• Jaký je pro mamku nejvhodnější vánoční dárek z níže uvedených? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký je pro mamku nejvhodnější vánoční dárek z níže uvedených?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký je pro mamku nejvhodnější vánoční dárek z níže uvedených?

 • Vhodný dárek pro spolužáka (15 let)  Další informace


  Přišel před svátkama někomu tady z Odpovědí drobný vánoční dárek tady z Odpovědí ;)?  Další informace


  Prosím poraďte, co pro dárek pro rodiče?  Další informace


  Koupili byste tuto deskovou hru pro sebe nebo jako dárek pro někoho jiného?  Další informace


  Jak přesvědčit mamku aby u me mohla přespat kámoška???  Další informace


 • Je Asus zenfone 5 16gb vhodny pro me jako totalniho propadlika instagramu, fb, WhatsAppWhatsApp, twitter a dalsic soc.siti  Další informace


 • Máte nápad na vánoční dárek do 19 Kč?

  Dobrý den, pro zpestření dne Vám sem dám takovou záludnou otázku. Máme vánoční akci a každý musí přinést co největší dárek, podmínka je do 19,- Kč a samozřejmě vč. účtenky. Co byste vybrali Vy?

  Další informace


  Jaký je vhodný budík (levnější) s hlasitým buzením pro starší paní, která nedoslýchá?

  Jsou to jen ty mechanické? Díky. :-))

  Další informace


 • linux vhodný pro netbook s atomem  Další informace


  Vhodný HDD pro instalaci a provoz OS  Další informace


  Otestování software zdali je vhodný pro osoby s postižením sluchu  Další informace


  Neznáte někdo nejakou android app, kde se v ní malují na Vánoční ozdoby, či nějak jinak se zdobí vánoční ozdoby?  Další informace


  Formát *.skp- je vhodný pro 3D tisk?

  Vytvořil jsem si model v Google SketchUP s příponou *.skp. Chci ho nechat vytisknout 3D. Je tento formát vhodný pro tisk? V programu jsem totiž nenašel export do dwg. Tiskárny zatím mlčí- asi už mají víkend- tak zatím sonduji zde. Díky

  Další informace


 • Zpíváte vánoční koledy, nebo máte jiné vánoční zvyky?

  A jaké?Doplňuji:Myslím ve vaší rodině!!!

  Další informace


  Je pro vaše blízké snadné koupit pro vás dárek? Vědí, co vám udělá radost?

  Ne, mě se prostě nedá zavděčit :-) Jedině s obálkou :-)) Nedám to ale nikdy znát, je mi ale docela líto peněz za něco, co vůbec nechci, nebo nepotřebuju. Ale už je to lepší, nikdo mi už raději nekupuje oblečení, ani parfémy, to bych vzteky brečela, když si daj tolik práce s vybíráním dárku a já nevděčnice pak tajně zuřím :-)

  Další informace


  Jak přemluvit mamku, aby mě nechla jít na jinou školu ??

  Ahoj všichni .. chtěla jsem se zeptat , jak mám přemluvit mamku, aby mě nechala přestoupit na jinou školu ?? Ted jsem v 8. třídě a na devátou bych chtěla na jinou školu ... :)) Mám k tomu pár osobních důvodů .... protože na týhle škole ... se se mnou už skoro nikdo nebaví a na tý kam bych šla, mám spoustu kámošů a lidi kteří mě mají rádii :) jen prostě newím jak k tomu mamku přesvědčit ... říká že to už vydržím, ae to se prostě vydržet nedá :/ ... nemáte prosím nějaký typ, jak jí přemluvit ? ... Prosím ... budu vám moc vděčná za každou radu ! :)

  Další informace


  Hledám vhodný dárek pro miminko. Pomůžete mi?  Další informace


  Co za dárek k narozeninám pro kluka ?

  Ahoj :) Potřebovala bych poradit co koupit svému 14 letému klukovi protože jsem už bezradná...Jsme spolu teprve 3 týdny ale on mi už k narozeninám koupil růži a plyšáčka ,a chtěla bych aby mu to udělalo aspoň poloviční radost jako mně...Je hrozně milý,hodný není to takový ten šampon ,hraje házenou a rád kouká na youtube a občas i streamuje...Právě že když spolu nejsme tak dlouhou dobu tak je pro mě težké něco vybrat tak proto se onracím sem jestli nemáte nějaké zkušenosti nebo návrhyPředem děkuji za odpoveď :)

  Další informace


 • http://www.snowboard-zezula.cz /longboard-goldcoast-pier-grey /pn-49171#popis-zbozi Je vhodný do města pro začátečníka?

  Jezdila bych jen příležitostně ve městě, po cyklostezkách a silinicích, jsem začátečník a taky docela antitalent, myslíte že je tento longboard vhodný? Děkuji.

  Další informace


 • Prosím o přeložení do eng, děkuji, mám to pro mamku.

  Měli by nám potvrdit objednávku během dvou dní.Jak se má tvůj šéf?Vaše nabídka je příliš drahá. Vybrali jsme si jiného dodavatele.Musím přiznat, že jste měli s tou fakturou pravdu.Prosím vydržte. Přepojím Vás na mého nadřízeného.Za co je Tvůj nový kolega zodpovědný?

  Další informace