• Je strach dobrý i špatný přítel? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je strach dobrý i špatný přítel?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je strach dobrý i špatný přítel?

  • Strach velky strach - vyvolávání duchů



    Další informace


    Dcera 16 a přítel 42?



    Další informace


  • Pritel se vymlouva pri sexu



    Další informace


  • nevím jak začít,přitel je z rumunska,ale nema pojisteni ani trval pobyt..bydlíme v pronajmu kde si ho udelat nemuze..:-(

    jak na pojištění a jak začít??Doplňuji:přitel je z rumunska(EU)ale nema pojisteni ani oficiál praci...a ja potrebuji pro nej nejaké pojisteni mu zaridit,nejake prechodne bydliste..nevim kde zacit,aby sme se nejak pohnuly...bydlime v podnajmu a praci ma zatim na cerno :-( schanime nejakou praci oficialne,ale nevim jak jinak a nemuzeme si zatim dovolit platit 3-4 tisice za pojisteni mesicne:-(pordtte prosim jak zacit dekuji

    Další informace


  • Tetování se mi totálně protiví a hnusí na muzich,pritel ho planuje, co ted?

    Tetování mi nepříjde jako zkrášlování a velmi se mi nelibí a hnusí se mi. Přítel ale nyní aktivně planuje a vybírá tetování na předloktí (viditelné místo). Jak si stim poradit,když vím že se mi nebude libit tak jak se mi libi do ted?Doplňuji:Narovinu jsem mu řekla,že se mi to nelibi a on stim uz vubec ne, vi o tom ale chce si splnit sen.

    Další informace


  • Kdo nebo co je podle vás nejlepší přítel člověka?

    Podle jednoho je to pes, podle jiného kniha a dnes budou mnozí tvrdit že nějaká elektronická věc? Jak je to u vás a proč? Děkuji.

    Další informace


    Můj přítel dnes hraje s kapelou, mám mu zavolat?

    Právě má pauzu,je vhodné, abych mu nyní zavolala?

    Další informace


  • Může jít přítel do vězení??

    Dobrý den, chci se zeptat.Před pár měsíci jsme měli s přítelem neshody , které nás bohůžel ted dostihli..udala jsem přítele za omezování domovní svobody a krádež notebooku. Chvíli na to jsme zjistili že spolu čekáme miminko,. Ted mám strach že přítele zavřou.Za nedlouho musí k soudu.Můžete mi někdo poradit, co můžu dělat, aby vše dobře dopadlo??.Doplňuji:A ještě jestli bych se mohla zeptat... Co se týče toho notebooku, tak notebook byl odcizen z mého bytu, ale byl mého známého.. Já jsem na policii nahlásila krádež, ale zbytek už řešili se majitelem notebooku. Jak se to bere v tomto případě? Můžu to též stáhnout já? Nebo v tomhle případě to nejde??

    Další informace


    Přitel dostal 8 měsicu...muže si žádat o pulku...je po druhe trestan..dekuji za informace.

    Žadat o pulku

    Další informace


    prosim vas pritel dostal za neodpracovane 400hod nastup do veznice?zajimalo by me kolik zato asi podle propoctu dostal?a

    kolik nebo jak zda ho budou trestat zato ze nenastoupil trest vikonu dekuji

    Další informace