• Je rozsudek právoplatný? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je rozsudek právoplatný?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je rozsudek právoplatný?

  • Myslíte si, že budou Koblihy volit mučedníka Bureše, i když už bude čekat na rozsudek ve vyšetřovací vazbě?



    Další informace


    Petr K. a rozsudek soudu



    Další informace


  • Rozsudek samosoudu



    Další informace


  • jak na dluznika kdyz ignoruje rozsudek soudu a justicni dorucovatele

    Pokud máte rozsudek soudu, tak šup k exekutorovi :-))

    Další informace


    Proč soudy čtou celý rozsudek,a hlavně dlouhé odůvodnění? Jsou případy, kdy to trvalo i 3 dny.

    Stačilo by stručně proč byli odsouzeni, vyvěsit, a kdo chce si přečte.Vede to jen ke zdržování soudů, za tu dobu by mohl uzavřít další drobný případ. Hlášky, takový je zákon, si nechte od cesty.

    Další informace


    Jak zjistím, kdy rozsudek nabyl právní moci?

    Zdravím, nejdřív povím cele, jak to bylo, abyste pochopili.Minulého roku v květnu jsem měl autonehodu, v říjnu jsem měl soud, kde sem dostal zákaz řízení na 8 měsíců.Papíry jsem odevzdal 23. 11 .2016 a to ještě upozornuji, že ještě ten den jsem byl pořád v evidenci jako řidič, chodil sem se ptát co týden :) Nyní na InfoSoud mi naskočila nová kolonka. -Zahájení řízení31.08.2016Nařízení jednání21.10.2016Vydání rozhodnutí21.10.2016Vyřízení věci21.10.2016Datum pravomocného ukončení věci24.01.2017 -A to datum pravomocného ukončení věci... Vubec nevím, jak to mám chapat. Kdy tedy nabyl rozsudek právní moci? Už v ten den, kdy byl vznesen? Nebo v listopadu, kdy jsem odevzdal řidičsky prukaz? Anebo nakonec až teď v lednu? Díky...

    Další informace


    přítel ztratil rozsudek o rozvodu co s tím?

    Rozváděl se v roce 1996 v září v Ostravš,ale i když to má napsáno v OP nestačí to,prosím poradte co s tím,prosím.Děkujeme moc za odpověd.Jsme spolu už skoro 15 let,máme 10 letou dceru a tolik bychom se chtěli vzít. poradíte nám?Taranová Jarmila

    Další informace


    Může mi exekutor počítat úroky z jistiny, ačkoliv rozsudek nenabyl právní moci a na mzdu mám exekuci?

    2roky mi zaměstnavatel strhává určitou částku na exekuci,exekutor však peníze na účtě nemá,neboť rozsudek dosud nenabyl právní moci,takže je zaměstnavatel blokuje do nabytí právní moci na nějakém účtě...běží mi tak i nadále úroky z jistiny?Já peníze nemám a rychlost soudu neovlivním.

    Další informace


    Může mě vymahaci agentura vystavit rozsudek od soudu?

    vystavenie rozsudku neexistuje.rozsudok vynáša súd.doručuje ho súd (prostrednídtvom pošty, doručovacej služby, ...).doručený musí byť rozsudok každého súdu.rozsudok sa doručuje na adresu trvalého pobytu, ak nie je u súdu iná adresa aktuálneho pobytu.vymáhaci agentúra vám môže poslať maximálne kópiu rozsudku (ktorú by ste už mal mať od súdu).-Qale:pozor na neprebratie rozsudku - strácate možnosť na odvolanie sa, rozsudok sa považuje za doručený.

    Další informace


    Jak to dělají soudci, že napíšou rozsudek na několik stran během porady senátu? Jde mi o to o jak to stihnou během pauzy

    Viděl jsem několik veřejného projednávání Ústavního soudu České republiky na veřejnoprávní televizi na zpravodajském kanálu ČT24.

    Další informace