• Je normální mít dlouhodobě zvýšenou teplotu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je normální mít dlouhodobě zvýšenou teplotu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je normální mít dlouhodobě zvýšenou teplotu?

 • Pokud jste dlouhodobě nemocní,přicházejí k vám soudružské návštěvy?!  Další informace


  Mají úřady práce nějaké bonusy pro firmy, které zaměstnají jejich dlouhodobě nezaměstnané rekruty?  Další informace


 • Jak rozžhavit drátek na určitou teplotu?  Další informace


  Jak dokáže domácí meteostanice bez externího čidla změřit venkovní teplotu a vlhkost?  Další informace


  Až kolik GB paměti může mít normální stolní PC nebo NB?  Další informace


 • Za jakou dobu a jak hluboce se na člověku podepíše dlouhodobé vstávání do práce při hodiny po posledním jídle?

  Noční vyžírání )

  Další informace


 • Kolik může mít maximální teplotu procesor,aniž by se poškodil a kolik stupňů je jeho provozní teplota?

  To je u každého procesoru jinak. Hlídá to i BIOS počítače, který po dosažení jisté meze umí procesor zpomalit (položka CPU thermal throttling). Je-li tato funkce vypnuta, je tam ještě poslední záchrana přímo v čipu, tepelná pojistka, která procesor zresetuje. Například můj cca deset let starý procesor AMD Athlon XP 2500+ má tuto maximálku na 85 °C. intel Core i7-990X z předloňska má povoleno max. 67,9 °C. Provozní teplota je pak jakákoliv od pokojové do maxima, záleží na momentálním výkonu procesoru. Ve skutečnosti je povolená spodní mez provozních teplot procesoru ještě nižší, třeba 0 nebo 5 °C.

  Další informace


 • Jak vymoci vyzivne na syna,pokud je expartner na dlouhodobe nemocenske?Soud mu vyzivne urcil exekucne ze mzdy...

  Jiz dva mesice nic neplati, a zrejme ani nebude, dva mesice je nemocny a pani z firmy, mzdova ucetni mi sdelila, ze zrejme doma jiste pobude...Doplňuji:Soud urcil exekucni strhavani ze mzdy, coz nabylo pravni moci a coz se take delo, az doposud...Takze opet soudni cestou?

  Další informace


  Jak mám rozumět pojmu dlouhodobé vysychání?

  zá -netopení vady komínu způobily jinému nájemníkovi dehtaci kom.stěny,po vyvložk.komínú/+štítky/ reviz.zprávěobjevení dalších skvrndalší zákaz topení/od 13.1.trvá/,další revize opětný zákaz /odvod spal.cest odpovídá dané normě/.Může být naše netopení někdy ukončeno?Všixhni čekají na soud.znalce ing.Jiříka-je nutné jeho posouzení?

  Další informace


  Jak mám potrestat vedoucího, který nekontroloval podřízené a ti dlouhodobě kradli ve velkém

  A to stále je ešte vedúci? Keď si neplní svoje povinnosti?

  Další informace


  Dobrý den. Naše občanské sdružení je dlouhodobě neaktivní a Valná hromada odhlasovala jeho zrušení. Jak nyní postupovat?

  Jedná se o neziskové sdružení.

  Další informace


 • Prosim zda nekdo nevi jesti tehotna dlouhodobe marodici ma stejny finamcni prijem jako by byla na rizikovem tehotenstvi?

  Zda je financni rozdil kdyz tehotna dlouhodobe marodi nebo kdyby mela rizikove tehotenstvi?

  Další informace


  Jak vypadnout z nonstop hospody? Je normální mít v hospodě kancl?

  Uděláte si hafo věcí přes wifi, domluvíte přes SMS i mejla další věci, ale ostatní říkají že chlastáš, přitom co sis domluvil plniš i nad rámec. Pak třeba nejsi v putice 25 dnů a děláš.

  Další informace


 • Nikdy jsem nebyl hyperaktivní, ale před rokem jsem začal mít nečekané záchvaty smíchu a nakonec pláče. Je to normální?

  To snad s hyperaktivitou nemá nic společného!

  Další informace


  Je normální mít dlouhodobě zvýšenou teplotu?

  Dlouhodobě mít 36,9°- 37,3°? Bez kašle rýmy apod.Má dřívější teplota byla nižší.

  Další informace


  Je normální ho mít v 15. letech 9 cm dlouhého ?

  Docela dost by mě to zajímalo , protože je to příšerné malý ...

  Další informace


  Jak vyléčit dlouhodobě zalehlé levé ucho?

  Už od března mám problém s dlouhodobým zalehnutí levého ucha. Ušní mi dala předpis na Tafen nasal, který jsem užíval celý měsíc a k tomu jsem prováděl 2x denně laváže. Minulý týden jsem byl na kontrole, ale ucho je zalehlé pořád. Ušní mi objednala na alergologické vyšetření, kde jsem objednán až za 3 měsíce. Do té doby mi řekla, abych stále aplikoval laváže 2x denně. Nevíte, jak bych si mohl pomoci sám? Protože mít zalehlé ucho takhle dlouho, není žádná sranda a už mi to hodně otravuje. Dodávám, že mám také pořád rýmu (nejspíše chronickou). Děkuji moc za rady.

  Další informace


  Jak rychle snížit teplotu?

  Od pátečního večera mám teplotu.Mám jednou 37,3 pak zase 38 ,pak zase 37,5 atd.Piju čaje,potím se v postely a beru paralen,ale myslím,že to moc nepomáhá.Do zítra potřebuju kvůli důležitým důvodům být zdravá a tak vás prosím jak ji můžu do pondělí rána snížit??Pomohl by třeba i alkohol?Doplňuji:Tak ted mam 37,5,ale pochybuju,ze to vydrzi :(.A pokud zitra nezustanu doma,mam si brat paralen?Nebude to jeste horsi,kdyz ten den budu muset byt venku?

  Další informace


  Jak může střídmé pití piva (krátkodobě/dlouhodobě) ovlivnit myšlení?

  Kdesi jsem četl radikální názor, že alkohol poškozuje mysl . Vlastní zkušenost je různá - někdy dokáže jedna dvanáctka myšlení úplně zazdít, jindy dám i dvě a mám pocit, že to mysl rozjasní. Bude to asi individuální, ale záleží obecně na dalších faktorech (pohlaví, postavení Měsíce, množství předtím snědeného jídla apod.)?

  Další informace


  Jak dlouhodobě snížit teplotu?

  Jsem už týden doma, mám bolesti hlavy a měla jsem záchvaty kašle. Doktorka to vyhodnotila jako chřipku, ale za ten týden se mi stav nezlepšil, s léky mi teplota jen trošinku klesne, jinak nic. Zažili jste někdy něco podobného? A co vám zabralo? Celý týden poctivě ležím a odpočívám. Jsem z toho zoufalá, nevím, co lékařce říci, aby na mě nekoukala jak na hypochondra.

  Další informace