• Je možný výraz v německém jazyce ich bräuchte ve významu potřeboval bych? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možný výraz v německém jazyce ich bräuchte ve významu potřeboval bych?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možný výraz v německém jazyce ich bräuchte ve významu potřeboval bych?

 • napis na papier cisla od 0 do 30.ak sa dve cisla lisia o 4,vyfarby ich rovnako.  Další informace


 • Dobrý den,potřeboval bych poradit mam pneu 155/80 R13 a můžu místo nich dát pneu 185/60 R14  Další informace


 • Film jak na titulky?? neviem ich zobraziť

  Spoluziak mi dal nedavno film na usb (warrior) vravel ze je to peckovy fil a ze mam si to pustit vo VLC media player-y, tak som aj tak spravil no všetko mi ide okrem titulkov a kedze je to po anglicky moc tomu nerozumiem... prosim vas neviete niekto ako nato??? Dakujem

  Další informace


 • Jaký je rozdíl ve významu slov „liberty“ a „freedom“?

  Hakito, prdlajs, právě že obojí znamená svoboda, jsou to synonyma.Podle zdroje však freedom naznačuje více svobodu jako nezávislost , zatímco liberty absenci omezování a možnost uplatňovat svoje práva.Doplňuji:Kate: tehdy jsem odpovídal ovšem jen podle citu, bez zdroje - a koukám, že zas tak uplně mimo jsem nebyl ) gt

  Další informace


  Jak se jmenuje český židovský spisovatel a publicista světového významu,autor celé řady děl s tématikou holocaustu?

  Přežil koncentrační tábory,ale dnes nad ránem prohrál boj s rakovinou...Znáte některá jeho díla,třeba i zfilmovaná?Doplňuji:Děkuji za odpovědi.Body došly,dodám zítra.

  Další informace


 • Zmazal som subory, ako ich dostanem naspat? (Shift + Delete)

  Zdravim, dnes som si do PC kopiroval fotky a po nakopirovani ktore trvalo nieco cez hodinku som otvoril zlozku a v nej nebolo nic. Bolo to dnes subory mali predponu DSC_ a zlozka sa volala DCIM. Neviete mi poradit ako ju dostat naspat? Tie fotky su moja kariera.

  Další informace


  Mam dotaz jak je možný že když propojim ntb s TV tak mi to jde jen v modu rozšíření nebo duplikovat jak je to možný. Dík

  mam win7TV:LGkabel : VGA

  Další informace


  Kde bych nasel filmy online v cizim jazyce?

  Klicova je moznost pridat si ceske titulky.Dik(krom anglictiny i treba nemcina, francouzstina...)

  Další informace


  Dobrý den. Potřeboval bych poradtit s grafickou kartou .... díky

  Ahoj mohli by jste mi poradit jestli na této kartě : Grafická karta:MSI N560GTX-Ti Twin Frozr II/OCNVIDIA GTX 560, 1GB DDR5, paměťová sběrnice 256bit, aktivní chladič Twin Frozr IIPoužití komponent třídy Military Class II produkty MSI zaručují nejlepší stabilitu a kvalitu ať už se jedná o pracovní využití, náročné hraní her anebo extrémní přetaktování. MSI Military Class II komponenty garantují maximální stabilitu za jakýchkoli podmínek.Výstupy: 2x DVI, mini HDMI, VGA (přes adaptér)Grafický čip NVIDIA GeForce GTX 560 TiPodpora rozhraní DirectX 11.0Počet stream procesorů 384 (CUDA Cores)Herní grafická karta s chladičem MSI Twin Frozr II, jenž se těší velké chvále a kladným hodnocením od odborných médií a uživatelů za nejlepší poměr mezi výkonem a téměř neslyšným provozem. Díky chladiči Twin Frozr II je provozní hluk karty nižší až o 8,4 dB ve srovnání s konkurenčními chladiči. Chladič navíc dokáže uchladit kartu na teplotu až o 20 °C nižší než konkurenční řešení.Rozjedu : assassins creed 2, crysis 2 , CoD5, atd prosím poraďte co nejrychleji :DDoplňuji:Tady je zbytek PC sice ta deska ale ...... :Základní deska: - ASUS M4N68T V2, PCIe x16, 2x PCIe x1, 4x PCI, 4x DDR3, 4x SATA, Gb LAN, audio 5.1* GbLan - modem, připraven na přípojení k internet (stačí zapnout kabel)* Zvuková karta CMVT1708S, počet zvukových kanálů 5+1* 4x USB vepředu + 4x USB zezaduProcesor: - (šestijádrovy) AMD Phenom II X6 1100T Black Edition, (6x) 3.3GHz, cache 9MBChladič procesoru: - Arctic Freezer 7 ProOpera

  Další informace


  Chci si vizuálně zkrášlit PC pomocí podsvícených ventilátorů, ohledně tohoto bych potřeboval s pár v  Další informace


 • Moje holka bude za 3 týdny slavit 15. narozeniny a potřeboval bych poradit co ji dát?

