• Je nájemni smlouva platná, kdyz v ni neni uveden datum, kdy byla uzavrena ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je nájemni smlouva platná, kdyz v ni neni uveden datum, kdy byla uzavrena ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je nájemni smlouva platná, kdyz v ni neni uveden datum, kdy byla uzavrena ?

 • Jak se bránit. Uzavřená voda jejich chybou  Další informace


 • Uzavřená letiště - mám čekat obchodní partnery?  Další informace


  Je ve VIN kódu uveden rok výroby vozidla ?  Další informace


 • Nájemní smlouva s otcem  Další informace


 • Jak to udelat aby nebyl uveden v RL  Další informace


 • Když odesílatel zadá 4.7 příkaz do banky, datum splatnosti je 8.7, kdy budu mít tuto částku na účtu připsanou  Další informace


  Co je to nájemní smlouva na 5 let s opcí?

  Jedná se o pronájem nebytových prostor a v popisu podmínek je kromě měsíční ceny za pronájem a výše odstupného ještě poznámka, že se jedná o nájemní smlouvu na 5 let s opcí.

  Další informace


 • Jak je možné, že není nikde uveden u Vivése Senso Duo Oil ani dodavatel ani adresát, kam poslat případnou reklamaci ?

  Nejspíš se jedná o velmi účinný prostředek, který nikomu nepomůže a je pouze prostředkem, jak se obohatit. Za pouhých 990,- Kč. :-((

  Další informace


 • Akou rýchlosťou sa točí tá platňa v HDD 2.5 s otáčkami 15000 RPM? :D

  Doplňuji:No takže kopa z vás ma nepochopilo :D Tá platna má otáčky 15000 RPM, ale akou rýchlosťou sa točí som chcel vedieť (tj. km/h pripadne ine). Otáčky a rýchlosť sú rozdielne veci :D

  Další informace


 • Závěť. Může se sepsat i jinak, než jen u notáře? Byla by platná sepsaná doma? -iv-

  Mam ted navstevu , dohadujeme se. :-) -iv-

  Další informace


  Platná nájemní smlouva vlastník mě vyhrožuje, chce mě vyhodit na ulici

  Doplňuji:Není s ním ani domluva o tržním nájemném a je velmi vulgární policie nepomáhá

  Další informace


  Je písemně uzavřená nájemní smlouva ukončitelná pouze její písemnou výpovědí??

  Dobrý den, podepsal jsem před 3 lety smlouvu o nájmu nebytového prostoru, nyní jsem chtěl nájem ukončit, ale za určitých podmínek, podepsal jsem předávácí protokol a předal tento prostor majiteli o proti kauci, jež mi byla vrácena, ale nepodepsal jsem ani ukončení této písemné smlouvy ani výpověď. Pouze tento předávací protokol. Může soud považovat tuto smlouvu za již dále neplatnou?? Nebo až do písemné výpovědi smlouva dále trvá?? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Je platná smlouva ve které je špatně i/y?

  Za prvé pokud je chyba ve jménu například místo jména Heydrich by bylo Heydrych a pod. za druhé kdyby se podepsala smlouva víhradní smlouva místo výhradní smlouva atd.?

  Další informace


  Jde zrušit uzavřená smlouva?

  Uzavřela jsem doma se zástupcem pojišťovny smlouvu na Investiční životní pojištění. Bohužel když mi přišlo potvrzení ze zmíněné pojišťovny, byly tam úplně jiné údaje než mi nakukal pojišťovák. Mohu tuhle smlouvu bez postihu zrušit?

  Další informace


  Jak se mam branit proti najemnemu, kdyz nemam najemni smlouvu a majitel chce po mne penize?

  Bránit se můžeš tím, že sbalíš kufry.

  Další informace


  Jak se lze zbavit neplatícího nájemce, s nímž byla uzavřena pouze ústní smlouva o pronájmu bytu?

