hlasu ??  Další informace


 • Co by se podle vás stalo, kdyby nám vládli v koalici KSČM s ČSSD?

  Došlo by k obdobnému dění jako 21. srpna r.1968.Přišla by bratrská pomoc. Tentokrát ne z východu,ale ze západu. Pří mírnější variantě by se volby prohlásily za neplatné. Důvod by se našel. A při příštích volbách by měla KSČM svých ustálených cca 11%.

  Další informace


 • jak udělat aby se stránka na výšku přizpůsobovala obsahu .  Další informace


  Program na prevod hlasu na text  Další informace


  Program na měnění hlasu v PC..

  Ahoj :)hledam program ke stáhnutí zdarma který by měnil hlas podobně jako v Claunfishi (program měnění hlasu na skype) akodat na Frapsu...nevíte o nějakým :)?

  Další informace


  Jaký je nejlepší program na úpravu hlasu? Aby to mělo hodně nastavení a nebo nějakých těch předvoleb.

  Kromě clounfish a MorphVOX, jestli znáte ještě nějaký jiný. Díky moc :)Doplňuji:Už jsem našel nějaký lepší - VCS Voice Changer či tak něco :)

  Další informace


  Jak zjistit výšku racku  Další informace


 • Pokuta za parkovaní na chodníku, který měl výšku menší než 12cm?

  Dobrý den,můj známý dostal pokutu za parkování na chodníku (byl na něm jen asi 15cm pravou stranou auta). Ale chodník měl stejnou výšku jako pozemní komunikace...Byl odlišel pouze dlažbou. Slyšel jsem, že pokud není výška chodníku alespoň 12cm nelze mluvit o chodníku a nelze tedy už vůbec uložit pokutu, je tomu tak?

  Další informace


 • jak vypočítám výšku válce když znám jen její poloměr?

  Doplňuji:Mám zadaný S20m2 a r0,2m kolik bude v?Prosím potřebuji poradit.Děkuji

  Další informace


  Jak správně určit výšku hory - kopce?

  Pokud má hora nebo kopec výšku uváděnou na mapách 1500m n m., je tato výška uváděna za zemi nebo v korunách stromů, které na ni/něm rostou? Pokud je totiž na hoře - kopci strom, který měří např. 15-20m, je proti okolí hora - kopec ve výšce ne 1500, ale 1515-1520m n m. -OK, beru to, že by se musely mapy přepisovat atd. Je jasné, že to je jen na úroveň terénu - tedy na zemi, ale jde o to, že pokud např. pilot letala letí v určité výšce, třeba i nouzově, má před sebou horu, která je označena jako 1500m vysoká a najednou na ni jsou stromy 15 metrů a je víme kde.Proto jsem se ptal na tu výšku.

  Další informace


 • Kde bych sehnal tento měnič hlasu?

  Zdravím, seriál Jak jsem poznal vaši matku nemám moc rád, ale tohle video ( a href"http://www.youtube.com/watch?vOS88a-a4jMY)" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a které jsem viděl úplně zbožňuju kvůli tomu měniči hlasu... Nevíte kde se to dá sehnat? Nechci takové ty programy kde nahrajete pár vět, pak se změní hlas a přehraje se to. Prostě jako když normálně mluvím tak aby se mi hlas měnil, nejlepší by to bylo v aplikaci pro Android, nebo i jako cokoliv jiného. Viděl jsem na heuréce ale pěkně nekvalitní a chrchlavé, tohle byla pecka! Díky moc

  Další informace


  Jaký úhel je potřeba vystřihnout, aby měl kužel stejnou výšku i poloměr?

  Tahle otázka mě napadla, když jsem zkoušela vyrábět asijské klobouky. Neumím si na ni nijak odpovědět. Je zde prosím někdo, kdo ví, jak velký úhel je potřeba odstranit?Předem děkuji za odpověď :)

  Další informace


 • Jakou měl váhu a výšku Adolf Eichman, jeho zvlastni znameni,popis a zvlastni dovednosti

  Chceš-li se dozvědět co nejvíc o Eichmannovi, včetně jeho nepříliš známých vlastností, doporučuji knihu od Hannah Arendtové - Eichmann v Jeruzalémě: Zpráva o banalitě zla.

  Další informace


  Jak vyočítat výšku rovnostraného trojúhelníku

  zkus tohle,aspoň trochu snahy a přemýšlení_ a href"http://lmgtfy.com/?qJak+vyo%C4%8D%C3%ADtat+v%C3%BD%C5%A1ku+rovnostran%C3%A9ho+troj%C3%BAheln%C3%ADku" rel"nofollow" http://lmgtfy.com/ hellip /a

  Další informace


  Existuje nějaká hranice neplatných hlasů/neúčasti, při které by ve druhém kole nemusel být zvolen nový český prezident?

  Upřímně doufám že ano :) Děkuji za odpovědi, palce za snahu :)

  Další informace


 • Jde o mutaci hlasu, když se u mě střídá hrubý hlas s pisklavým?

  Dobrý den, Je mi 15 let a mam takovej problém s mutací hlasu. Před zhruba 1-2 rokem jsem zjistil, že dokážu mluvit 2 hlasy xD ten 1 je pisklavej kterym normálně mluvim a ten druhej takovej hrubej. Jako nepříde me to ok tak budu rád za odpověd. btw sry za gramatikuPůvodní neotázkaDivná mutace hlasu nebo ani ne mutace nevim :D

  Další informace


  Jaký jsou příznaky mutace hlasu?

  Jaký jsou příznaky mutace hlasu (vím, že preskakování hlasu, ale další) ? A je normální, ze muj kamarád a hluboký hlas už ve 13 :)?

  Další informace