• Je rozdíl v tom, jestli napíšu tip nebo typ ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je rozdíl v tom, jestli napíšu tip nebo typ ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je rozdíl v tom, jestli napíšu tip nebo typ ?

  • Jací byste byli raději? Anketu jsem viděla v TV. Jiné možnosti nebyly. Výsledky vám napíšu zítra.



    Další informace


    Jak napíšu dvě uši v 7.pádě¨?



    Další informace


  • Chtěla jsem se spíš zeptat takhle:když je sony playstion portable a psp essentials E1000,E1004 je v tom nějaký rozdíl. A



    Další informace


    Chtěl bych se zeptat jestli hra od Shrek 1.Jestli ano tak na jakou hrací konzolu?Vážně moc děkuj.



    Další informace


  • Jaký je v tom rozdíl?

    Zdravím! Chci se zeptat, jaký je rozdíl mezi normálním filmem nebo pohádkou a 3D filmem nebo pohádkou? Já osobně v tom žádný rozdíl nevidím. Předem děkuji za odpověď.Doplňuji:Dobrý den! Jen pro upřesnění: Doma máme pohádku, která se jmenuje Cesta na Měsíc 3D. Tak nevím ale děkuji i za tuhle odpověď.

    Další informace


  • Jaký program je nejlepší a nejjednoduší na úpravu nápisu ( záhlaví ) pro blog ?

    Potřebuju nějaký jednoduchý program v češtině , ve kterém bych mohla nějak vyzdobit nadpis blogu...

    Další informace


    Ja na FB do statusu napisu symbol rtenky?

    Zkus to podle tohoto návodu ( a href"http://www.tipy-a-triky.cz/2014/10/10/seznam-emotikonu-pro-facebook/)" rel"nofollow" http://www.tipy-a-triky.cz/ hellip /a - musíš jít na tu stránku s emotikony, zkopírovat kód pod rtěnkou (je to takový čtvereček) do statusu na Facebooku a tam se to pak samo promění na ten symbol - obrázek rtěnky.

    Další informace


    Jak zapsat číslo v přeposlaném exelovém listu, když napíšu, změní se na jiné?

    Nemohu odstranit to, že se mi vrací neustále do buňky jiné číslo, ne ve všech řádcích. Dopisuji tam docházku a data si dělají, co chtějí.

    Další informace


    Jakej bude pro běžnýho PC uživatele rozdíl v tom, jestli bude mít disk 5.400 otáček nebo 10.000 otáček?

    Uveďte konkrétní případy, v čemu přesně rozeznám to zlepšení ?

    Další informace


    Když napíšu text CapsLockem velkým písmem, můžu ho nějak jednoduše změnit na malé?

    nAPÍŠU TŘEBA TADY TOTO A CHCI ABY TO BYLO PSÁNO NORMÁLNĚ.Musím to smazat a napsat znova, nebo to jde nějak přetočit i když už je to napsané?Já se při psaní na klávesnici dívám, někdy místo té šipky zmáčknu omylem CapsLock a pak mi to píše velkým a já na to příjdu, až když mám napsané tři řádky:-(((Všem předem děkuji za odpovědi:-)

    Další informace