  Ze známosti jsme uzavřeli pouze ústní smlouvu, ačkoli pro platnost úkonu je vyžadována písemná smlouva. Nyní nájemce neplatí a komunikaci se vyhýbá.Jak se lze jej zbavit? Máme mu dát klasickou písemnou výpověď? Bohužel lze předpokládat, že dále hradit příliš nebude a proto bychom se chtěli zbavit co nejrychleji - lze volat policie nebo nějaké jiné řešení?

  Další informace


 • Existuje nějaká stránka nebo knížka, ve které by byl uveden kompletní systém všech rostlin a živočichů?

  Potřebovala bych najít stránku (třeba i v angličtině či latině), kde by byl uveden kompletní systém všech živočichů a rostlin. Našla jsem akorát stránky, kde byl třeba přehled ptáků nebo obojživelníků, ale ještě jsem nikde nanašla systém celý. Nevěděli byste o něčem? Děkuju za rady.

  Další informace


 • Kde je uložena závěť, když se notářka odstěhovala do zahraničí ? A je závět, kterou mám , bez podpisu platná ?

  Prosím o radu. Strýc je svobodný, bezdětný. Asi před 15 lety sepsal u notáře závěť ve prospěch synovce. Tato notářka se však odstěhovala do zahraničí a od té doby o ní nikdo neslyšel. Kde a zda je vůbec sepsaná závěť uložena ? A ještě jedna věc. Závěť byla sepsána sice u notáře, ale když jsme se dívali na kopii, kterou jsme dostali domů, tak jsme zjistili, že papír který máme doma je nepodepsaný. Je nám to hloupé po 15 letech dodatečně podepisovat, třeba i z důvodu, aby podpisy na obou dokumentech byly shodné. Ale zároveň máme velké obavy, aby byla závěť platná. Ať již že netuším, kde je notářce konec a pak také, že mám v ruce dokument, ale bez podpisu. Je lépe sepsat závěť novou ??? Mockrát děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Ukončil jsem střední školu. Od kdy jsem studentem vysoké školy? Od datum přijetí nebo od datumu nástupu?

  Ukončil jsem střední školu. Od kdy jsem studentem vysoké školy? Od datum přijetí nebo od datumu nástupu? Chtěl bych to vědět kvůli žádosti o ISIC

  Další informace


 • Co je cílem Světového dne zdraví, který je uveden v dnešním kalendáři?

  Světový den zdravíWHO vyzývá k větší podpoře pracovníků ve zdravotním sektoru7. dubna 2006 oslavilo mezinárodní společenství Světový den zdraví, který každoročně vyhlašuje Světová zdravotnická organizace (WHO). Tento rok se kampaň nazvaná „Spoluprací ke zdraví“ poprvé zaměřuje na pracovní sílu ve zdravotnictví a hodnotí její neocenitelnou roli, kterou hraje při záchraně a zlepšování zdraví milionů lidí. Světová zpráva o zdraví (World Health Report 2006), jež byla ke Světovému dni zdraví zveřejněna, vyzdvihuje krizi lidských zdrojů ve zdravotnických systémech po celém světě.Krize pracovní síly ve zdravotnictví představuje omezení pro rozvoj zdraví až 60 zemí světa. Zpráva odhaduje nedostatek až 4,3 milionů lékařů, sester a pomocných pracovníků po celém světě. Nedostatek se nejvíce projevuje v nejchudších zemích, kde jsou tito lidé právě nejvíce potřební. Přibližně 59 milionů lidí představuje celosvětovou pracovní sílu ve zdravotnictví. Každý třetí z tohoto počtu je zaměstnán v Americe – zejména v USA a Kanadě – kde se nachází více než polovina světových finančních zdrojů pro zdravotnictví. Oproti tomu v subsaharské Africe, kde se vyskytuje čtvrtina světových nemocí, jde do zdravotnictví méně než 1% světových finančních zdrojů a pracují zde pouze 4 ze 100 světových zdravotníků.Tento globálně chronický nedostatek lidských zdrojů ve zdravotnictví je výsledkem desetiletí podhodnocených investic do této oblasti. Výsledky jsou evidentní: kliniky, které nemají dostatek zdravotních pr

  Další informace