  Zdravím, potřeboval bych poradit. Moje holka bude za 3 týdny slavit 15. narozeniny a potřeboval bych poradit co ji dát.Už mám vymyšleno pár drobnůstek, ale pořád nějak nemůžu přijít na hlavní dárek. Mohlo by pomoct že má ráda fotbal (ano je to holka a ano opravdu má ráda fotbal), ráda fotí (rád bych jí koupil nějyký pořádný foťák bohužel to není v mém rozpočtu).Jo a prosím nepište mi sem nějaké úchylárny apod.

  Další informace


 • Proč mají Angláni tolik významů pro slovo jack?

  Jak k tomu přišli? -No ale že se to tak rozšířilo pro tolik významů.. a máme my něco podobného?

  Další informace


  Proč je pot v módě, apod. velmi negativní záležitostí, když v původním významu sex-appealu je snad tou nejpodstatnější

  záležitostí? Proč se ho i v módě nevyužívá?Resp. od dob, kdy jsme zjistili, že přes hormony v potu přilákáváme ideální sexuální partnery bych očekával, že místo různých antiperspirantů apod., které obyčejně na sebe dávají obě pohlaví, když jdou někam do baru, ..., že spíše by se zakomponovávali různé vložky do podpaží a různé průduchy, aby dotyční lidé šli cítit na hony daleko. Také by se tím vyřešil nepříjemný zápach potu, který vlastně produkují bakterie, které se potem živí, tudíž by dotyčný člověk nesmrděl , ale voněl svými hormony.

  Další informace


  Proletář,proletariát? Prosím o vysvětlení původu a významu.

  Slovo proletář znamenalo ve starém Římě občana, který neměl žádné pozemky. Název je od slova prólés – potomstvo. Proletáři dávali státu jen potomstvo. Politický význam dostalo fr. prolétaire od saint-simonistů. Podle něho pak i německé Proletarier (utvořené podle latiny). Odtud pak se dostalo do jiných jazyků, tedy i do češtiny - proletariát dělnická třída (v kapitalismu vykořisťovaná).Pamětníci si určitě vzpomenou na socialistické heslo: Proletáři všech zemí, spojte se.Etymologický slovníkAd Conchus, v odkazu, který jste uvedl, je jen význam slova, nikoliv původ slova.Tazatele(ku) zajímá rovněž etymologie. Sice se něco najde ve Wikipedii, ale občas se v ní objeví chyba.

  Další informace


  Najdou se nějaké rozdíly ve významu skutečnosti mezi generovaným, vygenerovaným a náhodným obsahem/systémem a podobně?

  Něco je generováno.Něco je vygenerováno.Něco je náhodně vytvořeno.Jaké budou v těchto pojetích rozdíly pokud se jedná o stejnou věc a ve stejném množství?

  Další informace


  Kolik různých významů má slovo šajba a které to jsou?

  ŠAJBA!

  Další informace


  Když je čeština tak bohatá na slova, tak proč, ksakru, i nadále existují slova, která mají více významů?

  To bylo tím, že se nikomu tenkrát nechtělo vymýšlet nové slovo?

  Další informace


  Jak se slova hudlař - břídil a melouchář objevila v češtině a v kterém významu se dnes používají?

  To vysvětluje pan Novotný v českém rozhlase tady a href"http://www.rozhlas.cz/regina/slova/_zprava/51825" rel"nofollow" http://www.rozhlas.cz/ hellip /a jinak to sedí i na mě.

  Další informace


 • Co v širším významu znamená infrastruktura?

  Ve zjednodušeném pojmu na téma bydlení to znamená: dopravní obslužnost, přívod elektřiny, vody, popř. dalších energií, kanalizace. Prostě je to něco, co na první pohled není vidět, ale musí to být.

  Další informace


 • Jak se píše slovo mysl v 7.p. mn. číslo ve významu procházení - procházení myslemi?

  a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/?slovomysl HledejHledej" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ hellip /a Вы получили это право.

  Další informace